"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 тамыздағы N 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қыркүйекте N 13-14-106 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 34/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.02.28 N 34/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 1 ақпанда 13-14-95 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 8 аудандық «Парыз» газетінде және 2010 жылғы 12 ақпандағы № 8 аудандық «Новатор» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1694685» сандары «1704307» сандарымен ауыстырылсын;
«194546» сандары «195996» сандарымен ауыстырылсын;
«3427» сандары «912» сандарымен ауыстырылсын;
«12041» сандары «13106» сандарымен ауыстырылсын;
«1484671» сандары «1494293» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1660841,1» сандары «1670463,1» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
келесі мазмұндағы жолмен толықтыру «98,8 мың теңге сомасында бюджет несиелерін өтеу»;
осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 7, 8, 9-қосымшалары жаңа басылымда басылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХVIІІ сессиясының төрағасы                хатшысы
И. Меркер                                  Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2010 жылғы 5 тамыздағы
XXVIII сессиясының № 28/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XX сессиясының № 20/1 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
А
Б
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 5 августа 2010 года N 28/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 2010 года 15 сентября N 13-14-106. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 34/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.02.2011 N 34/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-95 от 01 февраля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 19 февраля 2010 года № 8 и районной газете «Новатор» от 12 февраля 2010 года № 8) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1694685» заменить цифрами «1704307»;
цифры «194546» заменить цифрами «195996»;
цифры «3427» заменить цифрами «912»;
цифры «12041» заменить цифрами «13106»;
цифры «1484671» заменить цифрами «1494293»;
подпункте 2)
цифры «1660841,1» заменить цифрами «1670463,1»;
подпункте 3)
дополнить строкой следующего содержания «погашение бюджетных кредитов в сумме 98,8 тыс.тенге»
приложения 1, 4, 5, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХХVIII сессии                 Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
И. Меркер                                  Н. Дятлов
Приложение № 1
к решению XXVIII сессии
маслихата района Шал акына
от 5 августа 2010 года № 28/1
Приложение № 1
к решению XX сессии
маслихата района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Бюджет района Шал акына на 2010 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
А
Б
1) Доходы

002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20554,0
06
451
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
782,0
06
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8328,0
06
451
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5962,0
06
451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1004,0
06
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15351,0
06
451
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28938,0
06
451
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3964,0
06
451
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
576,0
06
451
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
15009,0
06
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13869,0
06
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13234,0
06
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
635,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
69175,0
07
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500,0
07
458
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500,0
07
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58603,0
07
458

002
Программа занятости
20554
06
451
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
782
06
451
005
Государственная адресная социальная помощь
8328
06
451
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5962
06
451
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1004
06
451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15351
06
451
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28938
06
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3964
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
576
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15009
06
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13869
06
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13234
06
451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
635
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
69175
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
07
458
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58603
07
458

452
008
000
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
98,8
Барлығы:
98,8
Шал ақын ауданы мәслихатының
2010 жылғы 5 тамыздағы
XXVIII сессиясының № 28/1 шешіміне
6-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XX сессиясының № 20/1 шешіміне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек" 451-007-000 бағдарламасы бойынша 2010 жылға арналған жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына төлемдер тізімі
п/п
төлемдер түрі
сомасы (мың
теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға тең азаматтарға жасанды тіс салдыру бойынша шығындарды орнына келтіру

452
008
000
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
98,8
Всего:
98,8
Приложение № 6
к решению XXVIII сессии
маслихата района Шал акына
от 5 августа 2010 года № 28/1
Приложение № 9
к решению XX сессии
маслихата района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2010 год по программе 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/п
Виды выплат
Сумма
(тыс.тенге)
1
Возмещение расходов по зубопротезированию инвалидов и участников Великой Отечественной войны и приравненных к ним