Ауыл өңірінде тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет саласындағы мамандарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 23-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 мамырда N 13-4-103 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қаңтардағы N 20-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 29.01.2014 N 20-2 шешімімен
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 8 шілдедегі № 66 Заңының 7-бабы 3-тармағына 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жергілікті бюджет қаражатынан ауыл өңірінде тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет саладағы мамандарға жыл сайын, бір айлық есептік көрсеткіш кем емес көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмек, уәкілетті орган берген тізімі бойынша әлеуметтік көмек алушының есеп шотына екінші деңгейдегі банк немесе «Казпошта» АҚ филиалынан аудару арқылы берілсін деп анықталсын.
3. Әлеуметтік көмек тағайындау үшін берілген қажеттілік құжаттардың тізбесі бекітілсін қосымшасына сәйкес.
4. Әлеуметтік көмек көрсетуге арналған қаржыландыру шығыстары сәйкестік бюджетімен көзделген сома шегінде 451004000 «Отын алу үшін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет, спорт саласындағы ауыл өңірінде тұратын мамандарға заңнамаға сәйкес берілетін әлеуметтік көмек» бюджеттік сыныптама коды бойынша берілсін.
5. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жариялаудан кейін он күн өткен соң іске қосылады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Нұрұмбеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Жұмабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақжар аудандық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          С. Мұқалықова
31.03.2010 ж.
2010 жылдың 31 наурыздағы № 23-3
мәслихат шешіміне
қосымшасы
Әлеуметтік көмекті тағайындауға қажетті құжаттардың тізімі
1. Ауылда тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет салаларында жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алуға әлеуметтік көмекті тағайындау үшін уәкілетті органға келесі құжаттар тапсырылады:

Об оказании социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности на приобретения топлива
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 23-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 5 мая 2010 года N 13-4-103. Утратило силу решением маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2014 года N 20-2
Сноска. Утратило силу решением маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2014 N 20-2
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь из средств местного бюджета специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности на приобретение топлива ежегодно, в размере не менее одного месячного расчетного показателя.
2. Определить, что социальная помощь осуществляется путем перечисления денежных средств на лицевой счет получателя социальной помощи через банки второго уровня или филиал АО «Казпочта» согласно списка-ведомости представленного уполномоченным органом.
3. Утвердить прилагаемый перечень необходимых документов для назначения социальной помощи согласно приложению.
4. Финансирование расходов на оказание социальной помощи производить в пределах сумм предусмотренных соответствующим бюджетом по кодам бюджетной классификации расходов 451004000 «Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством».
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Нурумбеков
Секретарь районного маслихата              М. Жумабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела занятости и социальных
программ Акжарского района                 С. Мукалыкова
31.03.2010 г.
Приложение
к решению маслихата
от 31 марта 2010 года № 23-3
Перечень необходимых документов для назначения социальной помощи
Для назначения ежегодной социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности на приобретение топлива в уполномоченный орган представляются следующие документы:

1) әлеуметтік көмек көрсетуге өтініш;
2) арызданушының жеке куәлігінің көшірмесі;
3) жұмыс орнынан анықтама;
4) арызданушының есеп-шотының көшірмесі.

1) заявление на оказание социальной помощи;
2) копия удостоверения личности;
3) справка с места работы;
4) копия лицевого счета заявителя.