Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов селолық округі әкімінің 2010 жылғы 29 қарашадағы N 17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 13-10-126 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің 19.06.2018 № 03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылдың 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және округ тұрғындарының пікірін еске ала отырып, ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешім, алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін, он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Ауылдық округі әкімі С. Рамазанова
Воскресенов ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 29 қараша № 17 шешіміне қосымша
Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Воскресеновка ауылы:
1) бірінші көшесі - Крымская;
2) екінші көшесі - Целинная;
3) үшінші көшесі - Солнечная;
4) төртінші көшесі - Кооперативная;
5) бесінші көшесі - Жеңіс;
6) алтыншы көшесі - Виктора Прокопьевича Каргина;
7) жетінші көшесі - Достық;
8) сегізінші көшесі - Куликовская;
9) тоғызыншы көшесі - Черемушки;
10) оныншы көшесі - Жастар;
11) он бірінші көшесі - Строительная;
12) он екінші көшесі - Малая;
13) он үшінші көшесі - Вишневская;
14) он төртінші көшесі – Жаңа;
15) он бесінші – Нефтебаза.
Искра ауылы:
1) бірінші көшесі -Бейбітшілік;
2) екінші көшесі - Конституции.
Становое көшесі:
1) бірінші көшесі - Озерная;
2) екінші көшесі - Береговая;
3) үшінші көшесі - Мектеп;
4) төртінші көшесі - Орталық;
5) бесінші көшесі - Казачья;
6) алтыншы көшесі - Степная.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Воскресеновского сельского округа
Решение акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2010 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 13 декабря 2010 года N 13-10-126.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19.06.2018 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование составных частей населенных пунктов Воскресеновского сельского округа Мамлютского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Белоногова
Приложение к решению акима Воскресеновского сельского округа от 29 ноября 2010 года № 17
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Воскресеновского сельского округа Мамлютского района
село Воскресеновка:
1) первая улица - Крымская;
2) вторая улица - Целинная;
3) третья улица - Солнечная
4) четвертая улица - Кооперативная;
5) пятая улица - Женис;
6) шестая улица - Виктора Прокопьевича Каргина;
7) седьмая улица – Достык;
8) восьмая улица - Куликовская;
9) девятая улица - Черемушки;
10) десятая улица - Жастар;
11) одиннадцатая улица - Строительная;
12) двенадцатая улица - Малая;
13) тринадцатая улица - Вишневская;
14) четырнадцатая улица – Жана;
15) пятнадцатая улица - Нефтебаза.
село Искра:
первая улица - Бейбитшилик;
вторая улица - Конституции.
село Становое:
1) первая улица - Озерная;
2) вторая улица - Береговая;
3) третья улица - Мектеп;
4) четвертая улица - Орталык;
5) пятая улица - Казачья;
6) шестая улица - Степная.