Облыстың мәслихаттың ХІХ сессиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 352-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 қарашада № 2571 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2010-2012 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХІV сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2559 рет санымен тіркелген, 2010 жылғы 6 ақпанда "Атырау" газетінде № 13 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"103 696 163" деген цифрлар "105 424 584" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"45 586 855" деген цифрлар "40 177 059" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"532 886" деген цифрлар "346 086" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"57 575 422" деген цифрлар "64 900 439" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"94 489 732" деген цифрлар "100 275 491" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"675 556" деген цифрлар "2 611 907" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 442 784" деген цифрлар "2 912 351" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 361 659" деген цифрлар "6 304 321" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"10 379 659" деген цифрлар "6 322 321" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-12 888" деген цифрлар "1 456 679" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"12 888" деген цифрлар "-1 456 679" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"3. Атырау қаласы мен аудандар бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2010 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100%;
Мақат және Жылыой ауданына -  50%;
Атырау қаласына - 70%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100%;
Жылыой ауданына және Атырау қаласына - 50%;
бір реттік талон бойынша, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғаның жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына, Атырау қаласына - 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен  ұсталатын:
меншікті облыстық бюджетке 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен  ұсталмайтыннан:
меншікті облыстық бюджетке 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке -100%;
Жылыой ауданына - 50%;
Атырау қаласына - 45%."

О внесении изменений и дополнения в решение ХІХ сессии областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 352-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 ноября 2010 года за № 2571. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2010-2012 годы, областной маслихат на XХІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, опубликовано 26 января 2010 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 8) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "103 696 163" заменить цифрами "105 424 584";
цифры "45 586 855" заменить цифрами "40 177 059";
цифры "532 886" заменить цифрами "346 086";
цифры "57 575 422" заменить цифрами "64 900 439";
цифры "94 489 732" заменить цифрами "100 275 491";
цифры "675 556" заменить цифрами "2 611 907";
цифры "1 442 784" заменить цифрами "2 912 351";
цифры "10 361 659" заменить цифрами "6 304 321";
цифры "10 379 659" заменить цифрами "6 322 321";
цифры "-12 888" заменить цифрами "1 456 679";
цифры "12 888" заменить цифрами "-1 456 679";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить на 2010 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Макатскому и Жылыойскому районам – 50%;
городу Атырау – 70%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100%;
по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Жылыойскому району - 50%;
городу Атырау - 45%.

48681
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
27671
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
105913
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
535160
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84596
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
60885
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73464
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36731
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
196619
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4597538
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
423077
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1828935
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2345526
5
Денсаулық сақтау
12240266
01
Кең бейiндi ауруханалар
42949
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
42949
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілген медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
42949
02
Халықтың денсаулығын қорғау
244509
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
244509
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
139637
006
Ана мен баланы қорғау
45797
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
58307
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
768
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2117340
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2117340
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1653323
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

48681
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
27671
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
105913
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
535160
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84596
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
60885
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
73464
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
36731
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
196619
271
Управление строительства области
4597538
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
423077
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1828935
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2345526
5
Здравоохранение
12240266
01
Больницы широкого профиля
42949
253
Управление здравоохранения области
42949
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
42949
02
Охрана здоровья населения
244509
253
Управление здравоохранения области
244509
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
139637
006
Охрана материнства и детства
45797
007
Пропаганда здорового образа жизни
58307
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
768
03
Специализированная медицинская помощь
2117340
253
Управление здравоохранения области
2117340
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
1653323
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

251370
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69745
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
170567
261
Облыстың білім беру басқармасы
237656
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
237656
02
Әлеуметтiк көмек
480195
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
480195
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
56726
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
180000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2010
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
772
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін  ағымдағы нысаналы трансферттер

251370
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
69745
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
170567
261
Управление образования области
237656
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
237656
02
Социальная помощь
480195
256
Управление координации занятости и социальных программ области
480195
003
Социальная поддержка инвалидов
56726
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
180000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2010
030
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
772
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

89323
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15415
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
51799
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
84150
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99462
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
99462
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61917
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін трансферттер
37545
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17926647
01
Тұрғын үй шаруашылығы
5446425
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5446425
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2288460
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2445000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

89323
Функциональная группа
Сумма тыс.тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15415
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
51799
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
84150
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99462
256
Управление координации занятости и социальных программ области
99462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61917
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
37545
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
17926647
01
Жилищное хозяйство
5446425
271
Управление строительства области
5446425
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
529000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2288460
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2445000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

2852
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
34552
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23037
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11515
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
868580
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
868580
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
37284
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37284
271
Облыстың құрылыс басқармасы
804047
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39404
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
764643
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
27249
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27249
12
Көлiк және коммуникация
13320665
01
Автомобиль көлiгi
10710679
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10710679
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5923500
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4787179
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2609986
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2609986
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24066
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1797420
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
525679

2852
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
34552
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23037
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11515
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
868580
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
868580
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
37284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
37284
271
Управление строительства области
804047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
39404
113
Трансферты из местных бюджетов
764643
272
Управление архитектуры и градостроительства области
27249
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
27249
12
Транспорт и коммуникации
13320665
01
Автомобильный транспорт
10710679
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10710679
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5923500
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4787179
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2609986
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2609986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
24066
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1797420
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
525679