Большеизюм ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большеизюм селолық округі әкімінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қаңтарда N 13-11-165 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большеизюм ауылдық округі әкімінің 28.06.2018 № 8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Большеизюм ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі А. Скрипник
Ауылдық округ әкімінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 5 шешіміне қосымша
Большеизюм ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Большеизюм ауылы
1) В. Вагнер көшесі
2) Набережная көшесі
3) Октябрь көшесі
4) Целинная көшесі
5) Элеватор көшесі
Северное ауылы
1) Западная көшесі
2) Карьерная көшесі
Ново-Приречное ауылы
1) Степная көшесі
2) Центральная көшесі
3) Садовый бұрылысы
4) Северный бұрылысы
5) Школьный бұрылысы
6) Южное бұрылысы
Октябрьское ауылы
1) Речная көшесі
2) Садовая көшесі
Терновка ауылы
1) Интернациональная көшесі
2) Кооперативная көшесі

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Большеизюмовского сельского округа
Решение акима Большеизюмовcкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2010 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 26 января 2010 года N 13-11-165.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Большеизюмовского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2018 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Большеизюмовского сельского округа, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа А. Скрипник
Приложение к решению акима сельского округа от 13 января 2010 года № 5
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Большеизюмовского сельского округа
село Большой Изюм
1) улица В.Вагнера
2) улица Набережная
3) улица Октябрьская
4) улица Целинная
5) улица Элеваторская
село Северное
1) улица Западная
2) улица Карьерная
село Ново-Приречное
1) улица Степная
2) улица Центральная
3) переулок Садовый
4) переулок Северный
5) переулок Школьный
6) переулок Южный
село Октябрьское
1) улица Речная
2) улица Садовая
село Терновка
1) улица Интернациональная
2) улица Кооперативная