"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 15-1 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 22-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 13-5-120 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 01-34/08 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 01-34/08 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабы 5-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-1 «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-5-106 2010 жылғы 21 қаңтар, “Есіл өңірі” газетінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 6 саны, “Новости Приишимья” газетінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 6 саны) келесі өзгерістер енгiзу:
1 тармақта:
1) тармақшада
«2 853 287,2» саны «2 853 041,2» санына ауыстырылсын,
«2 252 629,4» саны «2 252 383,4» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 870 937,1» саны «2 870 691,1» санына ауыстырылсын.
1, 7-қосымшаларына сәйкес қазіргі шешімге (қосылған), көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары жаңа басылымда баяндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
ХХІІ сессиясының төрайымы                  хатшысы
И. Овчаренко                               Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі бастығы         М. Баймолдина
2010 ж. 20 желтоқсан
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 22-1 шешіміне қосымша 1
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 15-1 шешіміне қосымша 1
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2010 жылға арналған бюджет
Са
нат
Сын
ып
Сын
ып
ша
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
2010 жыл
I. Табыстар

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 15-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2010 года N 22-1. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 30 декабря 2010 года N 13-5-120. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 января 2013 года N 01-34/08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22.01.2013 N 01-34/08)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1274 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 15-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-106 от 21 января 2010 года, опубликовано в газетах «Есіл Өңірі» № 6 от 8 февраля 2010 года, «Новости Приишимья» № 6 от 8 февраля 2010 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 853 287, 2» заменить цифрами «2 853 041, 2»,
цифры «2 252 629, 4» заменить цифрами «2 252 383, 4»;
подпункте 2)
цифры «2 870 937, 1» заменить цифрами «2 870 691, 1».
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1, 3 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХXII сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
И. Овчаренко                               Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова              М. Баймульдина
20 декабря 2010 г.
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 20 декабря 2010 года № 22-1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2009 года № 15-1
Бюджет района имени Г. Мусрепова на 2010 год
Ка
те
го
рия
Класс
Под
класс
Наименование
Сумма
(тыс. тенге)
2010 год
I. Доходы

1949,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
8736,0
006
Тұрғын үй көмегi
659,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8073,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1084,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25562,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12697,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3307,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
68,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21209,0
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18555,1
451
Әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтамасыз ету бағдарламасы бөлiмi (облыстық маңызы бар қала)
18555,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18104,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
451,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
255237,9
Тұрғын үй шаруашылығы
113243,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
885,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
885,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
112358,1
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу

1949,0
06
451
005
Государственная адресная социальная помощь
8736,0
06
451
006
Жилищная помощь
659,0
06
451
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8073,0
06
451
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1084,7
06
451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25562,0
06
451
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12697,0
06
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3307,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
68,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним;военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21209,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
16960,0
06
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18555,1
06
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18555,1
06
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
18104,1
06
451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
451,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
255237,9
07
Жилищное хозяйство
113243,9
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
885,8
07
458
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
885,8
07
467
Отдел строительства района (города областного значения)
112358,1
07
467
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда