Жамбыл ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесінде азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2010 жылғы 24 қарашадағы N 27 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 желтоқсанда N 13-7-137 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 2-тармағына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 3-тармағына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында Қазақстан Республикасының 1994 жылы туған, ер жынысты, сонымен қатар жасы үлкен бұрын шакыру учаскесінде тіркелмеген азаматтарды тіркеу жүргізілсін.
2. Жасөспірімдерді тіркеу «Жамбыл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы шақырту учаскесінде жүргізілсін.
3. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Жамбыл орталық аудандық ауруханасы» коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына (келісім бойынша):
тіркелуге тиіс азаматтарды медициналық куәландыру үшін дәрігер-мамандар және орта медициналық персонал тағайындасын;
шақыртылған азаматтарды стационарлық тексерістен өткізу үшін аудандық ауруханадан орын бөлінсін;
шақыру пункітін қажетінше медициналық құрал-жабдықтармен және дәрі-дәрмектермен жабдықтасын.
4. Селолық округтердің әкімдеріне 1994 жылы туған барлық ер жынысты азаматтар сонымен қатар, жасы үлкен, бұрын тіркеуден өтпегендерді тіркеуге келуін ұйымды және уақытында қамтамасыз етсін.
5. «Жамбыл ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына нұсқалған іс-шараларды орындауға байланысты шығындарды бюджеттік қаржының есебінен жүзеге асырсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Сарбасовқа жүктелсін.
7. Аудан әкімінің осы шешімі бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
Келісілген:
«Жамбыл ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» Мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М. Асқаров

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывному участку отдела обороны Жамбылского района
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2010 года N 27. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 20 декабря 2010 года N 13-7-137. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», аким района РЕШИЛ:
1. Провести в январе-марте 2011 года приписку граждан Республики Казахстан мужского пола 1994 года рождения, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку к призывному участку.
2. Приписку граждан мужского пола к призывному участку проводить в здании Государственного учреждения «Отдел по делам обороны Жамбылского района».
3. Главному врачу коммунального государственного казенного предприятия «Жамбылская центральная районная больница акимата Северо-Казахстанской области Министерства Здравоохранения Республики Казахстан» (по согласованию):
назначить врачей-специалистов и лиц среднего медицинского персонала, для медицинского освидетельствования граждан подлежащих приписки;
выделить в районной больнице места для стационарного обследования граждан подлежащих приписки;
обеспечить призывной пункт необходимым медицинским инструментом и медикаментами.
4. Акимам сельских округов района обеспечить организованную и своевременную явку на приписку всех граждан мужского пола 1994 года рождения, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку.
5. Начальнику государственного учреждения «Отдел финансов Жамбылского района» расходы, связанные с выполнением указанных мероприятий, осуществлять за счет бюджетных средств.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Сарбасова А.К.
7. Настоящее решение акима района вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев
Согласованно:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Жамбылского района»                М. Аскаров