Жол картасының бағыттарын жүзеге асыру аясында 2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 8 маусымдағы N 2/393 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 маусымда N 853 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 259 "Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттерін және республикалық ұйымдарға бөлінетін қаражатты пайдалану ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жол картасы аясында 2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы Жол картасы аясында 2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2010 жылғы "8" маусымдағы
№ 2/393 қаулысына қосымша
Жол картасын жүзеге асыру аясында
2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік
білімді мамандарды даярлауға арналған
мемлекеттік білім беру
тапсырысы

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках реализации направлений Дорожной карты
Постановление Акимата города Алматы от 8 июня 2010 года N 2/393. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 24 июня 2010 года за N 853. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 259 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астана и Алматы и средств, выделяемых республиканским организациям в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках Дорожной карты, согласно приложению.
2. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год в рамках Дорожной карты.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение к постановлению
Акимата города Алматы
от 08.08.2010 года № 2/393
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим и
профессиональным образованием на 2010-2011
учебный год в рамках Дорожной карты