2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 237 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарда N 13-11-201 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 04-05-92 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 04-05-92 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 5 913 136 мың теңге, оның ішінде
салықтық түсімдер бойынша – 639 311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8 063 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 21 583 мың теңге;
трансферттердің түсімі - 5 244 179 мың теңге.
2) шығындар - 5 682 667,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 235 894 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 236 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 296 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -10700, 5 мың теңге;
оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу - 10 700, 5 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профицит) – 16 126, 3 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 16 126, 3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252; 2011.07.25 N 273; 2011.10.07 N 293; 2011.11.21 N 295 Шешімдерімен
2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдердің есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
біржолғы талон бойынша қызметін жүзеге асыратын жеке тұлғалардың жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлік салығынан;
жер салығынан;
бірыңғай жер салығынан;
көлік құралдары салығынан;
жоғары тұрған бюджетке түсетін акциздерден басқа акциздерден;
жоғары тұрған бюджетке түсетін түсімдерден басқа табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін төлемнен;
жоғары тұрған бюджетке түсетін алымдарды шығарып тастағандағы кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымнан;
жоғары тұрған бюджетке түсетін консулдық алымдар мен мемлекеттік баждарды шығарып тастағандағы мемлекеттік баждан;
Қызметін бір жолғы талон арқылы жүзеге асыратын жеке тұлғалардың жеке табыс салығы және әлеуметтік салық бойынша бөлу нормативі аудан бюджетіне 100 пайыз көлемінде белгіленсін.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2010 года N 237. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 21 января 2011 года N 13-11-201. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 04-05-92)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 04-05-92)
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 913 136 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 639 311 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 063 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 21 583 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 244 179 тысяч тенге;
2) затраты – 5 682 667,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 235894 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 236 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 296 тысяч тенге;»;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10700,5 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 10700,5 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 126,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 16 126,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252; от 25.07.2011 N 273; от 07.10.2011 N 293; от 21.11.2011 N 295
2. Установить, что доходы бюджета района на 2011 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
единого земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в вышестоящий бюджет;
поступления за использование природных и других ресурсов, кроме поступлений, зачисляемых в вышестоящий бюджет;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в вышестоящий бюджет;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в вышестоящий бюджет.
Установить нормативы распределения по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам и социальному налогу в размере 100 процентов в бюджет района.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252 Шешімімен
3. Аудан бюджетінің кірістері келесі салыққа жатпайтын түсімдерден қалыптасатыны белгіленсін:
ауданның коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалдаудан түскен түсімдерден;
жергілікті бюджетке түсетін басқа да салыққа жатпайтын түсімдерден.
4. Аудан бюджетінің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін келесі түсімдерден қалыптасатыны белгіленсін:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді шығарып тастағандағы жер учаскелерін сатудан түскен түсімнен;
материалсыз емес активтерді сатудан түскен түсімнен.
5. 2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 500 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 295 Шешімімен
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыс бөлімінде селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету төлемдері 4188 мың теңге сомасында белгіленсін.
7. 2011 жылы мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақыларын толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
8. Қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметкерлерінің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт азаматтық қызметкерлерінің жиырма бес пайыздан кем емес көтерілген лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары сақталсын.
9. 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 74534 мың теңге – Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасында 2011- 2020 жылдарға арналған білімді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтауға – 28 672 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға – 21 632 мың теңге;
yйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз ету - 4 928 мың теңге;
мектеп мұғалiмдерiне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы көлемiн ұлғайту – 19 302 мың теңге;

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района;
прочих неналоговых поступлений в местный бюджет.
4. Установить, что доходы бюджета района формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
поступлений от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
поступлений от продажи нематериальных активов.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 295
6. Установить в расходах бюджета района на 2011 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в сумме 4188 тысяч тенге.
7. Обеспечить в 2011 году выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий в полном объеме.
8. Сохранить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.
9. Учесть целевые трансферты из республиканского бюджета на 2011 год в следующих размерах:
1) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011- 2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года №1118 в сумме 74534 тысяч тенге, в том числе:
28 672 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
21 632 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4 928 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
19 302 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;»;

2) жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерiне – 10 160 мың теңге;
3) білім ұйымдарындағы мектепке дейінгі мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға – 21 977 мың теңге;
4) 3575 мың теңге - мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша іс-шараларды жүзеге асыруға;
5) 20 325 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
6) 1 976 399 мың теңге - сумен жабдықтау объектілерін және жүйесін дамытуға;
7) 2 671 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге.
8) 40587 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға;
9) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға- 222 322 мың теңге;
10) 74 700 мың теңге - Еңбекпен қамту 2020 бағдарламасы аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
11) еңбекақы төлемін жартылай субсидиялауға және жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 13 440 мың теңге;
12) 225 401 мың теңге - Еңбекпен қамту 2020 бағдарламасы аясында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының құрылысына және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252; 2011.07.25 N 273; 2011.11.21 N 295 Шешімдерімен
10. Облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер мыналарға есептелсін:
1) 52 498 мың теңге – Солтүстік Қазақстан облысында «Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру жөніндегі Бағдарлама аясында облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 23 шілдедегі № 27/3 шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек төлеміне;
2) 11 315 мың теңге – білім объектілері үшін ағаш жабуларды өңдеу жөніндегі қызметке, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, өртке қарсы сигнал беруді орнатуға;
3) 74 322 мың теңге – «Білім» саласы бойынша толық және қысқа уақыт өткізетін шағын орталықтардың аударымдары мен еңбек ақысына;
4) 27 636 мың теңге – тұрғын үй құрылысына;
5) 157 707 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
6) 77 500 мың теңге - мәдениет объектілерін дамытуға.
7) қатты отын сатып алуға – 4 187 мың теңге;
8) білім мекемелерін күрделі жөндеуге – 10 000 мың теңге;
9) электронды құжат айналымы жүйесін енгізуге – 905 мың теңге;
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252; 2011.07.25 N 273; 2011.10.07 N 293; 2011.11.21 N 295 Шешімдерімен

2) 10160 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
3) 21 977 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов – 3 575 тысяч тенге;
5) на проведение противоэпизоотических мероприятий - 20 325 тысяч тенге;
6) развитие объектов и системы водоснабжения - 1 976 399 тысяч тенге;
7) на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому - 2 671 тысяч тенге.
8) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 40587 тысяч тенге;
9) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда- 222 322 тысяч тенге;
10) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 74700 тысяч тенге;
11) на частичное субсидирование заработной платы и создание центров занятости - 13 440 тысяч тенге;
12) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости – 2020 - 225401 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252; от 25.07.2011 N 273; от 21.11.2011 N 295
10. Учесть целевые трансферты из областного бюджета на:
1) на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости в Северо-Казахстанской области «Фонд поколений на 2010-2014 годы», утвержденной решением областного маслихата от 23 июля 2010 года № 27/3 - 52 498 тысяч тенге;
2) на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий для объектов образования - 11 315 тысяч тенге;
3) на заработную плату с отчислениями мини-центрам с полным и кратковременным пребыванием по отрасли «Образование» - 74 322 тысяч тенге;
4) на строительство жилья - 27 636 тысяч тенге;»;
5) на развитие системы водоснабжения – 157 707 тысяч тенге;
6) на развитие объектов культуры - 77 500 тысяч тенге.
7) на приобретение твердого топлива- 4 187 тысяч тенге;
8) на капитальный ремонт учреждений образования- 10 000 тысяч тенге;
9) на внедрение системы электронного документооборота - 905 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252; от 25.07.2011 N 273; от 07.10.2011 N 293; от 21.11.2011 N 295

11. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер жеке кәсіпкерлікті қолдауға Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 қаулысымен бекітілген «Бизнес жол картасы - 2020» бағдарламасы аясында келесі іс-шараларды қаржыландыруға есептелсін:
10 856 мың теңге - жастар тәжірибесін ұйымдастыруға.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 295 Шешімімен
11-1. 2011 жылға аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 2 138 385 мың теңге сомасында есептелсін;
Ескерту. 11-тармақ 11-1-тармақпен толықтырылды- Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252 Шешімімен
11-2. 8-қосымшаға сәйкес аудан бюджетінің шығыстарында 2011 қаржы жылының басына қалыптасқан еркін қалдықтарды бағыттау және республикалық және облыстық бюджеттерден түскен нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылсын;
Ескерту. 11-тармақ 11-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252; жаңа  редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.10.07 N 293 Шешімдерімен
12. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте селолық елдімекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау іс-шараларын жүзеге асыру үшін 5290 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есептелсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.11.21 N 295 Шешімімен
12-1. тұрғын үй құрылысына және (немесе) тұрғын үйді сатып алуға бюджеттік кредиттер 225 400 мың теңге сомасында есептелсін.
Ескерту. 12-тармақ 12-1-тармақпен толықтырылды- Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252 Шешімімен
13. 4-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар белгіленсін.
14. 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес 2011-2013 жылдарға арналған Тайынша қаласы және селолық округтар аппараттарының осы тұрғыда бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін;
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 252 Шешімімен
15. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Звольский
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Трифонов
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
20 желтоқсандағы № 237 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Тайынша ауданының бюджеті

11. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 для финансирования следующих мероприятий:
1) на организацию молодежной практики – 10 856 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 295
11-1. Учесть бюджетную субвенцию, передаваемую из областного бюджета в бюджет района на 2011 год в сумме 2 138 385 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 11 дополнен пунктом 11-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252
11-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета направление свободных средств, сложившихся на начало 2011 финансового года и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 11 дополнен пунктом 11-2 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252; редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 293
12. Учесть в районном бюджете на 2011 год бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5290 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 21.11.2011 N 295
12-1. Учесть в районном бюджете на 2011 год бюджетные кредиты на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 225 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 дополнен пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252
13. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год не подлежат секвестру бюджетные программы, согласно приложению 4.
14. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе аппаратов города Тайынша и сельских округов на 2011-2013 годы согласно приложений 5, 6, 7.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 252
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        С. Звольский
Секретарь районного маслихата              Н. Трифонов
Приложение 1
к сессии районного маслихата
от 20 декабря 2010 года № 237
Бюджет Тайыншинского района на 2011 год

162271
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
162271
023
Мемлекеттік органдарды материалды-техникалық жарақтандыру
459
Ауданның экономика және қаржы бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
17476
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын, мемлекеттік жоспарлауды, аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті басқаруды қалыптастыру және дамыту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16197
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
670
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
609
02
Қорғаныс
7025
122
Аудан әкімінің аппараты (облыстық маңызы бар қаланың)
7025
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6025
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметі
6940
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
6940
021
Елдімекендерде жол жүру қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
6940
04
Білім
2407567
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
2407567
003
Мектепке дейінгі тәрбие беретін және оқытатын ұйымдардың қызметін қамтамасыз ету
58833
004
Жалпы білім
2302136
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім
17830
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім мемлекеттік мекемелері жүйесін ақпараттандыру
8945
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім мемлекеттік ұйымдарына оқулықтар, оқу-әдістемелік кешендер сатып алу және жеткізіп беру
19559
010
Аудан (қала) ауқымында мектептік олимпиадалар, мектептен тыс іс-шаралар өткізу
264
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
174349
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
174349
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21105
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы

162271
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162271
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17476
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16197
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
670
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
609
02
Оборона
7025
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7025
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6025
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6940
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6940
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6940
04
Образование
2407567
471
Отдел образования, физический культуры и спорта района (города областного значения)
2407567
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
58833
004
Общеобразовательное обучение
2302136
005
Дополнительное образование для детей и юношества
17830
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8945
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19559
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
264
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
174349
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
174349
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
21105
002
Программа занятости

18473
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6193
002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы жергілікті деңгейде мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу
12280
467
Ауданның құрылыс бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
2805
014
Аудан деңгейінде спорттық жарыстар өткізу (облыстық маңызы бар қаланың)
70
015
Облыстық спорттық жарыстарға спорттың әр түрінен ауданның жиынтық командасын дайындау және оған қатысу (облыстық маңызы бар қаланың)
2735
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23469
463
Ауданның жер қатынастары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
9144
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9144
467
Ауданның құрылыс бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
0
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
474
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
14325
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14325
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7224
467
Ауданның құрылыс бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
7224
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7224
12
Көлік және коммуникациялар
85390
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
85390
013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтарда автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
85390
13
Басқалар
44968
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
9293
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9293
459
Ауданның экономика және қаржы бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
16000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16000
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6028
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6028
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)

18473
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6193
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
12280
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2805
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
70
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2735
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23469
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9144
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9144
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14325
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7224
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7224
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7224
12
Транспорт и коммуникации
85390
123
Аппарат акима района в городе города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
85390
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
85390
13
Прочие
44968
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9293
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9293
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16000
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6028
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (областного значения)