Сенімгерлік басқаруға беруге жататын Солтүстік Қазақстан облысының су шаруашылық ғимараттары тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 16 қыркүйектегі N 259 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қазанда N 1761 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 92 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011.04.06 N 92 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сенімгерлік басқаруға беруге жататын Солтүстік Қазақстан облысының су шаруашылық иммараттары тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.М.Чженге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов
Бекітілді
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 ж. 17 қыркүйектегі № 259
қаулысымен
Сенімгерлік беру жататын Солтүстік Қазақстан облысының су шаруашалығы иммараттары объектілерінің тізбесі
р/
с
Объектілер атауы
Объек
тілер
саны
Баланс ұстаушы
Орналасқан жері
1
Су құбырының тарату желісі, ұзындығы 4809 қума метр
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов селосы, Народный, Жамбыл, Титов, Горький, Зеленый, Труд, Киров, Амангелді, Северный, Дорожный көшелері
2
Су құбырының тарату желісі, ұзындығы 6302 қума метр
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов селосы, Партизан, Амангелді, Папанин, Титов, Суворов, Элеваторный, Пушкин, Труд, Гагарин, Жұмабаев, Молодежный көшелері, Фабричный оралымы
3
Су құбырының тарату желісі, ұзындығы 6841 қума метр
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Қиялы ауылы
4

Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений Северо-Казахстанской области, подлежащих передаче в доверительное управление
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2010 года N 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 октября 2010 года N 1761. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2011 года N 92
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 06.04.2011 N 92
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов водохозяйственных сооружений Северо-Казахстанской области, подлежащих передаче в доверительное управление.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чжена А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 17 сентября 2010 года № 259
Перечень водохозяйственных сооружений Северо-Казахстанской области, подлежащих передаче в доверительное управление
№ п/
п
Наименование объекта
Коли
чество
объек
тов
Балансодержатель
Местонахожде
ние
1
Разводящие сети водопровода протяженностью 4809 погонных метров
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Смирново, улица Народная, Джамбула, Титова, Горького, Зеленая, Труда, Кирова, Амангельды, Северная, Дорожная
2
Разводящие сети водопровода протяженностью 6302 погонных метров
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Смирново, улица Партизанская, Амангельды, Папанина, Титова, Суворова, Элеваторная, Пушкина, Труда, Гагарина, Жумабаева, Молодежная, Фабричный переулок
3
Разводящие сети водопровода протяженностью 6841 погонных метров
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Киялы
4

Сумен жабдықтау объектісі: ішкі алаң желісі 0,23 километр, тарату желісі ұзындығы 9,7 километр, су тегеурінді мұнара, объекты энергетикалық шаруашылық объектілері және алаңы
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Полтавка селосы
5
Су тегеурінді мұнара
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов селосы, автобаза ықшам ауданы
6
Су тегеурінді мұнара
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов селосы, Заводская көшесі
7
Жинақтаушысы бар су тегеурінді мұнара
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов селосы, 25 лет Целины көшесі
8
700 метр тарату желісі бар су тегеурінді мұнара
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов селосы, Амангелді көшесі
9
Су тегеурінді мұнара
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Қиялы ауылы
10
Жер астындағы сулардан жергілікті сумен қамту объектісі
1
«Аққайың аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Южное селосы
11
2006 жылы іске қосылған «Новоукраинка селосындағы жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау» нысаны
1
«Володарск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Новоукраинка селосы
12
2007 жылы іске қосылған «Светлое селосындағы жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау» нысаны
1
«Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Светлое селосы
13
2009 жылы іске қосылған ауыз сумен жабдықтау нысаны
1
«Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы, Арықбалық ауылы
14
2003 жылы іске қосылған ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Ақсу ауылы
15
2003 жылы іске қосылған ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Алқаағаш ауылы
16
2003 жылы іске қосылған ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Садовка селосы
17
2004 жылы іске қосылған су тазалау жүйесімен ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Жаңасу ауылы
18
2007 жылы іске қосылған су тазалау жүйесімен ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Балуан ауылы
19
2007 жылы іске қосылған су тазалау жүйесімен ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Семиполка селосы
20
2007 жылы қосылған ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Новопокровка селосы
21
2006 жылы іске қосылған су тазалау жүйесімен ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Кривощеково селосы
22
2008 жылы іске қосылған су тазалау жүйесімен ұңғыма
1
«Шал ақын аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Жалтыр ауылы
23
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Новосельск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Горьковское селосы
24
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Новосельск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Новосельское селосы
25
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Майское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Майское селосы
26
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Ұялы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Ұялы ауылы
27
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Ұялы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Ақсары ауылы
28
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Алқатерек ауылы округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Акжарский район, Алқатерек ауылы
29
Талшық ауылындағы су құбырының тарату желісі
1
«Талшық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық селосы
30
Су құбырының тарату желісі
(2 кезек)
1
«Талшық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық селосы
31
Жер асты суларынан «Ближний» су орны
1
«Ленинградское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Ленинградское селосы
32
Сумен жабдықтау
1
«Совхозное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Совхозное селосы
33
Талшық ауылындағы су құбырының тарату желісі
1
«Талшық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық селосы
34
Су құбырының тарату желісі
1
«Талшық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Бестерек поселкесі
35
Су құбырының тарату желісі
1
«Ленинградское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Ленинградское селосы
36
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Восход селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Восход селосы
37
Су құбырын су бұруды
1
«Кенащы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Кенащы ауылы
38
Жер астындағы сулардан су тазалау жүйесі бар жергілікті сумен жабдықтау
1
«Совхозный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Ащыкөл ауылы
39
Су тегеурінді мұнара
1
«Талшық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық селосы, Победа көшесі
40

Объект водоснабжения: внутриплощадочная сеть 0,23 километров, разводящая сеть протяженостью 9,7 километров, водонапорная башня, объекты энергетического хозяйства и благоустройство территории
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Полтавка
5
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Смирново, микрорайон автобазы
6
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Смирново, улица Заводская
7
Водонапорная башня с накопителем
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Смирново, улица 25 лет Целины
8
Водонапорная башня с разводящей сетью протяженностью 700 метров
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, улица Амангельды
9
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Киялы
10
Объект локального водоснабжения из подземных вод
1
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Аккайынский район, село Южное
11
Объект «Локальное водоснабжение из подземных вод в селе Новоукраинка», 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Володарского сельского округа»
Айыртауский район, село Новоукраинка
12
Объект «Пункт локального водоснабжения из подземных вод в селе Светлое», 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Камстантиновск
ого сельского округа»
Айыртауский район, село Светлое
13
Объект питьевого водоснабжения, 2009 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа»
Айыртауский район, село Арыкбалык
14
Скважина 2003 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Аксу
15
Скважина 2003 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Алкаагаш
16
Скважина 2003 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Садовка
17
Скважина с системой очистки воды, 2004 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Жанасу
18
Скважина с системой очистки воды, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Балуан
19
Скважина с системой очистки воды, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Семиполка
20
Скважина 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Новопокровка
21
Скважина с системой очистки воды, 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Кривощеково
22
Скважина с системой очистки воды, 2008 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Шал акына»
район Шал акына, село Жалтыр
23
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа»
Акжарский район, село Горьковское
24
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа»
Акжарский район, село Новосельское
25
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Майского сельского округа»
Акжарский район, село Майское
26
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Уялинского сельского округа»
Акжарский район, село Уялы
27
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Уялинского сельского округа"
Акжарский район, село Аксары
28
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Алкатерекского сельского округа»
Акжарский район, село Алкатерек
29
Разводящие сети водопровода в селе Талшик
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшикского сельского округа»
Акжарский район, село Талшик
30
Разводящие сети водопровода (2 очередь)
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшикского сельского округа»
Акжарский район, село Талшик
31
Месторождение из подземных вод "Ближний"
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинградского сельского округа»
Акжарский район, село Ленинградское
32
Водоснабжение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Совхозного сельского округа»
Акжарский район, село Совхозное
33
Разводящие сети водопровода селе Талшик
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшикского сельского округа»
Акжарский район, село Талшик
34
Разводящие сети водопровода
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшикского сельского округа»
Акжарский район, поселок Бестерек
35
Разводящие сети водопровода
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинградского сельского округа»
Акжарский район, село Ленинградское
36
Локальное водоснабжение из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Восходского сельского округа»
Акжарский район, село Восход
37
Отвод водопровода
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа»
Акжарский район, село Кенащи
38
Локальная система водоснабжения из подземных вод с системой очистки воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Совхозного сельского округа»
Акжарский район, село Ащиголь
39
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшиксокого сельского округа»
Акжарский район, село Талшик, улица Победы
40

«Ближний» су орнынан сорны станциясына дейін су құбыры, ұзындығы 1,8 километр
1
«Ленинградское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы
41
Ұзындығы 250 метр шағын отбасылар жатақханасына су құбыры
1
«Ақжар аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы, Талшық селосы
42
Ұзындығы 1170 метр тарату желісі
1
«Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Возвышенка селосы
43
Су тегеурінді мұнара
1
«Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Возвышенка селосы
44
Су құбыры, 7 су құдық, 7 өрт сөндіру гидрант, ұзындығы 736 метр су тегеурінді мұнара
1
«Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарақоға селосы
45
Сумен жабдықтау жүйесі: сумен жабдықтау сыртқы жүйесі, ішкі алаңы жүйесі, 1 сорап станциясы, 1 су айдауыш мұнарасы, 2 таза су резервуарлары, 2 сүзгі-сорғыш, 1 сетпик-жинақ
таушы, 53 су алу колонкасы, 51 өрт сөндіру гидранттар, энергетикалық шаруашылық объектілері, аумақты абаттандыру
1
«Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Полудино селосы
46
Сумен жабдықтау: 1 су айдауыш мұнарасы, 0,400-2 резервуары, 1 сыйымдылық, тазалық сақтау аймағының қоршау, ұңғымасының павильоны, су құбырының жүйесі
1
«Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы
47
2005 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Белое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Чистое селосы
48
2004 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Ленино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Ленино ауылы
49
2006 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Белое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Белое селосы
50
2006 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Дубровное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Михайловка селосы
51
2006 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Пригородное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Покровка селосы
52
2007 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Қызыласкер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Қызыласкер ауылы
53
2007 жылы іске қосылған жер астындағы сулардан жергілікті сумен жабдықтау
1
«Мамлют ауданы Новомихайловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Минкесер ауылы
54
Су құбыры ферма № 1: су құбыры мұнара резервуар, тарату желісі, магистральды су құбыры
1
«Мамлют ауданы Краснознаменное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Краснознаменное селосы
55

Водопровод от месторождения "Ближний" до насосной станции протяженностью 1,8 километров
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинградского сельского округа»
Акжарский район
41
Водопровод к малосемейному общежитию протяженностью 250 метров
1
Государственное учреждение «Акжарский отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Акжарский район, село Талшик
42
Разводящие сети протяженностью 1170 метров
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района имени Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Возвышенка
43
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района имени Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Возвышенка
44
Водопровод, 7 колонок, 7 пожарных гидрантов, водонапорная башня, протяженностью 736 метров
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района имени Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Карагуга
45
Система водоснабжения: наружные сети водоснабжения, внутриплощадочные сети, насосная станция-1, водонапорная башня-1, резервуары чистой воды-2, фильтр-поглоти
тель-2, септик-накопитель-1, 53 водоразборных колонки, 51 пожарный гидрант, объекты энергетического хозяйства, благоустройство территории
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района имени Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, село Полудино
46
Система водоснабжения: водонапорная башня - 1, резервуар 0,400-2, емкость 1, ограждения санитарной зоны, павильон скважины, сети водопроводные
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района имени Магжана Жумабаева»
район Магжана Жумабаева, город Булаево
47
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2005 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Чистое
48
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2004 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Ленино
49
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Белое
50
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Михайловка
51
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Покровка
52
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Кызыласкер
53
Локальное водоснабжение из подземных вод, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомихайловско
го сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Минкесер
54
Водопроводная ферма №1: водопроводная башня резервуар, разводящая сеть, магистральный водопровод
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснознаменного сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Краснознамен
ное
55

Су құбырының тарату желісін реконструкциялау, ұзындығы 5,297 километр
1
«Мамлют ауданы Мамлют қалалық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлют қаласы
56
Токаревка селосына су бұрғыш
1
«Мамлют ауданы Новомихайловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Токаревка селосы
57
Мамлют қаласындағы су құбырының тарату желісі, 1 кезек
1
«Мамлют ауданы Мамлют қалалық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлют қаласы
58
Афонькино, Новоукраинка және Пробуждение селосына су бұрғыш
1
«Мамлют ауданы Становое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Афонькино, Новоукраинка, Пробуждение селосы
59
Дубровное селосына су бұрғыш
1
«Мамлют ауданы Дубровное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Дубровное селосы
60
Су тазартудың жергілікті жүйесі (ұңғыма) 2008 жылы іске қосылған
1
«Вагулино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Красноярка селосы
61
2010 жылы іске қосылған су бөлетін құрылысы
1
«Вагулино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Кустовое селосы
62
2010 жылы іске қосылған сыртқы су құбырының желісі
1
«Вагулино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Кустовое селосы
63
2010 жылы іске қосылған су тазалау станциясы
1
«Вагулино селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Кустовое селосы
64
2004 жылы іске қосылған су тазалау жергілікті жүйесі (ұңғымасы)
1
«Виноградовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Сивково селосы
65
2010 жылы іске қосылған су тарату құрылысы
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
66
2010 жылы іске қосылған бастапқы судың су құбыры
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
67
2010 жылы іске қосылған өрт сөндіру су құбыры
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
68
2010 жылы іске қосылған тарату желісі
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
69
2010 жылы іске қосылған су тазалау станциясы
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
70
2010 жыл іске қосылған су тегеурінді мұнара
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
71
2010 жыл іске қосылған су тегеурінді мұнара
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
72
2010 жылы іске қосылған түсіру құбыры және жинақтаушы
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
73
2007 жылы іске қосылған су тазалау (ұңғымасы), қолдануға жарамасыз су
1
«Долматово селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Долматово селосы
74
2006 жылы іске қосылған ұңғыма
1
«Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Трудовая нива селосы
75
2006 жылы іске қосылған су тазалау жергілікті жүйесі (ұңғымасы)
1
«Прибрежное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Шаховское селосы
76
2009 жылы іске қосылған тарату су құбырының желісі
1
«Соколовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Соколвка селосы
77
1984 жылы іске қосылған тарату су құбырының желісі
1
«Якорь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Якорь селосы
78
1984 жылы іске қосылған су тегеурінді мұнара
1
«Якорь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Якорь селосы
79
1984 жылы іске қосылған су тегеурінді мұнара
1
«Якорь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Якорь селосы
80
2003 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Амангелді ауылы
81
2005 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Қараағаш ауылы
82
2006 жылы іске қосылған су жергілікті жабдықтау нысаны
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Новоузенка селосы
83
2007 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Тау-ағаш ауылы
84
2008 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Ивано-Петровка селосы
85
2007 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Корнеевка селосы
86
2009 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Спасовка селосы
87
2009 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Ясновка селосы
88
2009 жылы іске қосылған жергілікті су жабдықтау объектісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Волошинка селосы
89
2007 жылы іске қосылған су бұру
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Еңбек ауылы
90
2007 жылы іске қосылған тарату желісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Александровка селосы
91
2004 жылы іске қосылған тарату желісі
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Чириковка селосы
92
Тарангул, Двинск селолық су бұруы, 2009 жылы іске қосылған
1
«Есіл аудандық коммуналдық тұрғын үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы
93
Су тегеурінді мұнара
1
«Ақсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Ақсуат селосы, Клубная көшесі, 49
94
Су тегеурінді мұнара
1
«Ақжан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Ақжан селосы
95
Су тегеурінді мұнара
1
«Белоградовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Белоградовка селосы, Элеваторная көшесі, 30
96
Су сату пункті
1
«Дзержинский селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Дзержинское селосы, Олимпийская көшесі, 1
97
Су тегеурінді мұнара
1
«Докучаев селоллық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Докучаево селосы, Школьная көшесі, 1
98
Су тегеурінді мұнара
1
«Есіл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Есіл, Новая көшесі, 33
99
Су тегеурінді мұнара
1
«Комсомольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Комсомольское селосы, Ленин көшесі, 3

Разводящие сети водопровода протяженностью 5,297 км
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Мамлютка Мамлютского района»
Мамлютский район, город Мамлютка
56
Отвод на село Токаревка
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомихайловско
го сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Токаревка
57
Разводящие сети водопровода в городе Мамлютка 1 очередь
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Мамлютка Мамлютского района»
Мамлютский район, город Мамлютка
58
Отвод на село Афонькино, Новоукраинка и Пробуждение
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Становского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Афонькино, Новоукраинка, Пробуждение
59
Отвод на село Дубровное
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района»
Мамлютский район, село Дубровное
60
Локальная система очистки воды (скважина), 2008 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Вагулинского сельского округа»
Кызылжарский район, село Красноярка
61
Водоразборное сооружение, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Вагулинского сельского округа»
Кызылжарский район, село Кустовое
62
Наружные сети водоснабжения, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Вагулинского сельского округа»
Кызылжарский район, село Кустовое
63
Станция очистки воды, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Вагулинского сельского округа»
Кызылжарский район, село Кустовое
64
Локальная система очистки воды (скважина), 2004 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Виноградовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Сивково
65
Водоразборное сооружение, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
66
Водопровод исходной воды, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
67
Пожарный водопровод, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
68
Разводящие сети, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
69
Станция очистки воды, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
70
Водонапорная башня, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
71
Водонапорная башня, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
72
Сбросной трубопровод и накопитель, 2010 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
73
Очистка воды (скважина) водане пригодна для употребления, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Долматовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Долматово
74
Скважина, 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа»
Кызылжарский район, село Трудовая Нива
75
Локальная система очистки воды (скважина), 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Прибрежного сельского округа»
Кызылжарский район, село Шаховское
76
Разводящие водопроводные сети, 2009 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Соколовского сельского округа»
Кызылжарский район, село Соколовка
77
Разводящие водопроводные сети, 1984 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Якорьского сельского округа»
Кызылжарский район, село Якорь
78
Водонапорная башня, 1984 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Якорьского сельского округа»
Кызылжарский район, село Якорь
79
Водонапорная башня, 1984 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Якорьского сельского округа»
Кызылжарский район, село Якорь
80
Объект локального водоснабжения 2003 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Амангельдин
ское
81
Объект локального водоснабжения, 2005 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Караагаш
82
Объект локального водоснабжения, 2006 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Новоузенка
83
Объект локального водоснабжения, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Тау-Агаш
84
Объект локального водоснабжения, 2008 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Ивано-Петровка
85
Объект локального водоснабжения, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Корнеевка
86
Объект локального водоснабженя, 2009 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Спасовка
87
Объект локального водоснабжения, 2009 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Ясновка
88
Объект локального водоснабжения, 2009 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Волошинка
89
Водоотводы, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Енбек
90
Разводящие сети, 2007 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Александровка
91
Разводящие сети, 2004 года в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район, село Чириковка
92
Отвод село Тарангул, Двинск, 2009 года ввода в эксплуатацию
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Есильского района»
Есильский район
93
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа»
Тимирязевский район, село Аксуат, улица Клубная, 49
94
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжанского сельского округа»
Тимирязевский район, село Акжан
95
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Белоградовского сельского округа»
Тимирязевский район, село Белоградовка, улица Элеваторная, 30
96
Пункт реализации воды
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Дзержинского сельского округа»
Тимирязевский район, село Дзержинское, улица Олимпийская, 1
97
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Докучаевского сельского округа»
Тимирязевский район, село Докучаево, улица Школьная, 1
98
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат Есильского сельского округа»
Тимирязевский район, село Есиль, улица Новая, 33
99
Водонапорная башня
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Комсомольского сельского округа»
Тимирязевский район, село Комсомольское, улица Ленина, 3