IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХV сессиясының 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 275 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 қаңтарда N 835 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі N 464 шешімімен
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXVІ сессиясының 2011.07.29 N 464 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына108 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына және «2010 – 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 828 рет санымен 2009 жылғы 24 желтоқсанда тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Алматы Ақшамы» № 151(4242), 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» № 157 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті 1,  2және 3 қосымшаларға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 242 089 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 145 177 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 867 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 855 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 91 189 346 мың теңге;
2) шығындар – 239 545 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -100 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 100 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 201 223 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 201 223 мың теңге;
5) бюджет профициті –2 442 979 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – - 2 442 979 мың теңге.»
6-тармақтағы «1 556 117» цифрлары «3 049 645» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «468 698» цифрлары «664 886» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года N 272 "О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы"
Решение XXV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 января 2010 года N 275. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 29 января 2010 года за N 835. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением Маслихата города Алматы от 29 июля 2011 года № 464
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением XXXXVI-й сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 29.07.2011 № 464.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, статьей  108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010 – 2012 годы» маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
Внести в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № 272 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 828 от 24 декабря 2009 года, опубликовано в газетах от 26 декабря 2009 года «Алматы Ақшамы» № 151(4242), от 26 декабря 2009 года «Вечерний Алматы» № 157) следующие изменения и дополнения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Алматы на 2010-2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 242 089 346 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 145 177 700 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 867 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 855 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 189 346 тысяч тенге;
2) затраты – 239 545 144 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 100 000 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 100 000 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 201 223 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 201 223 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 2 442 979 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – - 2 442 979 тысяч тенге;
в пункте 6 цифры «1 556 117» заменить цифрами «3 049 645»;
в пункте 7 цифры «468 698 » заменить цифрами «664 886»;

8 701
005
Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
854 689
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
733 043
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
383 043
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
350 000
356
Республикалық маңызы бар қаланың қаржы басқармасы
397 441
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 059
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
13 129
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
101 510
010
Коммуналдық меншікті  жекешелендіруді ұйымдастыру
169 743
357
Республикалық маңызы бар қаланың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
99 502
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қала, астана басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 502
02
Қорғаныс
664 886
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
118 245
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
16 210
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың аумақтық қорғанысы
102 035
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
546 641
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 464
005
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
17 591
006
Республикалық маңызы бар қалалар ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
498 586
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 379 879
352
Республикалық маңызы бар қаланың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 775 933
001
Республикалық маңызы бар қала аумағында қоғамдық тәртіп пен  қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету

8 701
005
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
854 689
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
733 043
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
383 043
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
350 000
356
Управление финансов города республиканского значения
397 441
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
113 059
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
13 129
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
101 510
010
Организация приватизации коммунальной собственности
169 743
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения
99 502
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения
99 502
02
Оборона
664 886
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
118 245
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 210
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
102 035
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
546 641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
30 464
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения
17 591
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения
498 586
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 379 879
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения
5 775 933
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения

82 774
006
Республикалық маңызы бар қаланың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
123 955
007
Республикалық маңызы бар қаланың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
867 173
009
Республикалық маңызы бар қала ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
198 767
010
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
1 608 220
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
64 442
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
85 217
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
2 244 372
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
318 670
007
Алматы қаласында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін сейсмотұрақтылығын күшейту
944 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
981 702
05
Денсаулық сақтау
32 772 890
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
51 327
004
Республикалық бюджет қаражаты көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
51 327
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
551 089
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
117 578
006
Ана мен баланы қорғау
310 567
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
122 139
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
805
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
4 751 018
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 561 387
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
103 011
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
406 937
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
306 000
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
351 656
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
398 688
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

82 774
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения
123 955
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения
867 173
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения
198 767
010
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 608 220
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
64 442
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
85 217
373
Управление строительства города республиканского значения
2 244 372
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
318 670
007
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
944 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
981 702
05
Здравоохранение
32 772 890
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
51 327
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
51 327
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
551 089
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
117 578
006
Услуги по охране материнства и детства
310 567
007
Пропаганда здорового образа жизни
122 139
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
805
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
4 751 018
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
2 561 387
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
103 011
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
406 937
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
306 000
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
351 656
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
398 688
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

497 558
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
125 781
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
7 045 593
010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
5 466 265
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 579 328
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
2 809 798
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 795 684
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
14 114
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
978 408
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы  мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
58 732
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
237 550
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 948
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 390
033
Денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
656 788
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
16 585 657
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 136 081
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
15 449 576
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 914 291
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 215 721
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
322 669
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
470 212
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
182 329
022
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
240 511
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
547 371
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
547 371
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
8 551
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
8 551
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

497 558
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
125 781
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
7 045 593
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 466 265
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 579 328
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
2 809 798
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 795 684
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения
14 114
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
978 408
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
58 732
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
237 550
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 948
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 390
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
656 788
373
Управление строительства города республиканского значения
16 585 657
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 136 081
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
15 449 576
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 914 291
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
1 215 721
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
322 669
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
470 212
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
182 329
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
240 511
360
Управление образования города республиканского значения
547 371
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
547 371
373
Управление строительства города республиканского значения
8 551
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
8 551
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

135 481
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
135 481
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 568 236
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
877 944
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
172 101
007
Тұрғын үй көмегі
248 243
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 495 441
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
123 583
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 413
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
57 816
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
52 466
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
53 044
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
443 185
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
438 931
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
303 486
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
20 801
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 644
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 377 092
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
280 324
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
280 324
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
13 707 579
012
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
1 590 275
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту,  жайластыру және (немесе) сатып алу
10 132 547
019
Тұрғын үй салу
1 984 757
374
Республикалық маңызы бар қаланың тұрғын үй басқармасы
44 250
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 253 848
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу

135 481
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135 481
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
4 568 236
003
Программа занятости
877 944
006
Государственная адресная социальная помощь
172 101
007
Жилищная помощь
248 243
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 495 441
009
Социальная поддержка инвалидов
123 583
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 413
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57 816
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
52 466
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
53 044
025
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
443 185
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
438 931
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
303 486
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
20 801
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
114 644
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 377 092
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
280 324
008
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280 324
373
Управление строительства города республиканского значения
13 707 579
012
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 590 275
017
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 132 547
019
Строительство жилья
1 984 757
374
Управление жилья города республиканского значения
44 250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам жилья
44 250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 253 848
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

15 721
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың  аумақтық қорғанысы
54 250
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
451 978
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 698
005
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
7 595
006
Республикалық маңызы бар қалалар ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
404 685
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8 427 633
352
Республикалық маңызы бар қаланың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 857 633
001
Республикалық маңызы бар қала аумағында қоғамдық тәртіп пен  қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
7 556 240
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
40 275
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 075
011
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшалау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
75 347
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
112 466
013
Әкімшілік тәртіппен ұсталған адамдарды ұйымдастыру
35 507
014
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
36 723
368
Республикалық маңызы бар қаланың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
570 000
007
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
570 000
04
Бiлiм беру
38 034 601
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3 871 548
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
3 871 548
359
Республикалық маңызы бар қаланың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 658 596
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
1 325 303
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
333 293
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
27 351 654
003
Жалпы білім беру
23 954 229
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 800 940
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
601 085
008
Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру

15 721
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
54 250
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
451 978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
39 698
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения
7 595
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения
404 685
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8 427 633
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения
7 857 633
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения
7 556 240
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
40 275
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 075
011
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
75 347
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
112 466
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
35 507
014
Организация содержания служебных животных
36 723
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения
570 000
007
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
570 000
04
Образование
38 034 601
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 871 548
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
3 871 548
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения
1 658 596
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 325 303
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
333 293
360
Управление образования города республиканского значения
27 351 654
003
Общеобразовательное обучение
23 954 229
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 800 940
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
601 085
008
Дополнительное образование для детей и юношества