2010 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 3 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 ақпанда N 1740 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.М. Чженге жүктелсін.

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2010 году
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 января 2010 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 февраля 2010 года N 1740. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2010 году.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чжена А.М.

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов
Бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 15 қаңтардағы № 3
қаулысымен бекітілді
2010 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізімі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.07.02 N 168; өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.09.24 N 266; 2010.11.11 N 317 Қаулыларымен
№ р/с
Объектілер
атауы
Объек
тілер
саны
Баланс ұстаушы
Орналасқан
жері
1
2
3
4
5
1
Бұрынғы сауда орталығы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Жданово селосы
2
Бұрынғы тұрмыстық комбинатың ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Жданово селосы
3
Бұрынғы элеватордың монша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Жданово селосы
4
Бұрынғы мәдениет үйі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрьское селосы
5
Бұрынғы сауда орталығы ғимаратындағы аумағы 225 шаршы метр үй-жайы
1
«Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистовское селосы
6
Ағаш өндеу шеберханасының ғимараты, Р-63-5 ара жақтауы
2
«Аққайың мемлекеттік орман мекемесі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Қаратомар селосы
7
Көлікжай ғимараты
1
«Тайынша ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы, Чкалово селосы, Горький көшесі
8
"Заречный" тұрғын үй ықшам аудандарының жылу желілері
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы
9
Бұрынғы Неждановка мектеп ғимараты
1
«Шал ақын ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Неждановка селосы
10
1971 жылы іске қосылған ағаш өндеу шеберханасының ғимараты, 1982 жылы шығарылған ЦДТ-5.2-1 станогы, 1982 жылы шығарылған ЦМ-80 станогы, 1983 жылы шығарылған ЦМ-120 станогы, 1987 жылы шығарылған Ц-2КМ станогы, 1994 жылы шығарылған Ц-5.1 станогы, 1988 жылы іске қосылған жәшіктердің рамасы
7
«Сергеев мемлекеттік орман мекемесі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Ровное селосы
11
Бұрынғы дәрігерлік пункт ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысының денсаулық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Александровка селосы
12
Бұрынғы дүкен ғимараты
1
«Есіл ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Амангелді ауылы, Центральный көшесі, 31
13
Бұрынғы монша ғимараты
1
«Есіл ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Амангелді ауылы, Центральный көшесі, 32
14

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 15 января 2010 года № 3
Перечень объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2010 году
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 02.07.2010 N 168; с изменениями внесенными постановлениями акимата Северо-Казахстанской области от 24.09.2010 N 266; от 11.11.2010 N 317
п/п
Наименование
объекта
Количес
тво
объектов
Балансодержатель
Местонахож
дение
1
2
3
4
5
1
Здание бывшего торгового центра
1
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Жданово
2
Здание бывшего бытового комбината
1
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Жданово
3
Здание бывшей бани элеватора
1
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Жданово
4
Бывшее здание дома культуры
1
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
5
Помещение площадью 225 квадратных метров в здании бывшего торгового центра
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа»
район Магжана Жумабаева, село Чистовское
6
Здание деревообрабатывающей мастерской, пилорама Р-63-5
2
Государственное учреждение «Аккайынское государственное лесное учреждение»
Аккайынский район, село Каратомар
7
Здание гаража
1
Государственное учреждение «Отдел финансов Тайыншинского района»
Тайыншинский район, село Чкалово, улица Горького
8
Тепловые сети к жилому микрорайону "Заречный"
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
город Петропав
ловск
9
Здание бывшей Неждановской школы
1
Государственное учреждение «Отдел образования района Шал акына»
район Шал акына, село Неждановка
10
Здание деревообрабатывающей мастерской площадью 760 квадратных метров, 1971 года ввода, Станок ЦДТ-5.2-1, 1982 года выпуска, Станок ЦМ-80, 1982 года выпуска, Станок ЦМ-120, 1983 года выпуска, Станок Ц-2КМ, 1987 года выпуска, Станок Ц-5.1, 1994 года выпуска, Тарная рама, 1988 года ввода
7
Государственное учреждение «Сергеевское государственное лесное учреждение»
район Шал акына, село Ровное
11
Здание бывшего медицинского пункта
1
Государственное учреждение «Управление здравоохранения Северо-Казахстанской области»
Есильский район, село Александров
ка
12
Здание бывшего магазина
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Амангельды, улица Центральная, 31
13
Здание бывшей бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Амангельды, улица Центральная, 32
14

1990 жылы шығарылған ЦМ-20 станогы, 1988 жылы шығарылған ДТ-5,2 станогы, 1989 жылы шығарылған 2ЦД станогы, 1980 жылы шығарылған кептіргіш камерасы
4
«Есіл мемлекеттік орман мекемесі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Мальцево селосы, Рабочий көшесі, 19
15
1991 жылы шығарылған ЦДТ-5,2 станогы, 1992 жылы шығарылған ТК-60 станогы, 1991 жылы шығарылған ТК-40 станогы, 1991 жылы шығарылған ФК-2 станогы, 1991 жылы шығарылған ЦШЛ станогы, 1989 жылы шығарылған 2ЦМ-2,6 станогы, 1991 жылы шығарылған РТ-40 ара рамасы, 1991 жылы шығарылған 75 киловатт мұнаймен жүретін электр станциясы
8
«Қызылжар мемлекеттік орман мекемесі» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Боголюбово селосы
16
Клуб ғимараты
1
«Озерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ақбалық ауылы
17
Монша ғимараты
1
«Озерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ақбалық ауылы
18
Клуб ғимараты
1
«Озерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ақбалық ауылы
19
Қойма ғимараты
1
«Озерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ақбалық ауылы
20
Дүкен ғимараты
1
«Озерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Ақбалық ауылы
21
Таразы ғимараты
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
22
Машина-трактор шеберханасы
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
23
Жем-шөп қойма ғимараты
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
24
Астық қойма ғимараты
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
25
№1 асфальтты алаң
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
26
№2 асфальтты алаң
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
27
№3 асфальтты алаң
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
28
№4 асфальтты алаң
1
«Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы, Святодуховка селосы
29
«Волга» ГАЗ-3110 автомобилі, мемлекеттік нөмірі Т 132 АА, 2001 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы, 38
30

Станок ЦМ-20, 1990 года выпуска, станок ЦДТ-5,2, 1988 года выпуска, станок 2ЦД, 1989 года выпуска, сушильная камера, 1980 года выпуска
4
Государственное учрежедение «Есильское государственное лесное учреждение»
Есильский район, село Мальцево, улица Рабочая, 19
15
Станок ЦДТ-5,2, 1991 года выпуска, станок ТК-60, 1992 года выпуска, станок ТК-40, 1991 года выпуска, станок ФК-2, 1991 года выпуска, станок ЦШЛ, 1991 года выпуска, станок 2ЦМ-2,6, 1989 года выпуска, пилорама РТ-40, 1991 года выпуска, дизельная электростанция 75 киловатт, 1991 года выпуска
8
Государственное учреждение «Кызылжарское государственное лесное учреждение»
Кызылжарский район, село Боголюбово
16
Здание клуба
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Озерного сельского округа»
Жамбылский район, село Акбалык
17
Здание бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Озерного сельского округа»
Жамбылский район, село Акбалык
18
Здание клуба
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Озерного сельского округа»
Жамбылский район, село Акбалык
19
Здание склада
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Озерного сельского округа»
Жамбылский район, село Акбалык
20
Здание магазина
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Озерного сельского округа»
Жамбылский район, село Акбалык
21
Здание весовой
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
22
Здание машино-тракторной мастерской
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
23
Здание фуражного склада
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
24
Здание зернового склада
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
25
Асфальтированная площадка № 1
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
26
Асфальтированная площадка № 2
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
27
Асфальтированная площадка № 3
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
28
Асфальтированная площадка № 4
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа»
Жамбылский район, село Святодуховка
29
Автомобиль «Волга» ГАЗ-3110, государственный номер Т 132 АА, 2001 года выпуска
1
Государственное учреждение «Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 38
30

ГАЗ-52-05 автомобилі, мемлекеттік нөмірі 37-29 СКМ, 1981 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Михайловка селосы
31
ГАЗ-52-01 автомобилі, мемлекеттік нөмірі 01-16 СКН, 1985 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Андреевка селосы
32
ЗИЛ-130 автомобилі, мемлекеттік нөмірі 42-46 СКН, 1985 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Краснознаменное селосы
33
«УАЗ-3962» автомобилі, мемлекеттік номері Т 782 AR, 1999 жылы шығарылған
1
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің облыстық балалар стоматологиялық емханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Петропавл қаласы, Универсальный көшесі, 43 А
34
«ВАЗ-21213» автомобилі, мемлекеттік номері Т 899 АЕ, 1995 жылы шығарылған
1
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің облыстық жедел медициналық көмек орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Петропавл қаласы, Ульянов көшесі, 98
35
«ГАЗ-31029» автомобилі, мемлекетті номері Т 908 АF, 1993 жылы шығарылған
1
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің облыстық жедел медициналық көмек орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Петропавл қаласы, Ульянов көшесі, 98
36
«ВАЗ 213100-010-05» автомобилі, мемлекеттік номері Т 211 AS, 2002 жылы шығарылған
1
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің облыстық жедел медициналық көмек орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Петропавл қаласы, Ульянов көшесі, 98
37
«ГАЗ-3102» автомобилі, мемлекеттік номері Т 195 ВL, 2003 жылы шығарылған
1
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Астана» шаруашылық жүргізу құқындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Петропавл қаласы, Каманин көшесі, 1
38
"ВАЗ-21053" автомобилі, мемлекеттік номері Т 036 КР, 2000 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
39
«ВАЗ-21061» автомобилі, мемлекеттік номері Т 377 КР, 2000жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
40
«ВАЗ-21061» автомобилі, мемлекеттік номері Т 513 КР, 1995 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
41

Автомобиль ГАЗ-52-05, государственный номер 37-29 СКМ, 1981 года выпуска
1
Государственное учреждение «Отдел образования Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
Мамлютский район, село Михайловка
31
Автомобиль ГАЗ-52-01, государственный номер 01-16 СКН, 1985 года выпуска
1
Государственное учреждение «Отдел образования Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
Мамлютский район, село Андреевка
32
Автомобиль ЗИЛ-130, государственный номер 42-46 СКН, 1985 года выпуска
1
Государственное учреждение «Отдел образования Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
Мамлютский район, село Краснознаменное
33
Автомобиль «УАЗ-3962», государственный номер Т 782 AR, 1999 года выпуска
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областная детская стоматологическая поликлиника»
город Петропав
ловск, улица Универсальная, 43 А
34
Автомобиль «ВАЗ-21213», государственный номер Т 899 АЕ, 1995 года выпуска
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной центр скорой медицинской помощи акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»
город Петропав
ловск, улица Ульянова, 98
35
Автомобиль «ГАЗ-31029», государственный номер Т 908 АF, 1993 года выпуска
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной центр скорой медицинской помощи акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»
город Петропав
ловск, улица Ульянова, 98
36
Автомобиль «ВАЗ 213100-010-05», государственный номер Т 211 AS, 2002 года выпуска
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной центр скорой медицинской помощи акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан»
город Петропав
ловск, улица Ульянова, 98
37
Автомобиль «ГАЗ-3102», государственный номер Т 195 ВL, 2003 года выпуска
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Астана»
город Петропав
ловск, улица Каманина, 1
38
Автомобиль «ВАЗ-21053», государственный номер Т 036 КР, 2000 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
39
Автомобиль «ВАЗ-21061», государственный номер Т 377 КР, 2000 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
40
Автомобиль «ВАЗ-21061», государтсвенный номер Т 513 КР, 1995 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
41

«ВАЗ-21053» автомобилі, мемлекеттік номері Т 405 КР, 2000 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
42
«ВАЗ-21061» автомобилі, мемлекеттік номері Т 435 КР, 2000 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
43
«ВАЗ-21060» автомобилі, мемлекеттік номері 441 КР, 2001 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
44
«ГАЗ-66» автомобилі, мемлекеттік номері Т 079 КР, 1988 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы,Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
45
«ВАЗ-21065» автомобилі, мемлекеттік номері Т 472 КР, 2000 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы,Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
46
«ВАЗ-212130» автомобилі, мемлекеттік номері Т 421 КР, 1997 жылы шығарылған
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 51
47
«Волга ГАЗ-3110» автомобилі, 2002 жылы шығарылған, мемлекеттік номері Т 125 АА
1
«Петропавл қаласы әкімдігінің істерін басқару» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы, 23
48
Бұрынғы жылжымалы механикаландырылған легінің қазандық ғимараты
1
«Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық селосы, Студенческая көшесі
49
Бұрынғы астық қоймасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье селосы
50
Бұрынғы құю бөлімшесі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Майбалық селосы
51
«ГАЗ-3110» автомобилі, мемлекеттік номері Т 222 ВL, 1998 жылы шығарылған
1
«Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Бескөл селосы, Гагарин көшесі, 11
52
Машино-тракторлық шеберхана ғимараты
1
«Есіл ауданы Амангелді селолық округі әкімдігінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Амангелді селосы, Строительный көшесі, 48
53
Клуб ғимараты
1
«Есіл ауданы Заградовка селолық округі әкімдігінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Горный селосы, Ленин көшесі, 2
54
Бұрынғы орталық кеңсе ғимараты
1
«Шал ақын ауданы Юбилейный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Крещенка селосы
55
Құю бөлімшесі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Майбалық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Майбалық селосы
56
Бұрынғы автомобильді жанармаймен жабдықтайтын орын
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Александровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Александровка селосы
57
Бұрынғы монша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Александровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Григорьевка селосы
58
Бұрынғы кеңсе ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Александровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Григорьевка селосы
59
Бұрынғы дүкен ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Александровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Григорьевка селосы
60
Бұрынғы ірі қара малды санитарлық өткізу ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка селосы
61
Бұрынғы шошқа семірту ғимараты
«Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка селосы
62
Бұрынғы қазандық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Хлеборобный селосы
63
Бұрынғы құрама жем цехы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка селосы
64
Бұрынғы Мәдениет үйі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка селосы
65
Бұрынғы отын жағу ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
66
Бұрынғы мал шаруашылығы кеңсесі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
67
Бұрынғы мал шаруашылық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
68
Бұрынғы жертөле (көкөніс қоймасы)
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
69
Бұрынғы отын жағу ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
70
Бұрынғы жеңіл автомобильге арналған көлікжай ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
71
Бұрынғы астық кептіргіш ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
72
Бұрынғы құрылыс бөлімі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
73
Бұрынғы мұнай базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
74
Бұрынғы өлшеу орны ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
75
Бұрынғы балабақша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
76
Бұрынғы машина-тракторлық шеберхана ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Зарослое селосы
77
Бұрынғы жем-азық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Зарослое селосы
78
Бұрынғы Мәдениет үйі ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарағанды ауылы
79
Бұрынғы клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Комышлово селосы
80
Бұрынғы клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Ганькино селосы
81
Бұрынғы ЗАВ-40 мехток ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье селосы
82
Бұрынғы астық қоймасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье селосы
83
Бұрынғы диспечерлік ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье селосы
84
Бұрынғы клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Қоралай ауылы
85
Бұрынғы мектеп ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Скворцовка селосы
86
Бұрынғы қазандық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистов селосы
87
Бұрынғы бұзаулату бөлімшесі бар бұзау қорасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
88
Бұрынғы № 2 сиыр қорасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
89
Бұрынғы құю бөлімше ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
90
Бұрынғы қасапхана ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
91
Бұрынғы жем-шөп ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
92
Бұрынғы жарты рамалық-кешен ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
93
Бұрынғы №1 сиыр қорасы кешені
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Суворовка селосы
94
Бұрынғы Суворовка бастауыш мектебінің ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Суворов селосы
95
Бұрынғы мектептегі қазандық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Хлебороб селосы
96
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Хлебороб селосы
97
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы,Суворовка селосы
98
Бұрынғы Мәдениет үйі ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрь селосы
99
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Мичурино селосы

Автомобиль «ВАЗ-21053», государственный номер Т 405 КР, 2000 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
42
Автомобиль «ВАЗ-21061», государственный номер Т 435 КР, 2000 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
43
Автомобиль «ВАЗ-21060», государственный номер 441 КР, 2001 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
44
Автомобиль «ГАЗ-66», государственный номер Т 079 КР, 1988 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
45
Автомобиль «ВАЗ-21065», государственный номерТ 472 КР, 2000 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
46
Автомобиль «ВАЗ-212130», государственный номер Т 421 КР, 1997 года выпуска
1
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 51
47
Автомобиль «Волга ГАЗ-3110», 2002 года выпуска, государственный номер Т 125 АА
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Управление делами акимата города Петропавловска»
город Петропав
ловск, улица Конституции Казахстана, 23
48
Здание бывшей котельной передвижной механизированной колонны
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшикского аульного округа Акжарского района »
Акжарский район, село Талшик, улица Студенческая
49
Здание бывшего зернового склада
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
50
Здание бывшего сливного отделения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Майбалык
51
Автомобиль «ГАЗ-3110», государственный номер Т 222 ВL, 1998 года выпуска
1
Государственное учреждение «Кызылжарский районный отдел земельных отношений»
Кызылжарский район, село Бишкуль, улица Гагарина, 11
52
Здание машино-тракторной мастерской
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Амангельдин
ское, улица Строитель
ная, 48
53
Здание клуба
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Заградовского сельского округа"
Есильский район, село Горное, улица Ленина, 2
54
Здание бывшей центральной конторы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа района Шал акына»
район Шал акына, село Крещенка
55
Здание сливного отделения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Майбалык
56
Здание бывшей автозаправочной станции
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Александров
ка
57
Здание бывшей бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Григорьевка
58
Здание бывшей конторы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Григорьевка
59
Здание бывшего магазина
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Григорьевка
60
Здание бывшего санитарного пропускника крупно-рогатого скота
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Полтавка
61
Здание бывшего свинарника откормочника
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Полтавка
62
Здание бывшей котельной
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Хлеборобное
63
Здание бывшего комбикормового цеха
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Полтавка
64
Здание бывшего Дома культуры
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Полтавка
65
Здание бывшей кочегарки
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
66
Здание бывшей конторы животноводства
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
67
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
68
Бывший подвал (овощехранилище)
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
69
Здание бывшей кочегарки
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
70
Здание бывшего гаража легковых автомобилей
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
71
Бывшая сушилка зернового тока
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
72
Здание бывшего строительного отдела
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
73
Здание бывшей нефтебазы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
74
Здание бывшей весовой
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
75
Здание бывшего детского сада
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Гаврино
76
Здание бывшей машино-тракторной мастерской
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Зарослое
77
Здание бывшего кормового цеха
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Зарослое
78
Здание бывшего Дома культуры
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Карагандин
ское
79
Здание бывшего клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Комышлово
80
Здание бывшего клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Ганькино
81
Бывший механизированный ток ЗАВ-40
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
82
Здание бывшего зернового склада
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
83
Здание бывшей диспетчерской
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
84
Здание бывшего клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Куралай
85
Здание бывшей школы
1
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Скворцовка
86
Здание бывшей котельной
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Чистовское
87
Здание бывшего телятника с родильным отделением
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
88
Здание бывшего коровника №2
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
89
Здание бывшего сливного отделения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
90
Здание бывшей бойни
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
91
Здание бывшего кормового цеха
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
92
Здание бывшего полурамника-комплекта
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
93
Бывший комплекс коровник №1
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Суворовка
94
Здание бывшей Суворовской начальной школы
1
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Суворовка
95
Здание бывшей котельной в школе
1
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Хлебороб
96
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Хлебороб
97
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Суворовка
98
Здание бывшего Дома культуры
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
99
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
район Магжана Жумабаева, село Мичурино

100
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
101
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
102
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
103
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
104
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
105
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
106
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
107
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
108
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
109
Бұрынғы мал шаруашылық базасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
110
Бұрынғы аудандық тұтынушылар одағының ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
111
Бұрынғы монша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежный селосы
112
Бұрынғы көлікжай ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарақоға ауылы
113
Бұрынғы дүкен ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Образец селосы
114
Бұрынғы монша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистое селосы

100
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
101
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
102
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
103
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
104
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
105
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
106
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
107
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
108
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
109
Здание бывшей животноводческой базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
110
Здание бывшего магазина районного потребительского союза
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
111
Здание бывшей бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодежное
112
Здание бывшего гаража
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Карагуга
113
Здание бывшего магазина
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Образец
114
Здание бывшей бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Чистое

115
Бұрынғы монша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
116
Бұрынғы жатақхана ғимараты (астық қоймасы)
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
117
Бұрынғы 2 қабатты үй ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
118
Бұрынғы 2 қабатты үй ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
119
Бұрынғы 2 қабатты үй ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
120
Бұрынғы 2 қабатты үй ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
121
Бұрынғы 2 қабатты үй ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодгвардейский селосы
122
Бұрынғы шұжық цех ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Полудино селосы
123
Бұрынғы асхана ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Скворцовка селосы
124
Бұрынғы мал шаруашылық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Скворцовка селосы
125
Бұрынғы шеберхана ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Ганькино селосы
126
Бұрынғы астық қабылдайтын кәсіпорын ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Ганькино селосы
127
Бұрынғы монша ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Ганькино селосы
128
Бұрынғы дүкен ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Ганькино селосы
129
Бұрынғы зертханағимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Советский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Советское селосы

115
Здание бывшей бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
116
Здание бывшего общежития (зерновой склад)
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
117
Здание бывшего двухэтажного дома
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
118
Здание бывшего двухэтажного дома
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
119
Здание бывшего двухэтажного дома
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
120
Здание бывшего двухэтажного дома
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
121
Здание бывшего двухэтажного дома
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодо
гвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Молодогвар
дейское
122
Здание бывшего колбасного цеха
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Полудино
123
Здание бывшей столовой
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Скворцовка
124
Здание бывшего животноводческого помещения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Скворцовка
125
Здание бывшей мастерской
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Ганькино
126
Здание бывшего хлебоприемного предприятия
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Ганькино
127
Здание бывшей бани
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Ганькино
128
Здание бывшего магазина
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Ганькино
129
Здание бывшей лаборатории
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Советского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Советское

130
Бұрынғы №4 шеберхана бөлімшесі ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Советский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Советское селосы
131
Бұрынғы №4 асыл тұқымды фермасы бөлімше ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Советский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Советское селосы
132
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
133
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
134
Бұрынғы сүт-тауалар фермасы ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
135
Бұрынғы 2 базасы кешені
2
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
136
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Рощино селосы
137
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Рощино селосы
138
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Рощино селосы
139
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Рощино селосы
140
Бұрынғы база ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Рощино селосы
141
Бұрынғы мал шаруашылық ғимараты
1
«Мағжан Жұмабаев ауданы Фурмановский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Новотроицкий селосы
142
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Дүйсеке ауылы
143
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Изобильный селосы
144
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Шаңдақ ауылы

130
Здание бывшей мастерской отделения №4
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Советского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Советское
131
Здание бывшей племенной фермы отделения №4
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Советского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Советское
132
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Успенка
133
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Успенка
134
Здание бывшей молочно-товарной фермы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Успенка
135
Бывший комплекс 2 базы
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Успенка
136
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Рощино
137
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Рощино
138
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Рощино
139
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Рощино
140
Здание бывшей базы
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Рощино
141
Здание бывшего животноводческого помещения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Новотроицкое
142
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстан
ской области»
район Магжана Жумабаева, село Дюсеке
143
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстан
ской области»
район Магжана Жумабаева, село Изобильное
144
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстан
ской области»
район Магжана Жумабаева, село Шандак

145
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Тыщенка селосы
146
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Урожайный селосы
147
Бұрынғы ауылдық клуб ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің көркемөнер халық шығармашылығы және демалыс мемлекеттік орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Екатериновка селосы
148
Бұрынғы техникалық қызмет көрсету пункт ғимараты
1
«Тимирязев ауданы Мичурино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Мичурино селосы, Жамбыл көшесі, 50
149
Бұрынғы орталық қазандық ғимараты
1
«Тимирязев ауданы Мичурино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Мичурино селосы, Целинная көшесі, 21а
150
Авиациялық- техникалық база ғимараты
1
«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің өңірлік технологиялық паркі» шаруашылық жүргізу құқындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қызылжар ауданы, Әуежай
151
Ағаш ұсталық-жинақ
таушы цехы ғимараты
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Ахременко көшесі, 34А
152
Құрылыс цехының дуалы
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Ахременко көшесі, 81

145
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстан
ской области»
район Магжана Жумабаева, село Тыщенка
146
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстан
ской области»
район Магжана Жумабаева, село Урожайное
147
Здание бывшего сельского клуба
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстан
ской области»
район Магжана Жумабаева, село Екатериновка
148
Здание бывшего пункта технического обслуживания
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района»
Тимирязев
ский район, село Мичурино, улица Джамбула, 50
149
Здание бывшей центральной котельной
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района»
Тимирязевский район, село Мичурино, улица Целинная, 21а
150
Здание бывшего авиационно- технической базы
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Региональный технологический парк акимата Северо-Казахстан
ской области»
Кызылжарский район, Аэропорт
151
Здание столярно-
комплектовоч
ного цеха
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
город Петропавловск, улица Ахременко, 34А
152
Забор строитель
ного цеха
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
город Петропавловск, улица Ахременко, 81