Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск селолық округі әкімінің 2010 жылғы 16 тамыздағы N 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 қыркүйекте N 13-11-191 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі әкімінің 28.06.2018 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Н. Янкин
Рощинск ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 16 тамыздағы № 4 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Димитровка ауылы:
1) Березовая бірінші көшесі;
2) Садовая екінші көшесі;
3) Целинная үшінші көшесі;
4) Овражная төртінші көшесі;
5) Крайняя бесінші көшесі;
6) Школьная алтыншы көшесі;
7) Степная жетінші көшесі.
Макашевка ауылы:
1) Центральная бірінші көшесі;
2) Шоссейная екінші көшесі;
3) Колхозная үшінші көшесі;
4) Дружная төртінші көшесі;
5) Гагарина бесінші көшесі;
6) Южная алтыншы көшесі;
7) Рабочая жетінші көшесі;
8) Юбилейная сегізінші көшесі;
9) Озерная тоғызыншы көшесі;
10) Целинная оныншы көшесі;
11) Солнечная он бірінші көшесі;
12) Школьная он екінші көшесі;
13) Садовая он үшінші көшесі;
14) Строительная он төртінші көшесі;
15) Торговая он бесінші көшесі.
Комсомолец ауылы:
1) Школьная бірінші көшесі;
2) Комсомольская екінші көшесі;
3) Центральная үшінші көшесі;
4) Парковая төртінші көшесі;
5) Молодежная бесінші көшесі;
6) Степная алтыншы көшесі.
Краматоровка ауылы:
1) Озерная бірінші көшесі;
2) Тарас Шевченко екінші көшесі;
3) Ковыльная үшінші көшесі;
4) Колхозная төртінші көшесі;
5) Шоссейная бесінші көшесі.
Октябрьское ауылы:
1) Центральная бірінші көшесі;
2) Степная екінші көшесі;
3) Торговая үшінші көшесі;

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Рощинского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанкой области от 16 августа 2010 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанкой области 16 сентября 2010 года N 13-11-191.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2018 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Рощинского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Янкин
Приложение к решению акима Рощинского сельского округа от 16 августа 2010 года № 4
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Рощинского сельского округа Тайыншинского района
село Димитровка:
1) первая улица Березовая;
2) вторая улица Садовая;
3) третья улица Целинная;
4) четвертая улица Овражная;
5) пятая улица Крайняя;
6) шестая улица Школьная;
7) седьмая улица Степная.
село Макашевка:
1) первая улица Центральная;
2) вторая улица Шоссейная;
3) третья улица Колхозная;
4) четвертая улица Дружная;
5) пятая улица Гагарина;
6) шестая улица Южная;
7) седьмая улица Рабочая;
8) восьмая улица Юбилейная;
9) девятая улица Озерная;
10) десятая улица Целинная;
11) одиннадцатая улица Солнечная;
12) двенадцатая улица Школьная;
13) тринадцатая улица Садовая;
14) четырнадцатая улица Строительная;
15) пятнадцатая улица Торговая.
село КомсомолецГ:
1) первая улица Школьная;
2) вторая улица Комсомольская;
3) третья улица Центральная;
4) четвертая улица Парковая;
5) пятая улица Молодежная;
6) шестая улица Степная.
село Краматоровка:
1) первая улица Озерная;
2) вторая улица Тараса Шевченко;
3) третья улица Ковыльная;
4) четвертая улица Колхозная;
5) пятая улица Шоссейная.
село Октябрьское:
1) первая улица Центральная;
2) вторая улица Степная;
3) третья улица Торговая;

4) Колхозная төртінші көшесі;
5) Молодежная бесінші көшесі.
Рощинское ауылы:
1) Чапаев бірінші көшесі;
2) Центральная екінші көшесі;
3) Заводская үшінші көшесі;
4) Молодежная төртінші көшесі;
5) Школьная бесінші көшесі;
6) Почтовая алтыншы көшесі;
7) Строительная жетінші көшесі;
8) Полевая сегізінші көшесі;
9) Гагарин тоғызыншы көшесі.
Сарыбай ауылы:
1) Достық бірінші көшесі;
2) Озерная екінші көшесі;
3) Орталық үшінші көшесі.

4) четвертая улица Колхозная;
5) пятая улица Молодежная.
село Рощинское:
1) первая улица Чапаева;
2) вторая улица Центральная;
3) третья улица Заводская;
4) четвертая улица Молодежная;
5) пятая улица Школьная;
6) шестая улица Почтовая;
7) седьмая улица Строительная;
8) восьмая улица Полевая;
9) девятая улица Гагарина.
село Сарыбай:
1) первая улица Достық;
2) вторая улица Озерная;
3) третья улица Орталық.