2010 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы N 22 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда N 13-8-118 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 532 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010.12.28 N 532 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға бөлуді реттеу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыс түрлері бойынша ұйымдастыру тізімі, еңбек төлемінің көлемі, мөлшері, түрі (бұдан әрі мәтін бойынша - Тізім) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 456 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 456 адам.
4. «2010-2011 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына сәйкес, қоғамдық қызметкерлердің ең төменгі жалақы көлемінде еңбекақы төленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Жұмыс берушімен қызметкерлер арасында бекітілген қарастырылған еңбек шарты, қоғамдық жұмыс шарты екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс - 1 сағат, еңбек шартын жұмыс уақытын ұйымдастыру иілгіш формада қолданылсын.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздікті қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

Об организации общественных работ в 2010 году в Кызылжарском районе
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2010 года N 22. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 2 марта 2010 года N 13-8-118. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2010 года N 532
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28.12.2010 N 532
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ на 2010 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 456 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 456 человек.
4. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О Республиканском бюджете на 2010-2012 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечье или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Ы. Байсыновқа жүктелсін.
8. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланғаннан соң бірінші күнінен бастап күшіне енеді.
Қызылжар ауданының әкімі                   Қ. Пшенбаев
Аудан әкімдігінің қаулысына қосымша
№ 22 2010 жылғы 27 қаңтардан
2010 жылға қоғамдық жұмыс түрлері бойынша еңбекақының көлемі және мөлшері, түрі, ұйымдастыру тізімі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010.05.17 N 212 Қаулысымен
р/
с
Ұйымның атауы
Төленетін
қоғамдық
жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
адам
саны
1
"Архангельск
селолық округі
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
Көшелерді қардан
тазалау - 5900 м,
аумақтың көлемі,
ескерткіштердің
маңы - 15100
кв.м., көшелерді
қоқыстардан жинау
- 30400 м, арам
шөптерді жұлу -
21200 м, ағаштарды
кесу - 55 дана,
қоқыстан аумақты
тазалау - 16100
кв. м., бұтақтарды
кесу - 240 бұта,
ағаштарды ақтау -
55 дана,
ескерткіштерді
ақтау, сырлау
ішінара жөндеу - 2
дана
14
2. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді
қалыптастыру - 240
іс
1
3. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 7300
кв.м.
2
4. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1222 істі - аула
бойынша аралау
2
2
"Асанов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
Көшелерді және
аумақтарды
қоқыстардан
тазалау - 30000
кв.м., көшеттерді
салу - 400 дана,
гүл отырғызатын
жерлерді бөлшектеу
- 2000 кв.м.,
дуалдарды ақтау -
5000 м, дуалдарды
жөндеу - 5000
кв.м.
15
2. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
істерді
қалыптастыру - 170
іс
1
3. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 10000
кв.м.
2
4. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
480 ауланы - аула
бойынша аралау
2
3
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
Село орталығындағы
лас жерді және
қоқысты көше
аумақтарын
қоқыстан тазалау,
ескерткіштердің
маңындағы аумақты
тазалау - 3790
кв.м., көше
аумағын қоқыстан
тазалау - 69800 м,
селоға шығу
кюветтері бойынша
- 10000 м,
ескерткіштерді
ақтау, сырлау,
ішінара жөндеу - 2
дана, қоршауларды
жөндеу - 100 м.,
ағаштарды ақтау -
40 дана,
көшеттерді
отырғызу - 250
дана, столбтерді
ақтау - 140 дана,
село көшелері
бойынша
кюветтердегі
шөптерді жұлу -
7750 м., гүл
отырғызатын
жерледі бөлшектеу
- 400 кв.м., гүл
отырғызу - 240
кв.м., гүлдерді
суару - 700 кв.м.,
гүлдердің
арамшөптерін жұлу
- 600 кв.м.,
ағаштарды кесу -
30 дана.
12

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байсынова А. И.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Кызылжарского района                  К. Пшенбаев
Приложение к постановлению акимата района
№ 22 от 27 января 2010 года
Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ на 2010 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17.05.2010 N 212
п\
п
Наименование
организаций
Виды
оплачиваемых
общественных
работ
Объемы работ
Количес
тво че
ловек
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Архангельского
сельского
округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Очистка от снега
улиц - 5900 м.,
территорий площади,
возле памятников -
1510 кв.м., уборка
от мусора улиц -
30400 м., прополка
сорной травы - 21200
м., обрезка деревьев - 55 шт.,уборка от
мусора территорий -
16100 кв.м., вырубка
веток - 240
кустарников, побелка
деревьев - 55 шт.,
побелка, покраска,
частичная штукатурка
памятников - 2 шт.
14
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
240 дел
1
3. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 7300 кв.м.
2
4. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1222 дела
2
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Асановского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц и территорий -
30000 кв.м.,посадка
саженцев - 400 шт.,
разбивка клумб -
2000 кв.м., побелка
заборов - 5000 м.,
ремонт заборов -
5000 кв.м.
15
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
170 дел
1
3. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 10000 кв.м.
2
4. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
480 дворов
2
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора и
грязи, площади в
центре, вокруг
памятников - 3790
кв.м., уборка от
мусора территорий
улиц - 69800 м., по
кюветам на въезде в
село - 10000 м.,
частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 2 шт.,ремонт
изгороди - 100 м.,
побелка деревьев -
40 шт., посадка
саженцев - 25 шт.,
побелка столбов -
140 шт., обкашивание
кюветов поулицам сел
- 7750 м.,разбивка
клумб - 400 кв.м.,
посадка цветов -
240 кв.м., полив
клумб - 700 кв.м.,
прополка клумб -
600 кв.м., обрезка
деревьев - 30 шт.
12

2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1094 ауланы- аула
бойынша аралау
3
3. мемлекет
тік тілде
жүгіну
бойынша іс
жүргізуде
көмек көрсету
1800 құжатты
(мәтін, хат,
есептерді өңдеу)
2
4. Әкімдік
ғимаратын от
жағу кезеңін
де от жағуда
көмек көрсету
жылытылатын
әкімдіктің
ғимараты - 441,5
кв.м.
2
5. Әкімдік,
кітапхана
ғимараттарын
күзетуде
көмек көрсету
Әкімдік ғимараты,
кітапхана - 441,5
кв.м.
2
6. Әкімдік,
кітапхана
ғимараттарын
от жағу
үшін, отын
дайындауда
көмек көрсету
отын жару (от
жағылатын әкімдік,
кітапхана
ғимараттары үшін)
- 50 куб.м.
2
7. Әкімдік
ғимараттарын
ағымдағы
жөндеуге және
қысқы
дайындыққа
көмек көрсету
төбелерді ағарту -
441,5 кв.м.,
түсқағаз жапсыру -
200 кв.м.,
сылақтау - 100
кв.м., терезелерді
сырлау - 31 дана,
батарейлерді
жылыту -31 дана,
есіктерді - 28
дана, терезелерді
жылыту - 31 терезе
2
8. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 600
кв.м.
1
9. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
180 іс
1
4
"Бескөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көшелер мен
аумақтарды
қоқыстардан
тазалау - 933630
кв.м., қардан
аймақты тазалау -
13975 кв.м.,
орындықтарды
сырлау - 30 дана,
столбтерді - 40
дана, ағаштарды
кесу - 1390 дана,
бүркекті тазалау -
10 кв.м., гүл
егілетін жерді
қазу - 2140 кв.м.,
гүлдердің арам
шөбін жұлу - 2900
кв.м., жол
бойындағы шөптерді
шабу - 10400 м.,
дуалдарды орнату -
24 пролет,
дуалдарды жөндеу
- 45 м.
27
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
5672 ауланы - аула
бойынша аралау
12
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді дайындау
- 364 іс
8
4. Тұрғылықты
тұратын
мекен-жайы
бойынша
халықты
тіркеу және
құжаттауда
көмек көрсету
3000 іс
(құжаттарды
қабылдау,
картатекамен
жұмыс)
6
5. мемлекет
тік тілде
жүгіну
бойынша іс
жүргізуде
көмек көрсету
3200 құжатты
(мәтіндерді,
хаттарды,
есептерді өңдеу)
2
6. Қоғамдық
автобустарда
бақылаушы
ретінде көмек
көрсету
10000 (билеттерді
сату)
4
7. Құжаттарды
жөндеуде және
сақтауда
көмек көрсету
2250 іс (келетін
құжаттарды
сорттау, тігу және
жапсыру )
6
5
"Бугровое селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көшелерді
қоқыстардан тазалау - 15710м.,
көлдердің
жағалауларын
қоқыстан тазалау -
9500 м., ағаштарды
отырғызу - 250
дана, ескерткіш
терді ақтау,
сырлау, ішінара
жөндеу - 4 дана,
дуалдарды ағарту
және жөндеу - 5000
м.
13

2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1094 двора
3
3. Оказание
помощи в
делопроизвод
стве по
обращениям на государ
ственном
языке
1800 документов
(обработка текстов,
писем, отчетов)
2
4. Оказание
помощи в
отапливнии
здания
акимата в
период
отопительно
го сезона
Отапливание здания
акимата - 441,5
кв.м.
2
5. Оказание
помощи в
охране
здания акимата,
библиотеки
Здание акимата,
библиотеки - 441,5
кв.м.
2
6. Оказание
помощи в
заготовке
дров, для
отапливания
здания
акимата,
библиотеки
Колка дров (для
отапливания здания
акимата, библиотеки)
- 50 куб.м.
2
7. Оказание
помощи в
подготовке к
зиме и
текущем
ремонте
здания
акимата
Побелка потолков -
441,5 кв.м.,клейка
обоев - 200 кв.м.,
штукатурка - 100
кв.м.,покраска окон
- 31 шт., батарей
отопления -
31 шт.,дверей - 28
шт., утепление окон
- 31 шт.
2
8. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 600 кв.м.
1
9. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
180 дел
1
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бишкульского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц и территорий -
933630 кв.м.,
очистка территорий
от снега - 13975
кв.м., покраска
скамеек - 30 шт.,
столбов - 40 шт.,
обрезка деревьев -
1390 шт.,чистка
фонтана - 10 кв.м.,
вскапывание клумб -
2140 кв.м., прополка
клумб - 2900 кв.м.,
скашивание травы
вдоль дорог - 10400
м., установка забора
- 24 пролета, ремонт
забора - 45 м.
27
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход
дворов - 5672 двора
12
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
364 дела
8
4. Оказание
помощи в
документиро
вании и
регистрации
населения по
месту
постоянного
жительства
3000 дел (прием
документов, работа с
картотекой)
6
5. Оказание
помощи в
делопроизвод
стве по
обращения на
государствен
ном языке
3200 документов
(обработка текстов,
отчетов, писем)
2
6. Оказание
помощи в
качестве
контролера
на обществен
ном автобусе
10000 (продажа
билетов)
4
7. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
2250 дел (сортировка
поступающей
документации,
подклеивание и
сшивание)
6
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бугровского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц - 15710 м.,
очистка от мусора
берега озера - 9500
м., посадка деревьев
- 250 шт., частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 4 шт., побелка и
ремонт заборов -
5000 м.,
13

2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
612 ауланы - аула
бойынша аралау
4
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
56 іс
2
6
"Вагулин селолық округі әкімгінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көшелер мен
аллеяларды
қоқыстан тазалау -
25200 м., ағаштар
мен столбтерді
ағарту - 110 дана,
ескерткіштерді
ақтау, сырлау,
ішінара жөндеу - 4
дана, гүл егетін
жерді дайындау
және гүлдерді
отырғызу - 6 гүл
егетін жер,
көшелер бойынша
шөптерді шабу -
22000 м.
13
2. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 1200
кв.м.
1
3. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1282 ауланы - аула
бойынша аралау
5
4. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
116 іс
1
7
"Виноградов селолық округі әкімгінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көшелерді
қоқыстардан
тазалау - 25570 м., ағаштарды кесу
- 54, ағаштар мен
столбтерді ақтау -
120 дана, 10000 м.
- көше бойынша
арамшөптерді жұлу,
2 дана - ескерткіш
терді ақтау,
сырлау, ішінара
жөндеу.
13
2. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 1300
кв.м.
1
3. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
756 ауланы - аула
бойынша аралау
2
8
"Долматов селолық округі әкімгінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көшелерді
қоқыстардан
тазарту - 8000 м.,
арамшөптерден көше
аймағындағы
шөперді жұлу -
5000 м., ағаш
отырғызу - 15
дана, 2 гүл егетін
жерлерге -
гүлдерді отырғызу,
суару
7
2. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
102 іс
1
3. Мемлекет
тік тілде
жүгіну
бойынша іс
жүргізуде
көмек көрсету
600 құжатты
(мәтіндерді,
хаттарды,
есептерді өңдеу)
2
4. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 1300
кв.м.
1
5. Әкімдік
ғимаратын от
жағу
кезеңінде от
жағуда көмек
көрсету
34 куб.м.
отындарды арту,
түсіру жару,
отын үйетін жерге
үйіп қою
1
9
"Куйбышев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
су ағатын
арықтарды және
трубаларды
қоқыстардан
тазалау - 700 м.,
көшелерді
қоқыстардан
тазалау - 12000
м., саябақтың -
1500 кв.м., зират
маңындағы аймақты
- 6000 кв.м., гүл
отырғызатын
жерлерді бөлу - 2
дана, дуалдарды
жөндеу - 330 м.,
жас ағаштарды кесу
және шабу - 50
ағаш.
21

2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
612 дворов
4
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
56 дел
2
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц, аллей - 25200
м., побелка деревьев
и столбов - 110 шт.,
частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 4 шт., разбивка
клумб и посадка
цветов - 6 клумб,
скашивание травы по
улицам - 22000 м.
13
2. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 1200 кв.м.
1
3. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1282 двора
5
4. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
116 дел
1
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц - 25570 м.,
обрезка деревьев -
54 шт., побелка
столбов и деревьев -
120 шт., прополка
сорной травы по
улицам - 10000 м.,
частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 2 шт.
13
2. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 1300 кв.м.
1
3. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
756 дворов
2
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Долматовского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц - 8000 м.,
прополка территорий
улиц от сорной травы
- 5000 м., посадка
деревьев - 15 шт.,
высадка цветов
рассады и полив - 2
клумбы
7
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
102 дела
1
3. Оказание
помощи в
делопроизвод
стве по
обращениям
на государ
ственном
языке
600 документов
(обработка текстов,
писем, отчетов)
2
4. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 1300 кв.м.
1
5. Оказание
помощи в
заготовке
дров, для
отапливания
здания
акимата
Погрузка, разгрузка,
колка, складирование
в поленицу дров - 34
куб.м.
1
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Очистка сточных
канав и труб от
мусора - 700 м.,
уборка от мусора
улиц - 12000 м.,
парка - 150 кв.м.,
территории вокруг
кладбища - 6000
кв.м., разбивка
клумб - 2 шт.,
ремонт забора -
330 м., обрезка и
вырубка молодой
поросли - 50
деревьев
21

2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1920 ауланы - аула
бойынша аралау
5
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
200 іс
1
4. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 2045
кв.м.
1
5. Мәдениет
үйін күзетуде
көмек көрсету
Мәдениет үйін
күзету - 757,9
кв.м.
2
10
"Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
село көшелері
бойынша қоқыстарды
тазалау - 38000
м., жолдың
жағалауы бойынша
қоқыстарды тазалау
- 26000 м., село
көшелеріндегі
арамшөптерді жұлу
- 35000 м., жолдың
жағалауы бойынша -
26000 м.
24
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1260 ауланы - аула
бойынша аралау
4
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
200 іс
1
11
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
қоқыстан аймақты
тазалау - 48500
кв.м., қолмен
арбаға қоқыстарды
арту - 45 тн.,
ағаштардың
бұтақтарын кесу -
400 ағаш,
ескерткіштерді
ақтау, сырлау,
ішінара жөндеу -
3 дана, село
көшелеріндегі
кюветтегі шөптерді
шабу және тырналау
- 12000 м., село
көшелері бойынша
столбтерді ақтау -
500 дана,
дуалдарды әкпен
қол арқылы ақтау -
7200 м., село
көшелері бойынша
көшеттерді
отырғызу - 400
дана.
9
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
410 ауланы - аула
бойынша аралау
4
12
"Налобин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
село көшелерін
қоқыстардан
тазарту - 18,5
км., село көшелері
бойынша
арамшөптерді жұлу
- 18,5 км.,
ағаштарды кесу -
563 дана
10
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1138 ауланы- аула
бойынша аралау
2
3.Әкімдік ғимаратына және жалғыз тұратындарға отын жағу үшін отын дайындауда көмек көрсету
20м3 - отындарды
арту, түсіру, үйіп
қою
2
4. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді жайластыру - 30000 кв.м.
2
5. Қысқа
дайындық және
ғимараттарды
ағымдағы
жөндеу
терезелерді - 8
дана, еденді - 140
кв.м, төбелерді -
140 кв.м. сырлау,
түсті қағаз
жапсыру - 90 кв.м.
2
6. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
240 іс
2
13
"Новоникольск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1920 дворов
5
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
200 дел
1
4. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 2045 кв.м.
1
4. Оказание
помощи в
охране
здания дома
культуры
Охрана дома культуры
- 757,9 кв.м.
2
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка мусора по
улицам села - 3800
м., уборка мусора по
обочинам дорог -
26000 м., прополка
сорной
растительности по
улицам сел - 35000
м., по обочинам
дорог - 26000 м.
24
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1260 дворов
4
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
200 дел
1
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка территорий от
мусора - 48500
кв.м., погрузка
мусора на телегу
вручную - 4 тн.,
обрезка веток с
деревьев - 400
деревьев, частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 3 шт., обкашивание
кюветов по улицам
сел и сгребание
скошенной травы -
12000 м., побелка
пасынков столбов по
улицам сел - 500
шт., побелка заборов
по улицам сел
известью, вручную -
7200 м., высаживание
саженцев по улицам
сел - 400 шт.
9
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
410 дворов
4
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц сел - 18,5 км.,
прополка сорной
растительности по
улицам села 18,5
км., обрезка
деревьев - 563 шт.
10
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1138 дворов
2
3. Оказание
помощи в
заготовке
дров для
отапливания
здания
акимата
Погрузка, разгрузка,
колка, складирование
дров - 20 куб.м.
2
4. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 13000 кв.м.
2
5. Оказание
помощи в
подготовке к
зиме и
текущем
ремонт
здания
акимата
Покраска окон - 8
шт., пола - 140
кв.м., потолка - 140
кв.м., наклеивание
обоев - 90 кв.м.
2
6. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
240 дел
2
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа"

1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
селодан шығатын
жолдың
жағалауындағы
кюветтердегі
қоқыстарды тазалау
- 8000 м., селоға
кіретін жол
жағалауындағы
шөптерді шабу -
8700 м., село
көшелеріндегі
арамшөптерді жұлу
- 16000 м.,
ағаштарды кесу -
120 дана,
столбтерді ағарту
- 210 дана,
қоқыстарды арту -
9 арба.
3
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1038 ауланы - аула
бойынша тексеру
3
14
"Петерфельд селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
село орталығындағы
аймақты қар мен
мұздан тазалау -
1000 кв.м.,
ескерткіштерді
ақтау, сырлау,
ішінара жөндеу - 3
дана, село
көшелерін
қоқыстардан
тазалау - 130900
м, аймақты
қоқыстан тазалау -
18800 кв.м.,
ағаштарды кесу -
100 дана, гүл
отырғызатын
жерлерді бөлу -
200 кв.м., зират
және қараусыз
қалған
аймақтардағы
арамшөптерді шабу
- 14600 кв.м.,
село көшелерінің
жиегіндегі
арамшөптерді жұлу
- 9840м
11
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
2030 ауланы - аула
бойынша тексеру
5
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
165 іс
1
4. Әкімдік
ғимаратын от
жағу
кезеңінде от
жағуда көмек
көрсету
20,8 куб.м. -
отындарды арту,
түсіру, үйіп қою
2
5. Қысқа
дайындық және
ғимараттарды
ағымдағы
жөндеуде
көмек көрсету
қабырғалар мен
төбелерді ақтау -
116,5 кв.м.
2
15
"Прибрежный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көше аймақтарын
қоқыстардан
тазалау - 93000
кв.м.,көше бойынша
арамшөптерді шабу
- 18000 кв.м.,
құрғақ көшеттер
мен ағаштарды кесу
- 200 дана,
ескерткіштерді
ақтау сырлау,
ішінара жөндеу - 2
дана.
13
2. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 50000
кв.м.
2
3. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1244 ауланы - аула
бойынша аралау
5
4. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
120 іс
2
16
"Рассвет селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көше аймақтарын
қоқыстардан
тазалау - 206960
кв.м. ескерткіш
терді ақтау,
сырлау, ішінара
жөндеу - 2 дана,
қоқыстарды арту
және түсіру - 11а,
столбтерді ақтау
- 116 дана.
14
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1298 ауланы - аула
бойынша тексеру
4
3. мемлекет
тік тілде
жүгіну
бойынша іс
жүргізуде
көмек көрсету
1500 құжаттарды
(мәтіндерді,
хаттарды,
есептерді өңдеу)
2

1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка мусора по
кюветам вдоль дороги
при въезде в село -
8000 м., обкос травы
вдоль дороги при
въезде в село - 8700
м., прополка сорной
травы по улицам села
- 16000 м.,обрезка
деревьев - 120 шт.,
побелка столбов -
210 шт., погрузка
мусора - 9 телег.
3
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1038 дворов
3
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Очистка территории в
центре села от снега
и льда -1000 кв.м.,
частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 3 шт., уборка от
мусора улиц села -
130900 м., уборка от
мусора территорий -
18800 кв.м., обрезка
деревьев - 100 шт.,
разбивка клумб - 200
кв.м., обкашивание
от сорной травы
бесхозных территорий
и вокруг кладбищ -
14600 кв.м., обочин
дорог по улицам села
- 9840 м.
11
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
2030 дворов
5
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
165 дел
1
4. Оказание
помощи в
заготовке
дров, для
отапливания
здания
акимата
Погрузка, разгрузка,
колка, складирование
в поленицу дров -
20,8 куб.м.
2
5. Оказание
помощи в
подготовке к зиме, теку
щем ремонте
здания
акимата
Побелка потолков и
стен - 116,5 кв.м.
2
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежного сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц и территорий -
93000 кв.м., обкос
сорной травы по
улицам - 18000
кв.м., вырубка сухих
кустарников и
деревьев - 200 шт.,
частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 2 шт.
13
2. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок - 15000 кв.м.
2
3. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1244 двора
5
4. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
120 дел
2
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка улиц,
территорий от мусора
- 206960 кв.м.,
частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 2 шт., погрузка и
разгрузка мусора -
11 тн., побелка
столбов - 116 шт.
14
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1298 дворов
4
3. Оказание
помощи по
обращениям
на государ
ственном
языке
1500 документов
(обработка текстов,
писем, отчетов)
2

4. Қысқа
дайындық және
ғимараттарды
ағымдағы
жөндеуде
көмек көрсету
ақтау - 1209
кв.м., еденді -
108 кв.м.,
терезені - 9 дана
сырлау
2
17
"Рощинск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
көшелерді
қоқыстардан
тазалау - 2000 м.,
көшеттерді
отырғызу - 50
дана, столбтерді
ақтау - 70 дана,
қоғамдық қоқыс
тастайтын жерлерде
жұмыс - 30000
кв.м., жас
қайыңдарды орманға
отырғызу - 2000
кв.м., ескерткіш
терді ақтау,
сырлау, ішінара
жөндеу - 2 дана.
7
2. Қоқыс
тастайтын
жерлерді
абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын
жерлерді
жайластыру - 30000
кв.м.
2
3. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
1424 ауланы - аула
бойынша тексеру
3
4. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
185 іс
2
5. мемлекет
тік тілде
жүгіну
бойынша іс
жүргізуде
көмек көрсету
1500 құжатты
(мәтіндерді,
хаттарды,
есептерді өңдеу)
1
6. Әкімдік
ғимаратын от
жағу кезеңін
де от жағуда
көмек көрсету
443,6 кв.м. -
әкімдік ғимаратын
жылыту
2
18
"Светлопольск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
село көшелерінің
аймағын
қоқыстардан
тазарту - 22000
м., село
орталығындағы
аймақты - 1000
кв.м, зират
маңайын 3000
кв.м, стадион 1800
кв.м., бұзылған
үйлер аймағын -
1700 кв.м.,
аллеялардың
бұталарын қырқу -
1000 кв.м., село
көшелері бойынша
арамшөптерді жұлу
- 30000 м., зират
маңайындағы
аймақты - 3000
кв.м., стадион -
1800 кв.м.,
бұзылған үйлер
аймағын - 800
кв.м., аллеяларды,
400 кв м.
14
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
564 ауланы - аула
бойынша аралау
2
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
136 іс
1
19
"Соколовка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық
елді мекенді
абаттандыруға
көмек көрсету
аумақты қардан
тазалау - 25000
кв.м., көше
аймақтарын
қоқыстардан
тазалау - 87400
кв.м., жас
ағаштарды кесу -
250 ағаш, жасыл
қоршауларды кесу
-182 кв.м,
ескерткіштерді
ақтау, сырлау,
ішінара жөндеу - 2
дана, ағаштарды
ақтау - 80 ағаш,
столбтерді ақтау -
101 дана,
жиектерді - 600
п.м., қоршауларды
- 450 кв.м.,
бағаналарға
оюларды салу - 101
дана, металды
дуалдарды сырлау
- 150 кв.м., гүл
егетін жерлерді
бөлу - 900 кв.м.,
арамшөптерді жұлу
- 87400 кв.м.
21
2. Шаруашылық
кітабы
бойынша
жазбаларды
анықтау үшін
аула бойынша
аралап шығу
2262 ауланы - аула
бойынша тексеру
4
3. Жұмыспен
қамту
мәселесі
бойынша және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақы
тағайындауда
қажетті
құжаттарды
жинауда көмек
көрсету
Істерді даярлау -
300 іс
2

4. Оказание
помощи в
подготовке к
зиме,
текущем
ремонте
здания
акимата
Побелка - 1209
кв.м., покраска пола
- 108 кв.м., окон -
9 шт.
2
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
улиц - 2000 м.,
посадка саженцев -
50 шт., побелка
столбов - 70 шт.,
прополка лесопосадки
молодых берез - 2000
кв.м., частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 2 шт.
7
2. Участие в
благоустрой
стве свалок
Благоустройство
свалок 12000 кв.м.
2
3. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
1424 двора
3
4. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
185 дел
2
5. Оказание
помощи по
обращениям на государ
ственном
языке
1500 документов
(обработка текстов,
отчетов, ответов)
1
6. Оказание
помощи в
отапливнии
здания
акимата в
период
отопительно
го сезона
Отапливание здания
акимата - 443,6 кв.м.
2
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Светлопольского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Уборка от мусора
территорий улиц сел
-22000 м., площади в
центре села - 1000
кв.м., вокруг
кладбища - 3000
кв.м., стадиона -
1800 кв.м., территории сломанных
домов - 1700 кв.м.;
стрижка кустарников
в аллее - 1000
кв.м., прополка
травы по улицам села
- 30000 м., вокруг
территории кладбища
- 3000 кв.м.,
стадиона - 1800
кв.м., территорий
сломанных домов -
800 кв.м., аллеи -
400 кв.м.
14
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
564 двора
2
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
136 дел.
1
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Соколовского сельского округа"
1. Оказание
помощи в
благо
устройстве
сельских
населенных
пунктов
Очистка территорий
от снега - 25000
кв.м., уборка от
мусора улиц,
площадей - 87400
кв.м., обрезка
деревьев и вырубка
молодой поросли -
250 деревьев,
подрезка зеленой
изгороди - 182
кв.м., частичная
штукатурка, побелка,
покраска памятников
- 2 шт., побелка
деревьев - 80 шт.,
столбов - 101 шт.,
бордюров - 600 п.м.,
изгороди - 450
кв.м., нанесение
орнамента на столбы
- 101 шт., покраска
металлического
забора - 150 кв.м.,
разбивка клумб - 900
кв.м., прополка
сорной
растительности -
87400 кв.м.
21
2. Подворный
обход для
уточнения
записей в
похозяйствен
ных книгах
Подворный обход -
2262 двора
4
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необхо
димых доку
ментов при
назначении
государствен
ных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел -
300 дел
2