"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 маусымдағы N 26/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 тамызда N 13-14-103 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 34/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.02.28 N 34/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы 20/1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 31 наурыздағы XXIV сессиясының № 24/2 шешімімен енгізілген өзгертулер мен толықтыруларды ескере отыра (2010 жылғы 22 сәуірдегі 13-14-98 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 17 аудандық «Парыз» газетінде және 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 18 аудандық «Новатор» газетінде жарияланған) «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 1 ақпандағы 13-14-95 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 8 аудандық «Парыз» газетінде және 2010 жылғы 12 ақпандағы № 8 аудандық «Новатор» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
«1659721,1» сандары «1660841,1» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«36200» сандары «35080» сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес осы шешімге 1 қосымша жаңа басылымда басылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХVI сессиясының төрағасы                  хатшысы
А. Байылов                                 Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2010 жылғы 30 маусымдағы
XXVI сессиясының № 26/3 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XX сессиясының № 20/1 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Санаты
Сома, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
А
Б
I. Кірістер
1694685
1
Салықтық түсімдер

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 июня 2010 года N 26/3. Зарегистрировано управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 3 августа 2010 года N 13-14-103. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 34/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.02.2011 N 34/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-95 от 01 февраля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 19 февраля 2010 года № 8 и районной газете «Новатор» от 12 февраля 2010 года № 8), с учетом изменений и дополнений, внесенных решением ХXIV сессии районного маслихата от 31 марта 2010 года № 24/2 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-98 от 22 апреля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 23 апреля 2010 года № 17 и районной газете «Новатор» от 23 апреля 2010 года № 18), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 2)
цифры «1659721,1» заменить цифрами «1660841,1»;
подпункте 4)
цифры «36200» заменить цифрами «35080»;
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению(прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХХVI сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Баилов                                  Н. Дятлов
Приложение № 1
к решению XXVI сессии маслихата
района Шал акына
от 30 июня 2010 года № 26/3
Приложение № 1
к решению XX сессии маслихата
района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Бюджет района Шал акына на 2010 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
А
Б
1) Доходы
1694685,0
1
Налоговые поступления