Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 246 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қаңтарда N 4-3-152 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық әкімдігі ұсынған Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 765 903 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 118 201 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 883 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 622 318 мың теңге;
2) шығындар – 2 873 933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 26 444 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы – -134 474 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 134 474 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27 216 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 800 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы – 108 058 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Махамбет аудандық мәслихатының 2011.02.03 N 261; 2011.03.17 № 268; 2011.04.27 № 273;2011.08.17 № 287; 2011.11.11 № 296; 2011.12.12 № 312 Шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес мынадай түсімдер есебінен қалыптасады деп белгіленсін:
1) салықтық түсімдер:
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
тіркелген салық;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
аукциондардан алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлік кепілін және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.

О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 22 декабря 2010 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 января 2011 года № 4-3-152. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года за № 148, рассмотрев предложенный акиматом района районный бюджет на 2011-2013 годы Махамбетского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 765 903 тысяча тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 1 118 201 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 15 242 тысяча тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала - 10 966 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 1 622 318 тысяча тенге;
2) затраты - 2 873 933 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 444 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 216 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 772 тысяча тенге;
4) дефицит бюджета - -134 474 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 134 474 тысяч тенге,
в том числе:
поступление займов – 27 216 тысяч тенге;
погашение займов – 800 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108 058 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 3.02.2011 № 261; 17.03.2011 № 268; 27.04.2011 № 273; 17.08.2011 № 287; 11.11.2011 № 296; 12.12.2011 № 312 (вводится в действие с 1 января 2011 года).
2. Установить, что поступления районного бюджета в соответствии с Бюджетным кодексом и решением областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" будет формироваться за счет следующих поступлений:
1) налоговые поступления в бюджет района, в том числе:
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленные областным маслихатом;
социальный налог по нормативам распределения доходов, установленные областным маслихатом;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
фиксированный налог;
акцизы на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор с аукционов;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

2) салықтық емес түсімдер:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудан әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
ауданның коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
ауданның коммуналдық меншігіндегі заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістер;
ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
ауданның бюджетінен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алу;
аудан бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
4) облыстық бюджеттен берілетін трансферттер.
5) аудан бюджетінен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігіндегі мемлекеттің қаржы активтерін, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын сатудан түсетін түсімдер.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен –   805 525 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 288 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 11 082 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 40 099 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 2 331 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 3 192 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қомқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 6 512 мың теңге;

2) неналоговые поступления в бюджет района:
доходы от коммунальной собственности:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района;
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района;
вознаграждения по кредитам, выданным из бюджета района;
другие доходы от коммунальной собственности района;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района.
3) поступления в бюджет района от продажи основного капитала:
деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.
4) поступления трансфертов из областного бюджета.
5) поступления от погашения выданных из бюджета района кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа района.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в сумме – 805 525 тыс. тенге, в том числе:
12 288 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного  среднего и общего среднего образования;
11 082 тысяча тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
40 099 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2 331 тысяча тенге – на обеспечение оборудованиям, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
3 192 тысяча тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
6 512 тысяча тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) для содержания ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;

"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 2 340 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 17 782 мың теңге;
ауданның елді мекендерінде су құбырлары желілері мен су тазарту қондырғыларының құрылыстары және қайта жаңартылуы бойынша жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 47 754 мың теңге;
ауданның елді мекендерінде су құбырлары желілері мен су тазарту қондырғыларының құрылысына және қайта жаңартылуына – 590 910 мың теңге.
жалақыны ішінара субсидиялауға – 2 860 мың теңге;
жұмыспен қамту орталығын құруға – 6 386 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 11 589 мың теңге;
білім беру мекемелерін ұстауға - 31 700 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындыққа - 13 300 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға - 5 400 мың теңге.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерту және толықтыру енгізілді - Махамбет аудандық мәслихатының 2011.02.03 N 261; 2011.03.17 № 268; 2011.04.27 № 273; 2011.08.17 № 287; 2011.11.11 № 296; 2011.12.12 №  312Шешімдерімен.
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендердің әлеуметік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 27 216 мың теңге бюджеттік кредит көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерту енгізілді - Махамбет аудандық мәслихатының 2011.02.03 N 261; 2011.08.17 № 287 Шешімдерімен.
5. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық (селолық) округтердің әкімдерінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві – 109 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Махамбет аудандық мәслихатының 2011.11.11 № 296 Шешімімен.
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде облыстық мәслихаттың шешімімен белгіленген бағдарламалар ескеріле отырып, секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2 340 тысяча тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020";
17 782 тысяча тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
47 754 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации строительства и реконструкции водопроводных сетей и водоочистных сооружений населенных пунктов района;
590 910 тысяча тенге – на строительство и реконструкцию водопроводных сетей и водоочистных сооружений населенных пунктов.
2 860 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
6 386 тысяч тенге - на создание центра занятости;
11 589 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
31 700 тысяч тенге – на содержание учреждений образования;
13 300 тысяч тенге – на подготовку к зимнему  периоду;
5400 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.
Сноска. Пункт 3 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями маслихата Махамбетского района Атырауской области от 3.02.2011 № 261; 17.03.2011 № 268; 27.04.2011 № 273; 17.08.2011 № 287; 11.11.2011 № 296; 12.12.2011 № 312 (вводится в действие с 1 января 2011 года).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета для социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов на 27 216 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 3.02.2011 № 261;17.08.2011 № 287 (вводится в действие с 1 января 2011 года).
5. Утвердить в составе районного бюджета размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов аульного (сельского) округов, согласно приложению 4.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в размере – 109 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 11.11.2011 № 296 (вводится в действие с 1 января 2011 года).
7. Утвердить, с учетом установленного решением областного маслихата перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 5.

8. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика, кәсіпкерлікті дамыту, қаржы, жоспар және бюджет жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы А. Есқариевқа жүктелсін.
9. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезекті
23-сессиясының төрағасы                      В. Розинов
Аудандық мәслихаттың хатшысы                 А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики, развития предпринимательства, финансов, планирования и бюджета А.Ескариеву.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной 23-сессии
районного маслихата                            А. Розинов
Секретарь районного маслихата                  А. Курманбаев
Приложение 1 утвержденное
решением маслихата района

025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
1 234
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 156 398
003
Жалпы білім беру
1 083 318
006
Балаларға қосымша білім беру
27 397
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 200
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 480
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16 361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 444
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 512
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 331
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
10 355
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
148 514
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19 156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 358
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47 921
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 795
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 029
006
Тұрғын үй көмегі
1 019
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
13 271
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
1 234
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 156 398
003
Общеобразовательное обучение
1 083 318
006
Дополнительное образование для детей
27 397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 200
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 480
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 361
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 444
012
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 512
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 331
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10 355
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
148 514
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19 156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 358
002
Программа занятости
47 921
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 795
005
Государственная адресная социальная помощь
1 029
006
Жилищная помощь
1 019
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 271
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4 999
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 131
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
62 646
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селолық), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
020
Тұрғын үй сатып алу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 007
014
Елді мекендерде сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1 007
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43 391
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
31 666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
11 725
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
18 248
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
12 053
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 817
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
-
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 131
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственных органов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
62 646
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Строительство жилья
020
Приобретение жилья
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 007
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1 007
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43 391
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
31 666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11 725
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
18 248
008
Освещение улиц населенных пунктов
12 053
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 817
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
-
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

2 378
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
114 394
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
58 990
006
Жергілікті деңгейдегі мәдени–демалыс жұмыстарын  қолдау
58 990
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 878
003
Мәдени–демалыс жұмысын қолдау
4 878
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту және көгалдандыру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 465
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейінде спорттық жарыстар өткізу
770
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қалалық) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 695
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
32 319
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
32 319
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 346
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 346
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 733
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 733
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 212
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 212
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 451
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 451
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 946
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру

2 378
467
Отдел строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
114 394
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
58 990
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
58 990
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 878
003
Поддержка культурно-досуговой работы
4 878
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 465
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 695
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
32 319
006
Функционирование районных (городских) библиотек
32 319
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 346
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 346
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 733
010
Капитальные расходы государственных органов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 212
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственных органов
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 451
004
Капитальные расходы государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 946
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета

462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
6 957
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 957
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 949
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 498
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
451
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың эпизоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 040
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 040
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 733
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 194
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 194
017
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
5 539
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 539
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация

462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
6 957
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6 957
006
Капитальные расходы государственных органов
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 498
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
451
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 040
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 040
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственных органов
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 733
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 194
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 194
017
Капитальные расходы государственных органов
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 539
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 539
003
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов
004
Капитальные расходы государственных органов
12
Транспорт и коммуникации

1 112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 112
13
Басқалар
9 049
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
022
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
007
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 940
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 940

1 112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 112
012
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 112
13
Прочие
9 049
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
007
Расходы на новые инициативы
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 940
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 940

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғаның жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Cанаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Аудандық мәслихаттың

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления заимов
01
Внутренние государственные заимы
2
Договоры заима
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Утвердить приложение 3
к решению маслихата района

2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246
шешімімен бекітілген 4 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 11 қарашадағы № 296
шешімімен бекітілген 2 қосымша
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Махамбет аудандық мәслихатының 2011.02.03 № 261; 2011.04.27 № 273; 2011.08.17 № 287; 2011.11.11 № 296 Шешімдерімен.
Ауылдық (селолық) округтер әкімдері аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Бағдарламалар коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Алға
Ақжайық
Алмалы

от 22 декабря 2010 года № 246
Приложение 2 утвержденное
решением маслихата района
от 11 ноябряа2011 года № 296
Сноска. Приложение 4 в новой редакции - решениями маслихата Махамбетского района Атырауской области от 3.02.2011 № 261;27.04.2011 № 273; 17.08.2011 № 287; 11.11.2011 № 296 (вводится в действие с 1 января 2011 года).
Размер финансирования бюджетных программ финансируемые
через аппараты акимов аульных (сельских) округов
(тыс.тенге)
Код программ
Наименование аульных (сельских) округов
Наименование бюджетных программ
Актугай
Алга
Акжайык
Алмалы