48681
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
27671
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
105913
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
376260
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84596
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
52885
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73464
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36731
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
186513
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4671119
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
423077
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1920103
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2327939
5
Денсаулық сақтау
12098437
01
Кең бейiндi ауруханалар
42187
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
42187
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілген медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
42187
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
02
Халықтың денсаулығын қорғау
246578
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
246578
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
139637
006
Ана мен баланы қорғау
47866
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
58307
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
768
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2065465
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2065465
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету

48681
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
27671
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
105913
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
376260
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84596
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
52885
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
73464
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
36731
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
186513
271
Управление строительства области
4671119
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
423077
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1920103
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2327939
5
Здравоохранение
12098437
01
Больницы широкого профиля
42187
253
Управление здравоохранения области
42187
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
42187
02
Охрана здоровья населения
246578
253
Управление здравоохранения области
246578
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
139637
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
006
Охрана материнства и детства
47866
007
Пропаганда здорового образа жизни
58307
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
768
03
Специализированная медицинская помощь
2065465
253
Управление здравоохранения области
2065465
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами

020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135949
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
180000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10344
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
326
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89323
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15415
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99462
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
99462
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61917
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін трансферттер
37545
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13268710
01
Тұрғын үй шаруашылығы
5646425
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5646425
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2488460
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2445000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15415
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99462
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
99462
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61917
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін трансферттер
37545
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13268710
01
Тұрғын үй шаруашылығы
5646425
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5646425
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2488460
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2445000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ

020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера ростом размера прожиточного минимума
135949
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
180000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10344
030
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
326
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
89323
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15415
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99462
256
Управление координации занятости и социальных программ области
99462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61917
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
37545
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
13268710
01
Жилищное хозяйство
5646425
271
Управление строительства области
5646425
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
529000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2488460
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2445000

031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
183965
02
Коммуналдық шаруашылық
7622285
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4198626
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
236344
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
171450
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
441161
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1497806
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1234584
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
617281
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3423659
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
31695
004
Елдi мекендердi газдандыру
1560000
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
138616
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көркейту
1000123
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
693225
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5792340
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
01
Мәдениет саласындағы қызмет
1797641
262
Облыстың мәдениет басқармасы
635108
001
Жергілікті деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі кызметтер
21789
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
216753
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
114918
007
Театр және музыка өнерін қолдау
236655
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер

031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
183965
02
Коммунальное хозяйство
7622285
271
Управление строительства области
4198626
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
236344
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
171450
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
441161
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1497806
046
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1234584
047
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
617281
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3423659
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
31695
004
Газификация населенных пунктов
1560000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
138616
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1000123
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
693225
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5792340
01
Деятельность в области культуры
1797641
262
Управление культуры области
635108
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
21789
003
Поддержка культурно-досуговой работы
216753
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
114918
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
236655
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

82493
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2852
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
34552
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23037
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11515
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
868073
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
868073
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
36777
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36777
271
Облыстың құрылыс басқармасы
804047
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39404
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
764643
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
27249
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27249
12
Көлiк және коммуникация
12000435
01
Автомобиль көлiгi
10210679
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10210679
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5423500
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4787179
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1789756
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1789756
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23836
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
977420
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

82493
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2852
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
34552
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23037
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11515
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
868073
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
868073
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
36777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
36777
271
Управление строительства области
804047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
39404
113
Трансферты из местных бюджетов
764643
272
Управление архитектуры и градостроительства области
27249
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
27249
12
Транспорт и коммуникации
12000435
01
Автомобильный транспорт
10210679
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10210679
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5423500
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4787179
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1789756
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1789756
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
23836
002
Развитие транспортной инфраструктуры
977420
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров