2010 жылға Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы N 91 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 сәуірде N 13-9-117 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2011.01.06 N 1 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері (бұдан әрі мәтін бойынша – тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне бекітілген Тізбе сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты анықтау:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 198 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 198 адам.
Қоғамдық жұмыстарда жұмыс істейтін жұмыссыздардың еңбекақысын «2010-2012 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы көлемінде жергілікті бюджет есебінен төленсін.
Жұмыс берушімен қызметкерлер арасында қарастырылған еңбек шартында қарастырылған, екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) аптасына 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс - 1 сағат, еңбек шартына байланысты жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді түрінде қолданылсын.
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, келтірілғен Зақымды немесе денсаулыққа келтірілген өзге де зиянды өтеу, төлемдер Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева на 2010 год
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 марта 2010 года N 91. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 28 апреля 2010 года N 13-9-117. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2011 года N 1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 06.01.2011 N 1
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 год № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций района Магжана Жумабаева, виды и объемы общественных работ (далее по тексту – Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 198 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 198 человек.
Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы».
Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечье или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

4. «Мағжан Жұмабаев ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесіне 451-002-100 «Жұмыспен қамту. Қоғамдық жұмыстар» бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмыстарда жұмыс істейтін жұмыссыздардың еңбекақысын төлеуге қаржының уақытылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.А. Зікібаевке жүктелсін.
6. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауданы әкімі                                  В. Бубенко
КЕЛІСІЛДІ:
Мағжан Жұмабаев ауданы
Әділет басқармасының
бастығы                                       Есентаев Е.Е.
«25» наурыз 2010 жыл
2010 жылғы 25 наурыздағы
№ 91 Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің
тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс орын-
дар
1
«Булаев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Булаев қаласының көгалдандыру және абаттандыру аумағын жөндеуге көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 5 тонна,
Қардан тазалау – 1700 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 80 дана
37
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету, ағаштарды ақтау, көшет отырғызу
Қоқыстан тазалау – 3200 шаршы метр,
Ағаш отырғызу – 80 дана
5
3. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
1700 – шаршы метрде
10
4. Саябақ және алаң күзетіне көмек көрсету
Саябақ аумағы – 0,09 Гектар,
Алаң – 0,08 Гектар
5
5. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
1000 - шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 1000 - шаршы метр қазу
10
6. Молалар мен қоқыстарды жабдықтау, сонымен қаттар қалдықтард жинауды ұйымдастыру
Шаруашылық қатты қалдықтар - 1 Гектар,
№ 1 Мола – 1 Гектар,
№ 2 Мола – 0,08 Гектар
8
2
«Мағжан Жұмабаев ауданының Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
1
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу
1
3
«Мағжан Жұмабаев ауданының Александров селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
2
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су қорларын қазу,
Су ағызу үшін су қорларын 600 - шаршы метр қазу
2
4
«Мағжан Жұмабаев ауданының Бастомар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
2

4. Государственному учреждению «Отдел финансов района Магжана Жумабаева» обеспечить своевременное выделение средств для оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Зикибаева Р.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                   В. Бубенко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Управления
Юстиции района
Магжана Жумабаева                             Есентаев Е.Е.
«25» марта 2010 год
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
25 марта 2010 года № 91
Перечень
организаций района Магжана Жумабаева, виды и объемы общественных работ
№ п/п
Наименование
организации
Виды общественных работ
Объем работ
Рабочих мест
1
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в озеленении и благоустройстве города Булаево
Уборка мусора - 5 тонн,
очистка от снега – 1700 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 80 штук
37
2. Оказание помощи в уборке и озеленении территории акимата района
Уборка мусора - 3200 квадратных метров,
посадка деревьев - 80 штук
5
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1700 квадратных метров
10
4. Оказание помощи в охране парка и площади
Парк – 0,09 Гектар,
Площадь – 0,08 Гектар
5
5. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копание канав - 1000 квадратных метров,
ручейков для стека воды – 1000 квадратных метров
10
6. Оказание помощи в благоустройстве свалок, кладбищ
Свалка – 1 Гектар,
Кладбище № 1 – 1 Гектар,
Кладбище № 2 – 0,08 Гектар
8
2
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Авангардского  сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве  и озеленении территории сельского округа
Уборка  мусора - 3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
1
2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание канав- 900 квадратных метров,
ручейков для стека воды – 600 квадратных метров
1
3
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Александровс-
кого сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
2
2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание  канав - 900 квадратных метров,
ручейков  для стека воды – 600 квадратных метров
2
4
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Бастомарского   сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора-3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
2

2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу
2
5
«Мағжан Жұмабаев ауданының Возвышен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
13
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 -аршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу
3
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу
2
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
1000 – шаршы метрде
2
5. Әкімдік ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді жеңілдетуге көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 5 текше метр
Және көмірді қаттап салу – 5 тонна
2
6
«Мағжан Жұмабаев ауданының Гаврин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау-80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
2
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу
2
7
«Мағжан Жұмабаев ауданының Золото нив селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
2
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу
2
8
«Мағжан Жұмабаев ауданының Қарағанды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
2
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу
1
9
«Мағжан Жұмабаев ауданының Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,
Қардан тазалау – 1000 шаршы метр,
Ағаштарды ақтау - 80 дана,
Көшеттерді отырғызу – 40 дана
2

2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание канав- 900 квадратных метров,
ручейков  для стека воды – 600 квадратных метров
2
5
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1.Оказание помощи в благоустройстве  и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
13
2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание канав - 900 квадратных метров,
ручейков для стека воды – 600 квадратных метров
3
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход - 101 двор
2
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1000 квадратных метров
2
5.Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания акимата
Дрова - 5 кубических метров,
уголь - 5 тонн
2
6
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
2
2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание канав- 900 квадратных метров,
ручейков  для стека воды – 600 квадратных метров
2
7
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Золотонивского  сельского округа района Магжана Жумабаева»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
2
2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание канав - 900 квадратных метров,
ручейков для стека воды – 600 квадратных метров
2
8
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Карагандинско-го сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве  и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
2
2. Проведение работ связанных с весенне- осенними паводками
Копание канав - 900 квадратных метров,
ручейков для стека воды – 600 квадратных метров
1
9
Государствен-
ное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа
Уборка мусора - 3 тонны,
очистка от снега – 1000 квадратных метров,
побелка  деревьев - 80 штук,
посадка деревьев – 40 штук
2

4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
1000 – шаршы метрде
2
26
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Халықты тұрақты мекен жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету
3500 құжат
3
27
«Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1.Жлғыз басты қртарға көмек көрсетуге әлеуметтік жұмысшыға көмек көрсету
100 үй
1

4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1000 квадратных метров
2
26
Государствен-
ное учреждение «Управление юстиции района  Магжана Жумабаева  Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в обслуживании, документировании и регистрации населения по месту постоянного жительства
3500 документов
3
27
Государствен-
ное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи социальному работнику по уходу за одинокими престарелыми людьми
100 дворов
1

2. Әлеуметтік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтардың дерек базасын жүргізу жөнінде техникалық жұмыстарын жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуіне және құруына көмек көрсету
90-150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмысына көмек көрсету,
құжаттардың ксерокөшір-мелерін жасау
2

2. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 90-150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирова-ние документов
2