Облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 329-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 мамырда N 2567 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен..
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2010-2012 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2559 рет санымен тіркелген, 2010 жылғы 6 ақпанда "Атырау" газетінде № 13 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"99 701 503" деген цифрлар "101 925 943" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"42 406 081" деген цифрлар "44 269 410" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"56 761 536" деген цифрлар "57 122 647" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"89 790 953" деген цифрлар "93 117 893" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 598 994" деген цифрлар "9 496 494" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 616 994" деген цифрлар "9 514 494" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8-тармақта:
"1 370 193" деген цифрлар "790 363" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 10-тармақта:
"255 193" деген цифрлар "261 139" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"38 059" деген цифрлар "39 037" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"106 470" деген цифрлар "109 680" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"500 227" деген цифрлар "413 313" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"88 335" деген цифрлар "105 283" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"621 995" деген цифрлар "639 972" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 592" деген цифрлар "1 805" деген цифрлармен ауыстырылсын; келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға (Балапан бағдарламасы бойынша) - 342 230 мың теңге;
"Мак" операциясын өткізу үшін - 2 407 мың теңге;
4) 11-тармақта:
"25 866" деген цифрлар "26 329" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 12-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение ХІХ сессии областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 2 апреля 2010 года № 329-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 мая 2010 года за № 2567. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2010-2012 годы, областной маслихат на XХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, опубликовано 26 января 2010 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "99 701 503" заменить цифрами "101 925 943";
цифры "42 406 081" заменить цифрами "44 269 410";
цифры "56 761 536" заменить цифрами "57 122 647";
цифры "89 790 953" заменить цифрами "93 117 893";
цифры "10 598 994" заменить цифрами "9 496 494";
цифры "10 616 994" заменить цифрами "9 514 494";
2) в пункте 8:
цифры "1 370 193" заменить цифрами "790 363";
3) в пункте 10:
цифры "255 193" заменить цифрами "261 139";
цифры "38 059" заменить цифрами "39 037";
цифры "106 470" заменить цифрами "109 680";
цифры "500 227" заменить цифрами "413 313";
цифры "88 335" заменить цифрами "105 283";
цифры "621 995" заменить цифрами "639 972";
цифры "1 592" заменить цифрами "1 805";
дополнить строками следующего содержания:
342 230 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (по программе Балапан);
2 407 тысяч тенге - на проведение операции "Мак";
4) в пункте 11:
цифры "25 866" заменить цифрами "26 329";
5) в пункте 12:

49112
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
23671
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
105913
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
370260
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84596
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
52085
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73464
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36731
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
390086
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4460666
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
423077
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1709650
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2327939
5
Денсаулық сақтау
12042008
01
Кең бейiндi ауруханалар
42187
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
42187
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілген медициналық көмекті қоспағанда,бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
42187
02
Халықтың денсаулығын қорғау
244578
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
244578
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
137637
006
Ана мен баланы қорғау
47866
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
58307
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
768
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2032128
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2032128
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1568600
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

49112
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
23671
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для областных государственных учреждений образования
105913
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
370260
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико- педагогической консультативной помощи населению
84596
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
52085
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
73464
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
36731
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
390086
271
Управление строительства области
4460666
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
423077
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1709650
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2327939
5
Здравоохранение
12042008
01
Больницы широкого профиля
42187
253
Управление здравоохранения области
42187
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
42187
02
Охрана здоровья населения
244578
253
Управление здравоохранения области
244578
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
137637
006
Охрана материнства и детства
47866
007
Пропаганда здорового образа жизни
58307
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
768
03
Специализированная медицинская помощь
2032128
253
Управление здравоохранения области
2032128
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
1568600
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

251437
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69745
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
172181
261
Облыстың білім беру басқармасы
228006
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
228006
02
Әлеуметтiк көмек
481083
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
481083
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
49726
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135949
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
180000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10344
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
326
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

251437
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
69745
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
172181
261
Управление образования области
228006
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
228006
02
Социальная помощь
481083
256
Управление координации занятости и социальных программ области
481083
003
Социальная поддержка инвалидов
49726
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера ростом размера прожиточного минимума
135949
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
180000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10344
030
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
326
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в томчисле уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) неменее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

89323
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15415
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
100112
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
100112
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62567
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін трансферттер
37545
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13490487
01
Тұрғын үй шаруашылығы
5647545
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5647545
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2489580
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2445000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
183965
02
Коммуналдық шаруашылық
7842942
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4204364
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
236344
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
171450
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

89323
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно- учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15415
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
100112
256
Управление координации занятости и социальных программ области
100112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62567
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
37545
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
13490487
01
Жилищное хозяйство
5647545
271
Управление строительства области
5647545
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
529000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2489580
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2445000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
183965
02
Коммунальное хозяйство
7842942
271
Управление строительства области
4204364
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
236344
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
171450
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения