Тайынша ауданы Киров ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров селолық округі әкімінің 2010 жылғы 25 маусымдағы N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде N 13-11-183 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округі әкімінің 26.06.2018 № 03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Киров ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Б. Ваховский
Киров ауылдық округі әкімінің
2010 жылғы 25 маусымдағы
№ 7 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Киров ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Агроном ауылы:
1) бірінші көшесі – Школьная;
2) екінші көшесі – Садовая;
3) үшінші көшесі – Степная.
Восточное ауылы:
1) бірінші көшесі – Восточная;
2) екінші көшесі – Степная;
3) үшінші көшесі – Школьная.
Мирное ауылы:
1) бірінші көшесі – Озерная.
Трудовое ауылы:
1) бірінші көшесі – Дорожная.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Кировского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 июня 2010 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 3 июля 2010 года N 13-11-183.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26.06.2018 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Кировского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Ваховский
Приложение к решению акима Кировского сельского округа от 25 июня 2010 года № 7
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Кировского сельского округа Тайыншинского района
село Агроном:
1) первая улица - Школьная;
2) вторая улица – Садовая;
3) третья улица – Степная
село Восточное:
1) первая улица - Восточная;
2) вторая улица – Степная;
3) третья улица – Школьная
село Мирное:
1) первая улица - Озерная;
село Трудовое:
1) первая улица – Дорожная