Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2011 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қаңтарда N 1771 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/12 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/12 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем мөлшерлерi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
XXX сессиясының төрағасы                   хатшысы
Е. Әбиев                                   Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
ХХХ сессиясының № 30/6 шешіміне қосымша
Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2011 жылға арналған төлем мөлшерлері

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 января 2011 года N 1771. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/12
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24.02.2012 N 2/12
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 99-ІV и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XXX сессии областного                      областного маслихата
маслихата
Е. Абиев                                   К. Едресов
Приложение
к решению ХХХ сессии областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 30/6
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год

2 тармақпен, -0,3;
5 тармақпен, -0,43;
6 тармақпен, 1.3.5. жолымен,-0,05;
2) коммуналды қалдықтарды орналастыруды атқаратын полигондар үшін тұтас-тұрмыстық қалдықтардың көлемі үшін, тұратын орны бойынша жеке тұлғалармен құрылатын төлем мөлшерлеріне, 1.1. жолмен 6,-0,2 тармақтағы.
8. Осы шешімнің 7-тармағымен көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормадан тыс көлемдерінің төлемдеріне жатпайды.

пунктом 2, - 0,3;
пунктом 5, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 6, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной  строкой 1.1. пункта 6, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.