2010-2011 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 маусымдағы N 150 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 шілдеде N 1749 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-ІІІ Заңы 6-бабы 2-тармағы 8) тармақшасына, сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1, 2-қосымшаларға сәйкес 2010-2011 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ф.Ш. Қуанғановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов
Облыс әкімдігінің
2010 жылғы 22 маусымдағы № 150
қаулысына 1-қосымша
2010-2011 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандапды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырыс (жергілікті бюджет)
р/
с
Оқу
орында
рының
атаула
ры
Жіктеу
іш бой
ынша
код
Мамандық
тар
Квали
фика
циясы
Оқы
ту
тілі
Мемлекеттік
білім тапсы
рысының көлемі
(Орын саны)
Бюджет
тік бағ
дарлама
ның
әкімші
ліктері
9 сы
нып
база
сын
да
11
сы
нып
ба
за
сын
да
Бар
лы
ғы
1
Мағжан
Жұмаба
ев атын
дағы гу
манитар
лық кол
ледж
0105000
Білікті
ліктері
мен қоса
бастауыш
білім
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
кармасы
0105013
Бас
тауыш
білім
мұға
лімі
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
50
0105023
Бас
тауыш
білім
нің
ақпа
ратта
ну мұ
ғалі
мі
орыс
ша
25
25
0105043
Бас
тауыш
білім
нің
қазақ
тілі
мұға
лімі
қа
зақ
ша
25
25
0105063
Өзін-
өзі
тану
мұға
лімі
орыс
ша
10
10
0501000
Әлеумет
тік
жұмыс
0501013
Әлеу
мет
тік
жұмыс
бойын
ша ма
ман
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
50
0101000
Мектепке
дейінгі
оқыту
және тәр
биелеу
0101013
Мек
тепке
дейін
гі ұй
ымның
тәр
биеші
сі
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
50
1304000
Есептеу
іш тех
ника
және бағ
дарлама
лық қам
тамасыз
ету (түр
лері
бойынша)
1304043
Тех
ник-
бағ
дарла
машы
қа
зақ
ша
25
25
1305000
Ақпарат
тық жүй
елер
(қолдану
салалары
бойынша)
1305023
Тех
ник-
бағ
дарла
машы
орыс
ша
25
25
жиынтығы

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 22 июня 2010 года N 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 июля 2010 года N 1749. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год согласно приложениям 1, 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Куанганова Ф.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 22 июня 2010 года № 150
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год (местный бюджет)
п/
п
Название
учебных
заведе
ний
Код по
класси
фикации
Наи
мено
ва
ние
спе
ци
аль
нос
ти
Ква
лифи
ка
ция
Язык
обу
че
ния
Объем государс
твенного обра
зовательного
заказа (коли
чество мест)
Админис
траторы
бюджет
ныхпро
грамм
на
базе
9
клас
сов
на
ба
зе
11
кл
ас
сов
Все
го
1
Гумани
тарный
колледж
имени
Магжана
Жумабае
ва
0105000
На
чаль
ное
обра
зова
ние
Управле
ние об
разова
ния
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти
0105013
Учи
тель
на
чаль
ного
обра
зова
ния
ка
зах
ский
рус
ский
50
50
0105023
Учи
тель
инфор
мати
ки на
чаль
ного
обра
зова
ния
рус
ский
25
25
0105043
Учи
тель
казах
ского
языка
и ли
тера
туры
на
чаль
ного
обра
зова
ния
ка
зах
ский
25
25
0105063
Учи
тель
само
позна
ния
рус
ский
10
10
0501000
Соци
аль
ная
рабо
та
0501013
Специ
алист
по со
циаль
ной
рабо
те
ка
зах
ский
рус
ский
50
50
0101000
Дош
коль
ное
вос
пита
ние
и
обу
че
ние
0101013
Воспи
та
тель
дош
коль
ных
орга
низа
ций
ка
зах
ский
рус
ский
50
50
1304000
Вы
чис
ли
тель
ная
тех
ника
и
про
грам
мное
обес
пече
ние
(по
ви
дам)
1304043
Тех
ник-
про
грам
мист
ка
зах
ский
25
25
1305000
Ин
фор
маци
он
ные
сис
темы
(по
об
лас
тям
при
мене
ния)
1305023
Тех
ник-
про
грам
мист
рус
ский
25
25
ито
го

210
50
260
2
"Музыка
лық эс
тетика
лық бе
йіндегі
дарынды
балалар
үшін ма
мандан
дырыл
ған
өнер
коллед
жі" ке
шені
0404000
Аспапты
орындау
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
кармасы
0404013
Бала
лар
музы
калық
мекте
бінің
оқыту
шысы,
кон
церт
мейс
тер
орыс
ша
5
5
0404023
Бала
лар
музы
калық
мекте
бінің
оқыту
шысы,
әртіс
(жете
кші)
ор
кестр
дың,
ансам
блдің
мұға
лімі
қа
зақ
ша
орыс
ша
7
7
0404033
Бала
лар
музы
калық
мекте
бінің
оқыту
шысы, әртіс (же
тек
ші)
ұлт
тық
аспап
тар
оркес
тры
ның
мұға
лімі
қа
зақ
ша
орыс
ша
14
14
0404053
Бала
лар
музы
калық
мекте
бінің
оқыту
шысы,
әртіс
ұлт
тық
домбы
рамен
ән ай
тудың
мұға
лімі
қа
зақ
ша
2
2
0404063
Эстра
да
лық-
аспап
тық
ансам
білі
нің
әрті
сі
орыс
ша
3
3
0407000
Ән айту

210
50
260
2
Комплекс
«Колледж
искусств
-специ
ализиро
ванная
школа-ин
тернат
для ода
ренных
детей му
зыкально
-эстети
ческого
профиля»
0404000
Инс
тру
мен
таль
ное
ис
пол
ни
тель
ство
и му
зы
каль
ное
ис
кус
ство
эст
рады (по
ви
дам)
Управле
ние об
разова
ния
Северо-
Казах
стан
ской об
ласти
0404013
Пре
пода
ва
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
кон
церт
мейс
тер
рус
ский
5
5
0404023
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист
(руко
води
тель)
оркес
тра,
ансам
бля
ка
зах
ский
рус
ский
7
7
0404033
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист
(руко
води
тель)
оркес
тра
народ
ных инс
тру
мен
тов
ка
зах
ский
рус
ский
14
14
0404053
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
шко
лы,
ар
тист
народ
ного
пения
с дом
брой
ка
зах
ский
2
2
0404063
Ар
тист
эст
радно
-инс
тру
мен
таль
ного
ансам
бля
рус
ский
3
3
0407000
Пе
ние

0407013
Акаде
мия
лық
әннің
әрті
сі,
ансам
бль
мүше
сі
қа
зақ
ша
орыс
ша
5
2
7
0412000
Сурет
салу
0412013
Сурет
ші
орыс
ша
5
5
0405000
Хорға
дирижер
лік
0405013
Оқыту
шы,
хор
мейс
тер
орыс
ша
3
3
0409000
Актерлік
өнер
0409013
Драма
теат
рының
әрті
сі
орыс
ша
5
5
0408000
Хореогра
фиялық
өнер
0408023
Ансам
бль
бидің
әрті
сі
орыс
ша
5
5
0406000
Музыка
теориясы
0406013
Бала
лар
музы
калық
мекте
бінің
оқыту
шысы
орыс
ша
1
1
0108000
Музыка
лық
білім
0108013
Мек
тепке
дейін
гі жә
не не
гізгі
орта
оқу
ұйым
дары
ның
музы
ка мұ
ғалі
мі
орыс
ша
3
3
жиынтығы
53
7
60
3
Петро
павл құ
рылыс-
экономи
калық
кол
леджі
1401000
Үйлер
мен ғима
раттар
салу жә
не пай
далану
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
кармасы
1401213
Тех
ник-
құры
лысшы
қа
зақ
ша
орыс
ша
50
50
100
1403000
Ішкі са
нитар
лық-тех
никалық
құрылғы
ларды,
желдет
кіштерді
және ин
женерлік
жүйелер
ді мон
таждау
және
қолдану
1403093
Тех
ник-
сан
тех
ник
орыс
ша
25
25
1226000
Тамақтан
дыру кә
сіпорын
дарының
өнімін
өндіруді
ұйымдас
тыру жә
не тех
нология
1226043
Тех
ник-
техно
лог
орыс
ша
50
50
1304000
Есептеу
іш тех
ника жә
не бағ
дарлама
лық қам
тамасыз
ету (түр
лері бой
ынша)
1304063
Ком
пью
тер
лік
жаб
дық
тарға
қыз
мет
көр
сету
бой
ынша
тех
ник
орыс
ша
25
25
жиынтығы
100
100
200
4
Петро
павл
темір
жол кол
леджі
1108000
Темір
жолдың
жылжыма
лы құрам
дарын
пайдала
ну, жөн
деу және
техника
лық қыз
мет көр
сету
(түрлері
бойынша)
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
қармасы
1108213
Элек
троме
ханик
орыс
ша
25
25
1107000
Жүк кө
тергіш,
көлікті,
құрылыс
тық, жол
машинала
ры мен
жабдықта
рын тех
никалық
пайдала
ну
1107043
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
25
0902000
Электр
мен жаб
дықтау
(салалар
бойынша)
0902043
Тех
ник-
элек
трик
орыс
ша
25
25
0907000
Жылу тех
никалық
жабдық
пен жы
лумен
қамтама
сыз ету
жүйесі
0907043
Тех
ник-
жылу
техни
гі
орыс
ша
25
25
жиынтығы
100
100
5
Солтүс
тік Қа
зақстан
кәсіп
тік пе
дагоги
калық
коллед
жі
0104000
Кәсіптік
білім
(салалар
бойынша)
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
қармасы
0104013
Кәсіп
тік
оқу
дың
шебе
рі,
(бар
лық
атау
лар
дың)
техни
гі
қа
зақ
ша
орыс
ша
75
50
125
0103000
Дене
тәрбиесі
0103023
Спорт
және
дене
шынық
тыру
дың
мұға
лімі
орыс
ша
25
25
0910000
Электр
және
электрме
ханика
лық жаб
дық (са
лалар
бойынша)
0910053
Тех
ник-
элек
трик
орыс
ша
25
25
1118000
Тамақта
ну, сату
және ет
өнімдері
нің өн
дірісін
жабдық
тау
1118023
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
25
1201000
Автомо
биль кө
лігіне
техника
лық қыз
мет көр
сету жә
не пай
далану

0407013
Ар
тист
акаде
мичес
кого
пе
ния,
со
лист
ансам
бля
ка
зах
ский
рус
ский
5
2
7
0412000
Живо
пись ску
льп
тура
и
гра
фика
(по
ви
дам)
0412013
Худож
ник
рус
ский
5
5
0405000
Хоро
вое
дири
жиро
ва
ние
0405013
Препо
дава
тель,
хор
мейс
тер
рус
ский
3
3
0409000
Актерское искусство
0409013
Ар
тист
драма
тичес
кого
теат
ра
ка
зах
ский
рус
ский
5
5
0408000
Хоре
огра
фи
чес
кое
ис
кус
ство
0408023
Ар
тист
ансам
бля
танца
рус
ский
5
5
0406000
Теория музыки
0406013
Препо
дава
тель
дет
ской
музы
каль
ной
школы
рус
ский
1
1
0108000
Музы
каль
ное
обра
зова
ние
0108013
Учи
тель
музы
ки в
орга
низа
циях
дош
коль
ного
и  ос
нов
ного
сред
него
обра
зова
ния
рус
ский
3
3
ито
го
53
7
60
3
Петропав
ловский
строи
тельно-
экономи
ческий
колледж
1401000
Стро
и
тель
ство
и
экс
плуа
та
ция
зда
ний
и со
ору
же
ний
Управле
ние об
разова
ния Се
веро-Ка
захстан
ской
области
1401213
Тех
ник-
строитель
казахский
русский
50
50
100
1403000
Мон
таж
и
экс
плуа
та
ция
внут
рен
них
сани
тар
но-
тех
ни
чес
ких
уст
ройс
тв,
вен
тиля
ции
и ин
же
нер
ных
сис
тем
(по ви
дам)
1403093
Тех
ник-
сан
тех
ник
рус
ский
25
25
1226000
Тех
ноло
гия
и ор
гани
за
ция
про
из
вод
ства
про
дук
ции
пред
прия
тий
пита
ния
1226043
Тех
ник-
техно
лог
рус
ский
50
50
1304000
Вы
чис
ли
тель
ная
тех
ника и
про
грам
мное
обес
пече
ние
(по
ви
дам)
1304063
Тех
ник
по
обслу
жива
нию
ком
пью
тер
ных
уст
рой
ств
рус
ский
25
25
ито
го
100
100
200
4
Петропав
ловский
колледж
железно
дорожно
го транс
порта
1108000
Экс
плуа
та
ция,
ре
монт
и
тех
ни
чес
кое
обс
лужи
ва
ние
под
виж
ного
сос
тава
же
лез
ных
до
рог
(по
ви
дам)
Управле
ние
образо
вания
Северо-
Казах
стан
ской
области
1108213
Элек
троме
ханик
рус
ский
25
25
1107000
Тех
ни
чес
кая
экс
плуа
та
ция по
дъем
но-
тран
спо
рт
ных,
стро
ител
ьных
, до
рож
ных
ма
шин
и
обо
рудо
ва
ния
( по
от
рас
лям)
1107043
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
25
0902000
Элек
тро
снаб
же
ние
(по
от
рас
лям)
0902043
Тех
ник-
элек
трик
рус
ский
25
25
0907000
Теп
ло
тех
ни
чес
кое
обо
рудо
ва
ние
и
сис
темы
теп
лос
наб
же
ния
(по
ви
дам)
0907043
Тех
ник-
тепло
тех
ник
рус
ский
25
25
итого
100
100
5
Северо-
Казах
станский
професси
онально-
педагоги
ческий
колледж
0104000
Про
фесси
ональ
ное
обуче
ние
(по
отрас
лям)
Управле
ние
образо
вания
Северо-
Казах
стан
ской
области
0104013
Мас
тер
про
из
водс
твен
ного
обу
че
ния,
тех
ник
(все
х на
име
нова
ний)
казахский
русский
75
50
125
0103000
Физи
чес
кая
куль
тура
и
спорт
0103023
Учи
тель
физи
чес
кой
куль
туры
и
спор
та
рус
ский
25
25
0910000
Элек
три
чес
кое и
элек
троме
хани
чес
кое
обору
дова
ние
(по
ви
дам)
0910053
Тех
ник-
элек
трик
рус
ский
25
25
1118000
Обору
дова
ние
пред
прия
тий
пита
ния,
тор
говли
и мяс
ной
про
мыш
лен
ности
1118023
Техник-механик
русский
25
25
1201000
Техни
чес
кое
обслу
жива
ние,
ре
монт
и экс
плуа
тация
авто
мо
биль
ного
транс
порта

1201123
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
25
1517000
Төтенше
жағдай
ларда
қорғау
1517033
Тех
ник
орыс
ша
25
25
жиынтығы
150
100
250
6
Петро
павл гу
манитар
лы-тех
никалық
коллед
жі
1014000
Машина
жасау
техноло
гиясы
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
қармасы
1014013
Техник-технолог
орысша
25
25
0502000
Телеком
муника
циялық
жабдыққа
қызмет
көрсету
және
жөндеу
0502033
Жаб
дық
тарды
жөн
деу
және
экс
плуа
тация
бойын
ша
тех
нигі
орысша
25
25
1310000
Көліктік
радио
электрон
дық жаб
дықты
техника
лық пай
далану
(көлік
түрлері
бойынша)
1310063
Тех
ник-
элек
тро
ник
орыс
ша
25
25
1201000
Автокө
лікті
күту жә
не жөн
деу
1201123
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
25
1304000
Есептеу
іш тех
ника жә
не бағ
дарлама
лық қам
тамасыз
ету (түр
лері
бойынша)

1201123
Техник-механик
русский
25
25
1517000
Защи
та в
чрез
вычай
ных
ситуа
циях
(по
профи
лю)
1517033
Техник
русский
25
25
итого
150
100
250
6
Гумани
тарно-
техничес
кий
колледж
1014000
Техно
логия
маши
ност
рое
ния
(по
ви
дам)
Управле
ние
образо
вания
Северо-
Казах
стан
ской
области
1014013
Тех
ник-
тех
но
лог
рус
ский
25
25
0502000
Обслу
жива
ние и
ре
монт
теле
комму
ника
цион
ного
обору
дова
ния и
быто
вой
техни
ки
(по
отрас
лям)
0502033
Тех
ник
по
экс
плуа
та
ции
и ре
мон
ту
обо
рудо
ва
ния
русский
25
25
1310000
Техни
чес
кая
экс
плуа
тация
транс
порт
ного
радио
элек
трон
ного
обору
дова
ния
(по
видам
транс
порта
)
1310063
Тех
ник-
элек
тро
ник
рус
ский
25
25
1201000
Техни
чес
кое
обслу
жива
ние,
ре
монт
и экс
плуа
тация
авто
мо
биль
ного
транс
порта
1201123
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
25
1304000
Вычис
ли
тель
ная
техни
ка и
про
грам
мное
обес
пече
ние
(по
ви
дам)

1304043
Тех
ник-
бағ
дарла
машы
орыс
ша
25
25
0516000
Қаржы
0516053
Қаржы
лық
жұмыс
бойын
ша
эконо
мист
орысша
25
25
0513000
Марке
тинг
(салалар
бойынша)
0513063
Тауар
шы
орыс
ша
25
25
1505000
Балық
шаруашы
лығы
1505043
Тех
ник-
балық
шы
орыс
ша
25
25
жиынтығы
200
200
7
Жәлел
Қизатов
атында
ғы Есіл
ауылша
руашы
лық кол
леджі
1510000
Ауыл ша
руашылы
ғын меха
никалан
дыру
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның бі
лім бас
қармасы
1510043
Тех
ник-
меха
ник
орыс
ша
25
25
1508000
Орман ша
руашылы
ғы, бау-
бақша жә
не ланд
шафттық
құрылыс (түрлер
бойынша)

1304043
Тех
ник-
про
грам
мист
рус
ский
25
25
0516000
Финан
сы
(по
отрас
лям)
0516053
Эко
но
мист
по
фи
нан
со
вой
рабо
те
русский
25
25
0513000
Марке
тинг
(по
отрас
лям)
0513063
Това
ро
вед
рус
ский
25
25
1505000
Рыб
ное
хозяй
ство
(по
ви
дам)
1505043
Тех
ник-
рыбо
вод
русский
25
25
итого
200
200
7
Есиль
ский
сельско
хозяйст
венный
колледж
имени
Жалела
Кизатова
1510000
Меха
низа
ция
сель
ского
хозяй
ства
Управле
ние об
разова
ния
Северо-
Казахс
тан
ской
области
1510043
Тех
ник-
меха
ник
рус
ский
25
25
1508000
Лес
ное
хозяй
ство,
садо
во-
парко
вое и
ланд
шафт
ное
строи
тель
ство
(по
ви
дам)

1508053
Орман
шы
орыс
ша
25
25
1502000
Агроно
мия
1502033
Агро
ном
орыс
ша
25
25
1502043
Өсім
дік
терді
қор
ғау
агро
номия
сы
орыс
ша
25
25
0103000
Дене тәр
биесі
0103023
Спорт
және
дене
шынық
тыру
мұға
лімі
орыс
ша
25
25
1513000
Мал дәрі
герлігі
1513053
Малдә
рігер
лік
фельд
шері
орыс
ша
25
25
0518000
Есеп жә
не аудит
(салалар
бойынша)
0518033
Шаруа
шылық
қыз
мет
тің
сарап
тама
сы жә
не
бух
гал
тер
лік
есеп
бойын
ша
эконо
мист
орысша
25
25
1401000
Ғимарат
тар мен
құрылыс
тарды
салу жә
не пайда
лану
1401213
Тех
ник-
құры
лысшы
орыс
ша
25
25
жиынтығы
125
75
200
8
Северо-
Казах
стан
ский
медицин
ский
колледж
0302000
Медбибі
ісі
Солтүс
тік Қа
зақстан
облысы
ның ден
саулық
сақтау
басқар
масы
0302033
Ортақ
тәжір
бие
нің
меди
цина
лық
бике
сі
қа
зақ
ша
30
30

1508053
Лес
ни
чий
рус
ский
25
25
1502000
Агро
номия
1502033
Агро
ном
рус
ский
25
25
1502043
Агро
ном
по
защи
те
рас
те
ний
рус
ский
25
25
0103000
Физи
чес
кая
куль
тура
и
спорт
0103023
Учи
тель
физи
чес
кой
куль
туры
и
спор
та
рус
ский
25
25
1513000
Вете
рина
рия
1513053
Вете
ри
нар
ный
фель
дшер
рус
ский
25
25
0518000
Учет
и ау
дит
(по
отрас
лям)
0518033
Эко
но
мист
по
бух
гал
тер
ско
му
уче
ту и
ана
лизу
хо
зяйс
твен
ной
дея
тель
нос
ти
рус
ский
25
25
1401000
Строи
тель
ство
и экс
плуа
тация
зда
ний и
соору
жений
1401213
Тех
ник-
стро
ите
ль
рус
ский
25
25
итого
125
75
200
8
Северо-
Казах
станский
медицин
ский кол
ледж
0302000
Сест
рин
ское
дело
Управле
ние
здраво
охране
ния
Северо-
Казах
стан
ской
области
0302033
Меди
цин
ская
сес
тра
об
щей
прак
ики
ка
зах
ский
30
30

0301000
Емдеу
ісі
0301013
Ортақ
тәжір
бие
нің
фельд
шері
қа
зақ
ша
орыс
ша
30
30
60
жиынтығы
60
30
90
Барлығы
998
362
1360
Облыс әкімдігінің
2010 жылғы 22 маусымдағы № 150
қаулысына 2-қосымша
2010-2011 оқу жылындағы кадрларды даярлауға мемлекеттік білім тапсырыс (республикалық бюджет)
р/
с
Оқу
орында
рының
атаула
ры
Жіктеуіш
бойынша
код
Мамандық
тар
Квалифи
кациясы
Оқыту
тілі
Мемле
кеттік
білім
тапсы
рысы
ның кө
лемі
(орын
саны)
Бюджеттік
бағдарлама
ның әкімші
ліктері
11 сы
нып
база
сында
1
Мағжан
Жұмаба
ев атын
дағы гу
манитар
лық кол
ледж
0101000
Мек
тепке
дейін
гі
оқыту
және
тәр
бие
леу
Солтүстік
Қазақстан
облысының
білім бас
қармасы
0101013
Мектепке
дейінгі
ұйымның
тәрбиеші
сі
қазақ
ша
орысша
50
жиынтығы
50
2
Петро
павл құ
рылыс-
экономи
калық
коллед
жі
1408000
Қала
қаты
нас
жол
да
рын
салу
және
пай
дала
ну
Солтүстік
Қазақстан
облысының
білім бас
қармасы
1408013
Техник-
құрлысшы
орысша
25
0508000
Та
мақ
тану
ды
ұйым
дас
тыру
0508063
Сервис
бойынша
менеджер
орысша
25
1412000
Құры
лыс
бұ
йым
дары
мен
құры
лым
да
рын
өн
деу
1412093
Техник-
технолог
орысша
25
1404000
Су
мен
қам
тама
сыз
дан
дыру
және
суды
ағы
зу
жүйе
лері
1404033
Су құбыр
ларын-ка
нализация
лық құры
лыс және
эксплуата
циялық
торабы
бойынша
технигі
орысша
25
жиынтығы
100
3
Петро
павл гу
манитар
лы-тех
никалық
коллед
жі
1201000
Авто
мо
биль
көлі
гіне
тех
ника
лық
қыз
мет
көр
сету
және пай
дала
ну
Солтүстік
Қазақстан
облысының
білім бас
қармасы
1201123
Техник-
механик
орысша
60
1014000
Маши
на
жа
сау
тех
ноло
гия
сы
1014013
Техник-
технолог
орысша
30
1401000
Ғима
рат
тар
мен
құры
лыс
тар
ды
салу
және
пай
дала
ну
1401213
Техник-
құрылысшы
орысша
25
0502000
Тұр
мыс
тық
тех
ника
және
теле
ком
муни
ка
ция
лық құ
рыл
ғы
лар
ды
жөн
деу
0502033
Жабдықтар
ды жөндеу
және экс
плуатация
бойынша
технигі
орысша
30
0518000
Есеп
және
ау
дит
0518033
Шаруашы
лық қыз
меттің са
раптамасы
және бух
галтерлік
есеп бо
йынша
экономист
қазақ
ша
25
1304000
Есеп
теу
іш
тех
ника
және
бағ
дар
лама
лық
қам
тама
сыз
ету
1304043
Техник-
бағдарла
машы
орысша
30
жиынтығы
200
4
Солтүс
тік Қа
зақстан
кәсіп
тік пе
дагоги
калық
коллед
жі
1201000
Авто
мо
биль
көлі
гіне
тех
ника
лық
қыз
мет
көр
сету
және
пай
дала
ну
Солтүстік
Қазақстан
облысының
білім бас
қармасы
1201123
Техник-
механик
орысша
25
0910000
Элек
тір
лік
және
элек
тро
меха
ника
лық
жаб
дық
(са
ла
лар
бо
йын
ша)

0301000
Лечеб
ное
дело
0301013
Фель
дшер
об
щей
прак
тики
ка
зах
ский
рус
ский
30
30
60
итого
60
30
90
ВСЕГО
998
362
1360
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 22 июня 2010 года № 150
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год (республиканский бюджет)
п/
п
Название
учебных
заведений
Код по
класси
фикации
Наиме
нова
ние
специ
альнос
ти
Квалифи
кация
Язык
обуче
ния
Объем
госу
дар
ствен
ного
обра
зова
тельно
го за
каза
(ко
личес
тво
мест)
Администра
торы бюд
жетных
программ
на ба
зе 11
клас
сов
1
Гуманитар
ный кол
ледж име
ни Маг
жана Жума
баева
0101000
Дош
коль
ное
воспи
тание
и обу
чение
Управление
образова
ния Севе
ро-Казах
станской
области
0101013
Воспита
тель
дошколь
ных ор
ганиза
ций
казах
ский
русский
50
итого
50
2
Петропав
ловский
строитель
но-эконо
мический
колледж
1408000
Строи
тель
ство и
экс
плуата
ция го
род
ских
путей
сообще
ния
Управление
образова
ния Севе
ро-Казах
станской
области
1408013
Техник-
строи
тель
русский
25
0508000
Органи
зация
пита
ния
0508063
Менед
жер по
сервису
русский
25
1412000
Произ
вод
ство
строи
тель
ных из
делий
и конс
трук
ций
1412093
Техник-
техно
лог
русский
25
1404000
Очист
ные со
оруже
ния
систем
водос
набже
ния и
водо
отведе
ния
1404033
Техник
по экс
плуата
ции се
тей и
сооруже
ний во
допро
водно-
канали
зацион
ного хо
зяйства
русский
25
итого
100
3
Петропав
ловский
гуманитар
но-техни
ческий
колледж
1201000
Техническое
обслуживание,
ремонт и экс
плуатация авто
мобильного
транспорта
Управление
образова
ния Севе
ро-Казах
станской
области
1201123
Тех
ник-
меха
ник
ру
сс
ки
й
60
1014000
Технология
машиностроения
(по видам)
1014013
Тех
ник-
тех
но
лог
ру
сс
ки
й
30
1401000
Строительство и
эксплуатация
зданий и
сооружений
1401213
Тех
ник-
стр
ои
тель
ру
сс
ки
й
25
0502000
Обслуживание и
ремонт телеком
муникационного
оборудования и
бытовой техники
(по отраслям)
0502033
Тех
ник
по
экс
плуа
та
ции
и ре
мон
ту
обо
рудо
ва
ния
ру
сс
ки
й
30
0518000
Учет и аудит
(по отраслям)
0518033
Эко
но
мист
по
бух
гал
тер
ско
му
уче
ту и
ана
лизу
хо
зяйс
твен
ной
дея
тель
нос
ти
казахский
25
1304000
Вычислительная
техника и
программное
обеспечение (по
видам)
1304043
Тех
ник-
про
грам
мист
ру
сс
ки
й
30
итого
200
4
Северо-Ка
захстан
ский про
фессио
нально-
педагоги
ческий
колледж
1201000
Техническое
обслуживание,
ремонт и
эксплуатация
автомобильного
транспорта
Управление
образова
ния Севе
ро-Казах
станской
области
1201123
Тех
ник-
меха
ник
ру
сс
ки
й
25
0910000
Электрическое и
электромехани
ческое обору
дование (по
видам)