Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков селолық округі әкімінің 2010 жылғы 14 қазандағы N 10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-117 тіркелді.
Ескерту. Шешiмнің қазақ тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков селолық округі әкімінің 26.01.2021 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Кривощеков ауылдық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін:
1. Кривощеков ауылы бойынша:
бірінші көшеге - Центральная;
екінші көшеге - Конституция;
үшінші көшеге - Наурыз;
төртінші көшеге - Абылайхан;
бесінші көшеге - Победа;
алтыншы көшеге - Интернациональная;
бірінші тұйық көшеге - Цветочный;
екінші тұйық көшеге - Школьный;
үшінші тұйық көшеге - Мир;
төртінші тұйық көшеге - Желтоқсан;
бесінші тұйық көшеге - Әкім Қайнар атындағы;
алтыншы тұйық көшеге - 8-март;
жетінші тұйық көшеге - Степан Сущенков атындағы;
сегізінші тұйық көшеге - Мәркен Ахметбеков атындағы;
тоғызыншы тұйық көшеге - Молодежный;
оныншы тұйық көшеге - Весна;
он бірінші тұйық көшеге - Лесной;
он екінші тұйық көшеге - Заря;
он үшінші тұйық көшеге - Спортивный;
он төртінші тұйық көшеге - Абай Құнанбаев атындағы.
2) Ровное ауылы бойынша:
бірінші көшеге - Орман;
екінші көшеге - Ахметжан Нұртазин атындағы;
бірінші тұйық көшеге - Победа;
екінші тұйық көшеге - Молодежный.
3) Социал ауылы бойынша:
бірінші көшеге - Қойайдар;
екінші көшеге - Төкі;
бірінші тұйық көшеге - Батырбек.
4) Алқаағаш ауылы бойынша:
бірінші көшеге - Мұқан Байсейітұлы атындағы;
екінші көшеге - Жастар;
бірінші тұйық көшеге - Абай Құнанбаев атындағы;
екінші тұйық көшеге - Сәбит Мұқанов атындағы.
5) Соколовка ауылы бойынша:
бірінші көшеге - Мир;
екінші көшеге-Интернациональный.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің м.а. Ұ. Шоқатова

О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Кривощековского сельского округа района Шал акына
Решение акима Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 октября 2010 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-117.
Сноска. В реквизиты и текст решения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением акима Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.01.2021 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решения сходов граждан Кривощековского сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить составным частям населенных пунктов Кривощековского сельского округа района Шал акына следующие наименования:
1) по селу Кривощеково:
первой улице - Центральная:;
второй улице - Конституции;
третьей улице - Наурыз;
четвертой улице - Аблайхана;
пятой улице - Победа;
шестой улице - Интернациональная;
первому переулку - Цветочный;
второму переулку - Школьный;
третьему переулку - Мира;
четвертому переулку - Желтоксан;
пятому переулку - имя Акима Кайнара;
шестому переулку - 8-марта;
седьмому переулку - имя Степана Сущенкова;
восьмому переулку - имя Маркена Ахметбекова;
девятому переулку - Молодежный;
десятому переулку - Весны;
одиннадцатому переулку - Лесной;
двенадцатому переулку - Заря;
тринадцатому переулку - Спортивный;
четырнадцатому переулку - имя Абая Кунанбаева.
2) по селу Ровное:
первой улице - Орман;
второй улице - имя Ахметжана Нуртазина;
первому переулку - Победы;
второму переулку - Молодежный.
3) по селу Социал:
первой улице - Койайдар;
второй улице - Токи;
первому переулку - Батырбек.
4) по селу Алкаагаш:
первой улице - имя Мукана Байсеитулы;
второй улице - Жастар;
первому переулку - имя Абая Кунанбаева;
второму переулку - имя Сабита Муканова.
5) по селу Соколовка:
первой улице - Мира;
второй улице - Интернациональная.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима сельского округа У. Шокатова