Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 106/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 123/25 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 12-13-100 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бап 1 тармақ 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3 тармағы, 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Мемлекеттік нормативтік құқықтық акттер тізілімінде N 12-13-91 тіркеуге алынған, 2010 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінің N 2-3 сандарында жарияланған) N 106/22 шешіміне келесідегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2010 жыл келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1793495 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 236122 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 2388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 278 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1554707 мың теңге;
2) шығындар – 1790922 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру - 40061 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 40061 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 5000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 5000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -42488 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 42488 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік қаржы қалдығының қозғалысы - 2427 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 7 тармағындағы "20236" сандары "14002" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-1 тармағында:

"О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16 апреля 2010 года N 123/25. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 23 апреля 2010 года N 12-13-100. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года  N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-91, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 16 января 2010 года, следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 1012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1793495 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 236122 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2388 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 278 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1554707 тысяч тенге;
2) затраты – 1790922 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40061 тысяча тенге, в том числе бюджетные кредиты – 40061 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -42488 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 42488 тысяч тенге, в том числе:
движение остатков бюджетных средств - 2427 тысяч тенге.".
В пункте 7 указанного решения цифры "20236" заменить цифрами "14002";
В пункте 7-1 указанного решения:

"15940" сандары "16580" сандарымен ауыстырылсын;
"6240" сандары "5262" сандарымен ауыстырылып - "Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу" жаңа редакцияда баяндалсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын асыруға - 22829 мың теңге".

цифры "15940" заменить цифрами "16580";
цифры "6240" заменить цифрами "5262" - изложить в новой редакции – "на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне";
дополнить абзацем следующего содержания:
"22829 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".

Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Поляков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Паванов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2010 жылғы 16 сәуірдегі
N 123/25 шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы аудан бюджеті
(өзгерістер және толықтыруларымен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы                 Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        А. Поляков
Секретарь районного маслихата              Б. Паванов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата от
16 апреля 2010 года N 123/25
Районный бюджет на 2010 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс                Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

103153
2
Әлеуметтік көмек
90013
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6061
003
Үйдегі мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
6061
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83952
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8202
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38078
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
792
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
5980
017
Мүгедектерді жекелей сауықтандыру бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнаулы гигиеналық құралдармен және қимылмен тілдесу мамандарының қызметін көрсету, жеке күтушімен қамтамасыз ету
4903
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
820
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
6887
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы басқа қызметтер
13140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13140
001
Жергілікті деңгейде тұрғындарды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11924
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
729
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
487
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
74136
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3583
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

103153
2
Социальная помощь
90013
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6061
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6061
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83952
002
Программа занятости
18290
005
Государственная адресная социальная помощь
8202
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38078
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
792
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5980
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4903
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
820
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6887
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13140
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11924
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
729
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
487
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
74136
1
Жилищное хозяйство
3583
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

11850
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3463
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3463
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4865
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4653
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
212
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3522
001
Жергілікті деңгейде дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3522
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
79368
1
Ауыл шаруашылығы
16309
453
Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
3009
099
Республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері есебінен елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
3009
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
9286
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9286
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4014
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3814
004
Мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жарақтандыру
200
6
Жер қатынастары
11609
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11609
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4530
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1085
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
5994
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
51450
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15650
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
15650
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22951
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

11850
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3463
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4653
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
212
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3522
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79368
1
Сельское хозяйство
16309
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3009
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3009
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9286
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3814
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
6
Земельные отношения
11609
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11609
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4530
004
Организация работ по зонированию земель
1085
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел) аульных (сельских) округов
5994
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51450
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15650
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
15650
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22951
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров