"2010 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 3 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қарашадағы N 317 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 қарашада N 1763 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 1-тармағына 2) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 жылы жекешелендіруге жататын Солтүстік Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы» облыс әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1740 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 ақпандағы № 21 «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 20 ақпандағы № 22 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жолдармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.М.Чженге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Біләлов
Облыс әкімдігінің 2010 жылғы
11 қарашадағы № 317 қаулысына
қосымша
Облыс әкімдігінің 2010 жылғы
15 қаңтардағы № 3 қаулысына
қосымша

О внесении дополнений в постановление акимата области от 15 января 2010 года N 3 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2010 году"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 11 ноября 2010 года N 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 ноября 2010 года N 1763. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 15 января 2010 года № 3 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Северо-Казахстанской области, подлежащих приватизации в 2010 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1740, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 20 февраля 2010 года № 21, «Северный Казахстан» от 20 февраля 2010 года № 22) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Чжена А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                С.Билялов
Приложение
к постановлению акимата области
от 11 ноября 2010 года № 317
Приложение
к постановлению акимата области
от 15 января 2010 года № 3

151
Ағаш ұсталық-жинақтаушы цехы ғимараты
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Ахременко көшесі, 34А
152
Құрылыс цехының дуалы
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Ахременко көшесі, 81

151
Здание столярно-
комплектовоч
ного цеха
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
город Петропавловск, улица Ахременко, 34А
152
Забор строитель
ного цеха
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
город Петропавловск, улица Ахременко, 81