2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 36/208 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қаңтарда N 13-6-159 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік кодексінің 9-бабына75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 123-қосымшаларға сәйкес, осыған орай, соның ішінде 2011 жылға арналған, 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 271 766 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 225 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 054 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 4 194 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 038 398 мың теңге;
2) шығындар – 2 248 507,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 192 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 58 106 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 914 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар сальдосы - 4 870 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 5 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсімдер - 130 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -38803,1 мың теңге;»;
6) тапшылықты қаржыландыру
бюджеттің (профицитін пайдалану) – 38803,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 58106 мың теңге;
қарызды қызмет ету – 2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30314 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары – 11013,1.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.06.20 N 42/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.07.22 N 43-249 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.30 N 47/261 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.26 N 48/264 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес келесі салық түсімдері есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
біржолғы талондар бойынша қызметін жүзеге асыратын жеке тұлғалардан жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін алым;
кәсіпкерлік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
мемлекеттік баж.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2010 года N 36/208. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 19 января 2011 года N 13-6-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 9статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 271 766 тыс. тенге;
в том числе:
налоговые поступления – 225 120 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 4 054 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 194 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 2 038 398 тыс. тенге;»;
2) затраты – 2 248 507,1 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 192 тыс. тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 58 106 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 914 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 4 870 тыс. тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 5 000 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых
активов государства - 130 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -38803,1 тыс. тенге;»;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 38803,1 тыс. тенге;
поступление займов – 58106 тыс. тенге;
обслуживание долга – 2 тыс. тенге;
погашение займов – 30314 тыс. тенге
используемые остатки бюджетных средств – 11013,1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223; от 20.06.2011 N 42/241 (вводится в действие с 01.01.2011); от 22.07.2011 N 43-249 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.09.2011 N 47/261 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.10.2011 N 48/264; от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2011 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской деятельности;
государственной пошлины.

3. Аудандық бюджет кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсімдер;
өзге де салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджет кірістері негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін.
5. Аудандық бюджет кірістерінің мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін.
6. 2011 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 1 683 049 мың теңге сомасында берілетін субвенциялар қарастырылсын.
7. 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 11209 мың теңге - эпизоотияға қарсы шаралар өткізуге;
2) 4230 мың теңге – Есіл ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу үшін келген мамандарын әлеуметтік қолдау бойынша шараларын іске асыруға;
3) 69 776 мың теңге – білімнің мектепке дейін ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға;
4) 2011-2020 жылдарға Қазақстан Республикасында білім дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 17726 мың теңге сомада, соның ішінде:
- 4096 мың теңге – бастауыш, орта негізгі және жалпы білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
- 10816 мың теңге – бастауыш, орта негізгі және жалпы білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін ашуға;
- 2814 мың теңге – «үйде білім алып, тәрбиеленетін мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық жабдықтармен қамтамасыз етуге;
5) 1 673 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге;
6) 6879 мың теңге - «Қамқоршыларға (қамқорларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығысыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ай сайын ақшалай қаражаттар төлеуге;
7) 34 757 мың теңге – Есіл ауданының Өрнек ауылына Пресновка топтық су құбырынан су бұрғышын қайта құруға (сметалық құжатнаманы түзету);
8) - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
9) 8 000 мың теңге - «Есіл ауданының Корнеевка селосында тарататын желілерді дамыту және құру» жобасы бойынша жобалы-сметалық құжатнаманы өңдеуге;
10) «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарлама шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
- 10 452 мың теңге – жастар тәжірибесін ұйымдастыруға;
11) - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочих неналоговых поступлений.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала.
5. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи финансовых активов государства.
6. Предусмотреть на 2011 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету района в сумме 1 683 049 тыс. тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 11209 тыс. тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 4230 тыс. тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов прибывших для работы в сельские населенные пункты Есильского района;
3) 69 776 тыс. тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 17726 тыс. тенге, в том числе:
- 4096 тыс. тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего образования;
- 10816 тыс. тенге – на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений начального, основного среднего и общего образования;
- 2814 тыс. тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на ;
5) 1 673 тыс. тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
6) 6879 тыс. тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей – сирот), оставшегося без попечения родителей;
7) 34 757 тыс. тенге – на реконструкцию отвода от Пресновского группового водопровода к селу Орнек Есильского района (корректировка сметной документации);
8) - исключен решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
9) 8 000 тыс. тенге - на разработку проектно-сметной документации по проекту «Развитие и реконструкция разводящих сетей в селе Корнеевка Есильского района;
10) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»:
- 10 452 тыс. тенге – на организацию молодежной практики;
11) - исключен решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 49/269

12) 11 695 мың теңге – мектептердің мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу мөлшерін молайтуға;
13) 2 860 мың теңге – жалақыны жарым-жарты қаражаттандыруға;
14) 7 180 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
15) 3205 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шегінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.
16) 29402 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шегінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салу және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.26 N 48/264 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен
8. Аудан бюджетінде Есіл ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу үшін келген мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттерді 2011 жылға 28706 мың теңге сомада қайта бөлу қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
9. 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке келесілер қарастырылсын:
1) 5 641 мың теңге – өртке қарсы дабылдаманы қоюға, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, білім нысандарына ағаш жабуларды (конструкцияларды) өңдеу бойынша қызмет;
2) 28 547 мың теңге – «Ұрпақтар қоры» бала тууын ынталандыру бойынша Бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек төлеуге;
3) 11 960 мың теңге – Есіл ауданының Петровка – Оседлое – Тауағаш жолдарын құру бойынша ЖСҚ-на;
4) 7 000 мың теңге – бір пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына, соның ішінде жобалық-сметалық құжаттама;
5) 1905 мың теңге – Пресновка топтық су құбырынан Есіл ауданының Өрнек ауылына дейін құбырларды қайта жаңартуға (сметалық құжаттаманы түзету);
6) 52 572 мың теңге – Есіл ауданының Покровка және Николаевка ауылдарында балабақшалардың түпкілікті жөндеу жұмыстарын аяқтауға;
7) 2 752 мың теңге – білім ұйымдарына көмір сатып алуға;
8) 2 мың теңге – мәдениет ұйымдарына көмір сатып алуға;
9) 21 мың теңге – мемлекеттік басқару органдарының ұйымдарына көмір сатып алуға;
10) 10 000 мың теңге – Есіл ауданының Ясновка ауылында мәдениет үйін түпкілікті жөндеуге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.07.22 N 43-249 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.30 N 47/261 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен

12) 11 695 тыс. тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
13) 2 860 тыс. тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
14) 7 180 тыс. тенге – на создание центров занятости;
15) 3205 тыс. тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
16) 29402 тыс. тенге – на погашение долга по кредитам выданным на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости – 2020.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223(вводится в действие с 01.01.2011); от 26.10.2011 N 48/264 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
8. Предусмотреть в бюджете района распределение бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов прибывших для работы в сельские населенные пункты Есильского района на 2011 год в сумме 28706 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты из областного бюджета:
1) 5 641 тыс. тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования
2) 28 547 тыс. тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
3) 11 960 тыс. тенге - на проектно-сметную документацию по строительству дороги Петровка–Оседлое-Тауагаш Есильского района;
4) 7 000 тыс. тенге - на строительство одноквартирного жилого дома, в том числе проектно-сметная документация;
5) 1905 тыс. тенге – на реконструкцию отвода от Пресновского группового водопровода к селу Орнек Есильского района (корректировка сметной документации);
6) 52 572 тыс. тенге – на завершение капитального ремонта детских садов в селе Покровка и в селе Николаевка Есильского района;
7) 2 752 тыс. тенге – на приобретение угля организациям образования;
8) 2 тыс. тенге – на приобретение угля организациям культуры;
9) 21 тыс. тенге – на приобретение угля организациям органов государственного управления;
10) 10 000 тыс. тенге – на капитальный ремонт дома культуры в селе Ясновка Есильского района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011); от 22.07.2011 N 43-249 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.09.2011 N 47/261 (вводится в действие с 01.01.2011)

10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстарында ауылдық елді мекендерінде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге, бір алушыға шаққанда 2 АЕК мөлшерінде отын сатып алу бойынша төлемдер белгіленсін.
11. 2011 жылы мемлекеттік қызметшілерге және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне толық көлемде жалақысын төлеу қамтамасыз етілсін.
12. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік  қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға арттыру бекітілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
13. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен 2011 жылға арналған аудандық бюджетті дамыту бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
14. 5-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттерді орындау барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайды.
15. Бағдарламалар шеңберінде ауыл округтар бойынша шығыстар 61011-қосымшаларға сәйкес анықталсын.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
16. 7-қосымшаға сәйкес жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек шығындары бекітілсін.
17. 2010 жылы ауылда әлеуметтік саланың мамандарын қолдауға берілген несиелер бойынша 914 мың теңге сомаға жоғары тұрған бюджетке қарызды өтеу үшін 2011 жылға аудандық бюджетте шығындар бекітілсін.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен
17-1. Аудандық бюджетте қаражатының қаржылық жыл басында жинақталған бос қалдықтары есебінен, 8-қосымшаға сәйкес 2 995,1 мың теңге сомада шығыстар қарастырылсын;
Ескерту. 17-тармақ 17-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223  (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
17-2. Аудандық бюджет шығыстарында 452 006 «Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты транферттерді қайтару» бюджеттік бағдарламасы бойынша 2010 қаржылық жылдағы республикалық бюджеттен бөлінген 7 486,1 мың теңге сомада, облыстық бюджеттен бөлінген 531,9 мың теңге сомада 9-қосымшаға сәйкес 8 018 мың теңге сомада мақсатты трансферттерді қайтару қарастырылсын;

10. Установить в расходах бюджета района на 2011 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в размере 2-х МРП на одного получателя.
11. Обеспечить в 2011 году выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работникам казенных предприятий в полном объеме.
12. Установить повышение, не менее чем на двадцать пять процентов, должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011)
13. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложению 4.
14. Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 5.
15. Установить расходы по сельским округам в разрезе программ, согласно приложениям 61011.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011)
16. Установить расходы на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан, согласно приложению 7.
17. Утвердить в районном бюджете на 2011 год расходы на погашение долга перед вышестоящим бюджетом по кредитам выданным в 2010 году на поддержку специалистов социальной сферы на селе в сумме 914 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223; от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
17-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 2 995,1 тыс. тенге согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 17 дополнен пунктом 17-1 в соответствии с  решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011)
17-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2010 финансового года целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 7 486,1 тыс. тенге, областного бюджета в сумме 531,9 тыс. тенге по бюджетной программе 452 006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» в сумме 8 018 тыс. тенге, согласно приложению 9.

Ескерту. 17-тармақ 17-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
17-3. 2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві  50 мың теңге сомада бекітілсін;
Ескерту. 17-тармақ 17-3-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 Шешімімен (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.07.22 N 43-249 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен
17-4. Аудан бюджетінде 2011 жылға 2020 жұмыспен қамту бағдарламасына сәйкес тұрғын үйді құру және (немесе) сатып алуға сыйақы ноль мөлшерлеме бойынша республикалық бюджеттен 29 400 мың теңге сомада бюджеттік кредиттерді бөлу қарастырылсын.
Ескерту. 17-тармақ 17-4-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
17-5. Жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шегінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін (салуға және (немесе) сатып алуға 2011 жылы берілген кредиттер бойынша жоғарыда тұрған бюджет алдында жергілікті атқарушы органның қарызын өтеуге 2011 жылға аудандық бюджетте шығыстар 29400 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 17-тармақ 17-5-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
17-6. Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 2011 жылға аудандық бюджетте шығыстар 2 мың теңге сомада бекітілсін
Ескерту. 17-тармақ 17-6-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
18. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/144 шешімінің күші жойылды деп саналсын (2010 жылдың 20 қаңтарда мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-6-136 тіркелді, 2010 жылдың 23 сәуірде № 18 (203) «Есіл таңы», 2010 жылдың 23 сәуірде № 18 (8480) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланды.
19. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты                         Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихатының хатшысы
С. Қалиева                                 Б. Шериязданов
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36/208 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған Есіл аудандық бюджеті

Сноска. Пункт 17 дополнен пунктом 17-2 в соответствии с  решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011)
17-3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 50 тыс. тенге;
Сноска. Пункт 17 дополнен пунктом 17-3 в соответствии с  решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22.07.2011 N 43-249 (вводится в действие с 01.01.2011)
17-4. Предусмотреть в бюджете района распределение бюджетных кредитов из республиканского бюджета по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья, в соответствии а Программой занятости 2020 на 2011 год в сумме 29 400 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 17 дополнен пунктом 17-4 в соответствии с  решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011)
17-5. Утвердить в районном бюджете на 2011 год расходы на погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по кредитам выданным в 2011 году (на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020) в сумме 29400 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 17 дополнен пунктом 17-5 в соответствии с  решением маслихата Е(вводится в действие с 01.01.2011)сильского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 49/269
17-6. Утвердить в районном бюджете на 2011 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 2 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 17 дополнен пунктом 17-6 в соответствии с  решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
18. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 24/144 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации 20 января 2010 года за № 13-6-136, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны 23 апреля 2010 год № 18(203), Ишим 23.04.2010 года № 18(8480).
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Калиева                                 Б. Шериязданов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 36/208
Есильский районный бюджет на 2011 год

252
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
206
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 177
001
Экономикалық саясаттың, ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік жоспарлау және басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту облысында мемлекеттік саясатты орындау қызметтері
9 177
2
Қорғаныс
5 644
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 644
005
Жалпыға бірдей әскери миндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 764
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымында төтенше жағдайларды ескерту және жою
330
007
Аудандық (қала) масштабында, мемлекеттік өртке қарсы қызмет мекемелері жоқ елді мекендерде дала өрттерін сөндіру және одан сақтандыру бойынша іс-шаралар
550
3
Қоғамды тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сотты, қылмыстық-атқару қызметі
819
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
819
021
Елді мекендерде жол жүру қауіпсіздігін қамтамасыз ету
819
4
Бiлiм беру
1 622 874
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
1 982
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 982
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
1 620 892
003
Мектепке дейiнгi тәрбие ұйымдарының қызметiн қамтамасыз ету
119 982
004
Жалпы білім беру
1 428 593
005
Балалар мен жастарға қосымша білім беру
38 075
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiнде бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру
5 136
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
7 718
020
Қамқоршыларға (қамқорларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығысыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ай сайын ақшалай қаражаттар төлеу
6 879
023
Үйде оқитын мүгедек балаларды құралдармен, бағдарламалық жабдықтармен қамтамасыз ету
2 814
025
Мектептердің мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті санаты үшін қосымша төлеу мөлшерін ұлғайту
11 695
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
133 798
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114 352
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21 028
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

252
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
206
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 177
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9 177
2
Оборона
5 644
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 644
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 764
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
330
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
819
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
819
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
819
4
Образование
1 622 874
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 982
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 982
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 620 892
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
119 982
004
Общеобразовательное обучение
1 428 593
005
Дополнительное образование для детей и юношества
38 075
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 136
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 718
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-
сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 879
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-
инвалидов, обучающихся на дому
2 814
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
11 695
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
133 798
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114 352
002
Программа занятости
21 028
023
Обеспечение деятельности центров занятости

5 495
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
8 258
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
105 719
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 000
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
15 616
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
4 540
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 750
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 578
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25 229
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 838
017
Мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
4 449
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
780
012
Жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша қоғам көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігі түрінде білім ұйымдарында күндізгі оқу түріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге әлеуметтік қолдау
780
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 939
001
Халық үшін әлеуметтік бағдарламалардың жұмыс бастылығын қамтамасыз ету облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру қызметі
17 373
011
Жәрдемақы мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есепке жатқызу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтердің төлем ақысы
748
010
Үйде білім алып, тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалды қамтамасыз ету
818
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
12 802
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 802
012
Сумен қамтамасыз ету және су бұрғыштар жүйесінің жұмыс істеуі
3 210
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6 040
016
Елді мекендердің тазалығын қамтамасыз ету
1 078
017
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
222
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
2 252
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
75 958
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
26 134
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
26 134
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 020
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу

5495
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8258
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
105 719
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 000
002
Программа занятости
15616
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4540
005
Государственная адресная социальная помощь
9750
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
6578
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25229
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19838
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4449
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
780
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
780
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
17373
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
748
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
818
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 802
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 802
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3 210
015
Освещение улиц в населенных пунктах
6040
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1078
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
222
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2252
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
75 958
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 134
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
26134
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 020
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

889
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36/208 шешіміне 4-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды қайта құруға және заңды тұлғалардың негізгі капиталын қалыптастыру немесе молайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінуімен 2011 жылға арналған аудандық бюджет дамытуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 49/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
1
2
3
А
В
Инвестициялық бағдарламалар
101 032,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
51 131
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
51 131
003
Мемлекеттік коммуналдық пәтер-үйлік қорының тұрғын-үйін құру және (немесе) сатып алу
8 540
СҚО Есіл ауданының Горное селосында Ленин көшесі бойынша № 3 А тұрғын үйдің құрылысы және ЖСҚ әзірлеу
7 000
СҚО Есіл ауданының Горное селосында Ленин көшесі бойынша № 3 А тұрғын үйді салуға жер учаскесін ресімдеу
40
СҚО Есіл ауданының Явленка селосында тұрғын үйді қайта жаңарту бойынша ЖСҚ әзірлеу және сараптау
1 500
019
Тұрғын үйді құру
30 831,7
СҚО Есіл ауданының Явленка селосында Ыбыраев көшесі бойынша көбік бетоннан қабырғалармен № 58 бір қабатты тұрғын үйді салу
4 900
СҚО Есіл ауданының Ильинка селосында көбік бетоннан қабырғалармен 3 бір пәтерлік тұрғын үйді салу
14 700
СҚО Есіл ауданының Заградовка селосында көбік бетоннан қабырғалармен 2 бір пәтерлік тұрғын үйді салу
9 800
Тұрғын үйлерді салу бойынша ЖСҚ әзірлеу, жер учаскелерін және сараптаманы ресімдеу, жер учаскелерінің радиобелсенділігін, гамма-фонды өлшеу бойынша қызмет көрсетулері
1 431,7
007
Қалалардың және елді мекендердің көркейтуін дамыту
8 554
СҚО Есіл ауданының Явленка селосында Ленин көшесі бойынша № 1 А стеланы салу
6 280
Сараптаманы, ЖСҚ әзірлеу, жер учаскесін бөлу, шекараны орнату, Есіл ауданының Явленка селосында стеланы құру және құрамалау бойынша уәкілетті органда меншік құқығын тіркеуге идентификациялық құжатты дайындау
2 274
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
3 205
СҚО Есіл ауданының Явленка, Ильинка, Заградовка селоларында тұрғын үйлерді салу (инженерлік коммуникациялар)
3 205
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44 902
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

889
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
1
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 36/208
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвистиционных проектов и формирования или увеличение уставного капитала юридический лиц
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 49/269 (вводится в действие с 01.01.2011)
Функц.группа
сумма (тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
3
4
А
В
Инвестиционные программы
101 032,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
51 131
467
Отдел строительства района (города областного значения)
51 131
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
8 540
Разработка ПСД и строительство жилого дома по улице Ленина № 3 А в селе Горное Есильского района СКО
7 000
Оформление земельного участка под строительство жилого дома по улице Ленина № 3 А в селе Горное Есильского района
40
Разработка и экспертиза ПСД по реконструкции жилого дома в селе Явленка Есильского района СКО
1 500
019
Строительство жилья
30831,7
Строительство одноэтажного жилого дома со стенами из пеноблоков по улице Ибраева № 58 в селе Явленка Есильского района
4900
Строительство 3 одноквартирных жилых домов со стенами из пеноблоков в селе Ильинка Есильского района СКО
14700
Строительство 2 одноквартирных жилых домов со стенами из пеноблоков в селе Заградовка Есильского района СКО
9800
Расработка ПСД, оформление земельных участков, экспертизы по строительству жилых домов, услуги по проведению замеров радиоактивности гамма-фона земельных участков
1431,7
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
8554
Строительство стелы по улице Ленина 1 А в селе Явленка Есильского района СКО
6280
Разработка экспертизы, ПСД, отвод земельного участка, установление границ, изготовление идентификационного документа на регистрацию права собственности в уполномоченном органе по строительству и монтажу стелы в селе Явленка Есильского района
2274
022
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
3 205
Строительство жилых домов в селе Явленка, Ильинка, Заградовка Есильского района СКО (инженерные коммуникации)
3 205
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44 902
467
Отдел строительства района( города областного значения)

44 902
012
Су шаруашылығының объектiлерiн дамыту
44 902
Есіл ауданының Өрнек ауылына Преснов топтық су құбырынан су бұрғышты қайта құруға (сметалық құжаттарды түзету)
36 662
"Есіл ауданының Корнеевка селосында тарататын желілерді дамыту және қайта құру" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
8 000
"Явленка, Корнеевка селоларында тарататын желілерді дамыту және қайта құру" объектіне жерге орналастыру жобасын әзірлеуге, осы жерде шекара анықтау, жер учаскесіне идентификациялық құжатты дайындау
240
13
Өзгелері

44 902
012
Развитие объектов водного хозяйства
44 902
На реконструкцию отвода от Пресновского группового водопровода к селу Орнек Есильского района(корректировка сметной документации)
36 662
Разработка ПСД по проекту "Развитие и реконструкция разводящих сетей в селе Корнеевка Есильского района"
8000
На изготовление землеустроительного проекта, установление границ на местности, изготовление идентификационного документа на земельный участок под объект "Развитие и реконструкция разводящих сетей в селе Явленка, Корнеевка
240
13
Прочие

5 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
5 000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
5 000
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36/208 шешіміне 5-қосымша
2011 жылға арналған бюджетті орындағанда секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
функционалды топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
4
Білім
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36/208 шешіміне 6-қосымша
2011 жылға арналған ауылдық (селолық округтер) бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.10.26 N 48/264 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
функционалды топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

5000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5000
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
5000
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 36/208
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 36/208
Перечень бюджетных программ по аульным (сельским) округам на 2011 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26.10.2011 N 48/264 (вводится в действие с 01.01.2011)
Функциональная группа
сумма
(тыс.
тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера

2 995,1
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 38/223 шешіміне 9-қосымша
2011 жылдың 1 қаңтарына жиналған бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтарын бағыттау, және 2010 жылы пайдаланбаған республикалық және облыстық бюджеттің мақсатты транферттерін қайтару
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 38/223 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
функционалды топ
Сомасы
(мың
теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
15
Трансферттер

2 995,1
Приложение 9
к решению районного маслихата
от 29 марта 2011 года № 38/223
Направление свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2011 года, и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2010 году
Сноска. Приложение 9 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 38/223 (вводится в действие с 01.01.2011)
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
15
Трансферты