"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы N 218 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 13-11-197 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы N 05-20-149 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.10.16 N 05-20-149 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 25 қаңтарда тіркелген № 13-11-164, газеттерде жарияланған «Тайынша Таңы – 2010 жылғы 19 ақпан, «Тайыншинские вести» - 2010 жылғы 19 ақпан) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада
«2 732 268» цифры «2 736 990,8» цифрымен ауыстырылсын;
«619 689» цифры «619 721» цифрымен ауыстырылсын;
«2 809» цифры «2 095» цифрымен ауыстырылсын;
«30 818» цифры «31 500» цифрымен ауыстырылсын;
«2 078 952» цифры «2 083 674,8» цифрымен ауыстырылсын:
2) тармақшада
«2 723 999,3» цифры «2 725 722,1» цифрымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«15 650» цифры «18 650» цифрымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада
«45 018» цифры «45 002» цифрымен ауыстырылсын;
«16 388» цифры «16 380» цифрымен ауыстырылсын;
«22 164» цифры «22 156» цифрымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«1008» цифры «140,8» цифрымен ауыстырылсын;
9) тармақшада
«55 000» цифры «59 605» цифрымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
7) тармақшада
«678» цифры «1 809» цифрымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
«91 238» цифры «91 108» цифрымен ауыстырылсын;
1) тармақшада
2) «49 248» цифры «49 118» цифрымен ауыстырылсын;
осы шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшалар көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 7-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ж. Габдуллин
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Трифонов
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
5 қарашадағы № 218 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы
23 желтоқсандағы № 162 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Тайынша ауданының бюджеті
са
нат
сы
нып
кіші сы
нып
Атауы
сомасы (мың теңге)
І. КІРІСТЕР

О внесеннии изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 162 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2010 года N 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 13 декабря 2010 года N 13-11-197. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2012 года N 05-20-149)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2012 N 05-20-149)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 162 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актах за № 13-11-164 от 25 января 2010 года, опубликованных в газетах «Тайынша таңы» от 19 февраля 2010 года, «Тайыншинские вести» от 19 февраля 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «2 732 268» заменить цифрами «2 736 990,8»;
цифры «619 689» заменить цифрами «619 721»;
цифры «2 809» заменить цифрами «2 095»;
цифры «30 818» заменить цифрами «31 500»;
цифры «2 078 952» заменить цифрами « 2 083 674,8»;
в подпункте 2)
цифры «2 723 999,3» заменить цифрами «2 725 722,1»;
в подпункте 4)
цифры «15 650» заменить цифрами «18 650»;
в пункте 9:
в подпункте 1)
цифры «45 018» заменить цифрами «45 002»;
цифры «16 388» заменить цифрами «16 380»;
цифры «22 164» заменить цифрами «22 156»;
в подпункте 4)
цифры «1008» заменить цифрами «140,8»;
в подпункте 9)
цифры «55 000» заменить цифрами «59 605»;
в пункте 10:
в подпункте 7)
цифры «678» заменить цифрами «1 809»;
в пункте 12:
цифры «91 238» заменить цифрами «91 108»;
в подпункте 1)
цифры «49 248» заменить цифрами «49 118»;
приложения 1,4,6,7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1,2,3,4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                      Ж. Габдуллин
Секретарь районного маслихата            Н. Трифонов
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 5 ноября 2010 года № 218
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 23 декабря 2009 года № 162
Бюджет Тайыншинского района на 2010 год
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Под
класс
I. ДОХОДЫ

938
011
Жәрдемақыларды есептеу, төлеу мен жеткізу және басқа да әлеуметтік төлемдер бойынша қызметтерді төлеу
759
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25230
016
Жасы 18-ге толмаған балаларға мемлекеттік жәрдемақы
21523,7
017
Мүгедектерді оңалту арнайы бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы міндетті гигиеналық заттармен, ыммен сөйлесу мамандарының қызметімен, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5317
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларды алып жүретін тұлғаларға Москва, Астана қалаларында өтетін мерекелік іс-шараларға қатысу үшін және Тәуелсіз Мемлекет Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша тамақтануға, тұруға, жол жүруге шығыстар төлемі
140,8
020
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге бір реттік материалдық көмек көрсету, сонымен қатар оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа шығарылған (отставкадағы), 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі кезеңде қызметтегі армия құрамына кірмеген, "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." немесе "За победу над Японией" медальдарімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысы жылдары атлы айдан кем емес тылда жұмыс істегендерге (әскери қызмет атқарғандарға) әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметін атқарғандарға бір реттік материалдық көмек
25661
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жабдықтау
300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79727
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
23656
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
17900
009
Елді мекендерде санитарияны қамтамасыз ету
1500
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
4156
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
100
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
56071
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4175
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
400
017
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
378
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
2000
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді көркейту
49118
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

938
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
759
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25230
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21523,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5317
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
140,8
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
25661
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
79727
123
Аппарат акима района в городе города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23656
008
Освещение улиц населенных пунктов
17900
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4156
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56071
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4175
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
378
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2000
030
Ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
49118
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

75146,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
74110
013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтарда автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
74110
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
1036,8
023
Автомобиль жолдарының жұмысын қамтамасыз ету
1036,8
13
Басқалар
24927,1
459
Ауданның экономика және қаржы бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
321
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
321
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
5366,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5366,3
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4382,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4382,2
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
14857,6
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14857,6
15
Трансферттер
81716,2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
81716,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
134,2
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81582
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
4327,5
бюджеттік кредиттеу
4451
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4451
474
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
4451

75146,8
123
Аппарат акима района в городе города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
74110
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
74110
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1036,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1036,8
13
Прочие
24927,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
321
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
321
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5366,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5366,3
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4382,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4382,2
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14857,6
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
14857,6
15
Трансферты
81716,2
452
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
81716,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
134,2
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
81582
III. Чистое бюджетное кредитование
4327,5
Бюджетные кредиты
4451
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4451
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4451

2580
4
Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездерін салуға
500
5
Белсенді туберкулезбен ауыратын ауру азаматтардың қосымша тамақтануына
756
6
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға, басқа да жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан Соғысына қатысушыларға теңестірілген тұлғаларға, «Социалистік Еңбек Ері» және «Халық қаһарманы» атағына лайықталған тұлғаларға, "Алтын Алқа", "Күміс алқа" және бұрын "Батыр Ана" атағын алғандар, сонымен қатар І және ІІ дәрежедегі "Аналық даңқ" орденімен марапатталған көп балалы аналарға, саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен зейнеткер болып табылатын тұлғаларға экскурсиялық шығуларға
525
7
Астана және Мәскеу қалаларында салтанатты іс-шараларға қатысу үшін бағытталған ардагерлер делегация мүшелеріне бірыңғай үлгідегі киімді сатып алуға
75
8
Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға монша мен шаштараз қызметін көрсетуге
1652
9
Ұлы Отан Соғысы мүгедектері мен қатысушыларының коммуналдық қызметтер бойынша төлем шығындарын өтеу
3662
10
"2010-2014 жылдарға арналған Ұрпақ қоры" бағдарламасы аясында бала тууды ынталандыру бойынша көп балалы жанұяларға әлеуметтік көмек төлеміне
2823
Барлығы
15084

2580
4
на зубопротезирование инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним
500
5
на дополнительное питание гражданам, больным активным туберкулезом
756
6
на экскурсионные поездки участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, лицам удостоенным званий «Герой Социалистического труда» и «Халық каhарманы» являющимся пенсионерам, многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын-алқа», «Күміс-алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня»,а так же награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий, имеющим инвалидность или являющимся пенсионерами
525
7
для приобретения единой одежды (участие 1 ветерана Великой Отечественной войны в параде в городах Астана и Москва)
75
8
на оказания услуг бань и парикмахерских инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним
1652
9
для оплаты расходов на коммунальные услуги инвалидам и участникам Великой Отечественной войны
3662
10
на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений на 2010-2014 годы" многодетным семьям
2823
итого
15084