Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров селолық округі әкімінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі N 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қазанда N 13-11-193 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі әкімінің 27.06.2018 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Ә. Өтеубаев
Драгомиров ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 4 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Любимовка ауылы:
1) бірінші көшесі – Мира;
2) екінші көшесі – Школьная;
3) үшінші көшесі – Степная.
Драгомировка ауылы:
1) бірінші көшесі – Панфилов;
2) екінші көшесі – Молодежная;
3) үшінші көшесі – Центральная;
4) төртінші көшесі – Школьная;
5) бесінші көшесі – Абай;
6) алтыншы көшесі – Мира;
7) жетінші бұрылысы – Школьный.
Обуховка ауылы:
1) бірінші көшесі – Мира;
2) екінші көшесі – Школьная;
3) үшінші көшесі – Степная.
Ивангород ауылы:
1) бірінші көшесі – Пушкин;
2) екінші көшесі – Школьная;
3) үшінші көшесі – Мира.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Драгомировского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 сентября 2010 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 11 октября 2010 года N 13-11-193.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2018 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Драгомировского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа А. Утеубаев
Приложение к решению акима Драгомировского сельского округа от 27 сентября 2010 года № 4
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Драгомировского сельского округа Тайыншинского района
село Любимовка:
1) первая улица - Мира;
2) вторая улица – Школьная;
3) третья улица – Степная.
село Драгомировка:
1) первая улица - Панфилова;
2) вторая улица – Молодежная;
3) третья улица – Центральная;
4) четвертая улица – Школьная;
5) пятая улица – Абая;
6) шестая улица – Мира;
7) седьмой переулок – Школьный.
село Обуховка:
1) первая улица - Мира;
2) вторая улица – Школьная;
3) третья улица – Степная.
село Ивангород:
1) первая улица - Пушкина;
2) вторая улица – Школьная;
3) третья улица – Мира.