Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 24/144 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 тамыздағы N 32/191 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қыркүйекте N 13-6-152 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
2008 жылдың 4 желтоқсанынан № 95-IV Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, 2001 жылдың 23 қаңтарынан № 148 Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» № 24/144 шешіміне (2010 жылғы 20 қаңтарда мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-136 тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірде № 18(203) «Есіл таңы», 2010 жылғы 23 сәуірде № 18(8480) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1 914 001» сандары «1 917 554» сандарымен ауыстырылсын;
«1 702 956» сандары «1 706 509» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1 912 426» сандары «1 915 979» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«8 901» сандары «8 654» сандарымен ауыстырылсын;
«0» санын «247» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 13 206» сандары «- 12 959» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«13 206» сандары «12 959» сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
«4220» сандары «2482» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
5) тармақшада:
«17882» сандары «18049» сандарымен ауыстырылсын;
13) тармақшада:
«45885» сандары «48429» сандарымен ауыстырылсын;
14) тармақшада:
«9681» сандары «9035» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
5) тармақшада:
«22902» сандары «24164» сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақша келесі мазмұндамамен толықтырылсын:
«7) 226 мың теңге «2010-2014 жылдарға арналған ұрпақтар қоры» Солтүстік Қазақстан облысында туып көбеюшілікті ынталандыру бойынша бағдарлама туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 шілдедегі № 164 қаулысымен бекітілген «Ұрпақтар қоры» туып көбеюшілікті ынталандыру бойынша бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек төлеу үшін.»;
азатжол келесі мазмұндамамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 24/144 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 августа 2010 года N 32/191. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 13 сентября 2010 года N 13-6-152. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 24/144 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации 20 января 2010 года № 13-6-136, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 23 апреля 2010 года № 18(203), «Ишим» 23 апреля 2010 года № 18(8480) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 914 001» заменить цифрами «1 917 554»;
цифры «1 702 956» заменить цифрами «1 706 509»;
подпункте 2)
цифры «1 912 426» заменить цифрами «1 915 979»;
подпункте 3)
цифры «8901» заменить цифрами «8654»
цифру «0» заменить цифрами «247»
подпункте 5)
цифры «- 13 206» заменить цифрами «- 12 959»;
подпункте 6)
цифры «13 206» заменить цифрами «12 959»;
в пункте 6-1:
цифры «4220» заменить цифрами «2482»
в пункте 8:
подпункте 5)
цифры «17882» заменить цифрами «18049»;
подпункте 13)
цифры «45885» заменить цифрами « 48429»;
подпункте 14)
цифры «9681» заменить цифрами «9035»
в пункте 10:
подпункте 5)
цифры «22902» заменить цифрами «24164»;
дополнить подпунктом 7 следующего содержания:
«7) На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений» утвержденной постановлением акимата Северо-Казахстанской области 1 июля 2010 года № 164 «О Программе по стимулированию рождаемости в Северо-Казахстанской области «Фонд поколений» на 2010-2014 годы» в сумме 226 тыс. тенге.»;
дополнить абзацем следующего содержания:

«Көрсетілгендердің сомаларын бөлу «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» мәслихаттың шешімін жүзеге асыру туралы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады»
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 7-қосымшалары осы шешімде қоса берілген 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Ионов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Шериязданов
Келісілді:                                 2010 жылғы 4 тамыз
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                Г. Стороженко
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 4 тамызындағы
№ 32/191 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24/144 шешіміне 1-қосымша
Есіл ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
санаты
Сомасы
(мың
тенге)
сынып
ішкі сынып
Атауы
Кірістер

«Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата района о реализации решения маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы»;
приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Ионов
Секретарь
районного маслихата                        Б. Шериязданов
Согласовано: 4 августа 2010 год
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                  Г. Стороженко
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 4 августа 2010 года № 32/191
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 24/144
Есильский районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
класс
подкласс
Наименование
I. Доходы

16 642
017
Мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3 886
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
702
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
22 259
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
700
008
Жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша қоғам көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігі түрінде білім ұйымдарында күндізгі оқу түріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге әлеуметтік қолдау
700
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 415
001
Халық үшін әлеуметтік бағдарламалардың жұмыс бастылығын қамтамасыз ету облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
13 762
011
Жәрдемақы мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтердің төлем ақысы
653
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы
22 804
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 629
012
Сумен қамтамасыз ету және су бұрғыштар жүйесінің жұмыс істеуі
400
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігінде тұратын жылы желістер қанауды ұйымдастыру
130
030
Аймақтық жұмыс басылық стратегиясын орындау және кадрларды қайта даярлау шеңберінде инженерлі-коммуникациялық инфражүйені жөндеу және елді мекендерді сәулеттендіру
15 099
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16642
06
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3886
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
702
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас( отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденных медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
22259
06
464
Отдел образования района (города областного значения)
700
06
464
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
700
06
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14415
06
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13762
06
451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
653
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22804
07
Жилищное хозяйство
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15629
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
400
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов ( городов областного значения)
130
07
458
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
15099
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)