Ақжар ауданының аумағында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі N 227 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 қазанда N 13-4-111 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 5 қарашадағы N 323 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 05.11.2013 N 323 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжар ауданының аумағында халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
29 (жиырма тоғыз) жасқа дейінгі жастар;
өз еріктерімен босатылған тұлғалар;
уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
50 (елу) жастан асқан тұлғалар;
жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан астам);
жоғары оқу орындарының, колледждердің және кәсіби колледждердің түлектері;
ұйымдардың штаттық немесе сандық қысқартуына байланысты жұмыссыз қалған тұлғалар.
2. «Нысаналы топтарға жататын қосымша тұлғалар тізбесін орнату туралы» Ақжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 98 қаулысының күші жойылды деп танылсын (2009 жылғы 4 мамырда Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-4-86 тіркелді, 2009 жылғы 16 мамырда № 20 Дала дидары газетінде жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Қ.Айтмұхаметовқа жүктелсін.
4.Осы қаулы алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Тастеміров

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на территории Акжарского района
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 1 сентября 2010 года N 227. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 12 октября 2010 года N 13-4-111. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2013 года N 323
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 05.11.2013 N 323
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на территории Акжарского района:
молодежь в возрасте до 29 (двадцати девяти) лет;
лица уволенные по собственному желанию;
лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
лица старше 50 (пятидесяти) лет;
лица, не работающие более одного года;
выпускники учебных заведений, колледжей и профессиональных колледжей;
лица, высвобождаемые в связи с сокращением численности или штата организации.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акжарского района от 13 апреля 2009 года № 98 «О установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам» (зарегистрировано в государственном реестре № 13-4-86 от 04 мая 2009 года, опубликовано в газете «Дала дидары» от 16 мая 2009 года № 20).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухаметова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А. Тастемиров