"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 24/266-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 15 қаңтарда N 2020 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 –нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"159 496 305" деген сандар "211 318 342" деген сандармен ауыстырылсын;
"146 784 801" деген сандар "198 606 838" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"156 348 201" деген сандар "208 170 238" деген сандармен ауыстырылсын;
3), 5), 6) тармақшалар төмендегі редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу- 4 408 533 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 973 533 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 565 000 мың теңге;
5) бюджет дефициті – - 4 369 629 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру - 4 369 629 мың теңге";
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
екінші абзацта "физика кабинеті" сөзінен кейін "биология" деген сөзбен толықтырылсын;
"596 970" деген сандар "883 760" деген сандармен ауыстырылсын;
"129 527" деген сандар "865 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"394 524" деген сандар "1 306 991" деген сандармен ауыстырылсын;
"84 910" деген сандар "254 985" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 861 700" деген сандар "3 234 815" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сегізінші – он тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"жаңадан iске қосылатын білім беру объектiлерiн ұстауға - 708 762 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 260 427 мың теңге;
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 285 778 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 24/266-IV от 15 января 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 15 января 2010 года за N 2020. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «159 496 305» заменить цифрами «211 318 342»;
цифры «146 784 801» заменить цифрами «198 606 838»;
в подпункте 2):
цифры «156 348 201» заменить цифрами «208 170 238»;
подпункты 3), 5), 6) изложить в следующей редакции:
«3) чистое бюджетное кредитование - 4 408 533 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 973 533 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 565 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 4 369 629 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 4 369 629»;
в части первой пункта 5:
в абзаце втором после слов «кабинетов физики» добавить слово «,биологии»;
цифры «596 970» заменить цифрами «883 760»;
цифры «129 527» заменить цифрами «865 260»;
цифры «394 524» заменить цифрами «1 306 991»;
цифры «84 910» заменить цифрами «254 985»;
цифры «1 861 700» заменить цифрами «3 234 815»;
дополнить абзацами восьмым - девятнадцатым следующего содержания:
«на содержание вновь вводимых объектов образования – 708 762 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 260 427 тысяч тенге;
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание» – 285 778 тысяч тенге;

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін төлеуге – 136 746 мың теңге;
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 1 334 692 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жол жүруді қамтамасыз етуге – 56 323 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмек төлеуге – 392 960 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 1 056 000 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға – 14 916 мың теңге;
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 24 185 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге - 1 132 196 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға – 190 085 мың теңге";
7 тармақтың бірінші бөлігінде:
"3 119 883" деген сандар "6 869 337" деген сандармен ауыстырылсын;
"375 700" деген сандар "2 297 055" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 392 867" деген сандар "4 158 586" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы алтыншы-тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 527 000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 4 379 700 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 700 000 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 150 000 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 7-1, 7-2, 7-3 тармақтармен толықтырылсын:
"7-1. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Нұрлы көш" бағдарламасын iске асыру шеңберiнде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беруге - 5 104 143 мың теңге қарастырылсын.
Көрсетілген сомаларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7-2. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 100 мектеп 100 аурухана қызметкерлері үшін аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға кредит беруге – 698 000 мың теңге қарастырылсын.
Көрсетілген сомаларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7-3. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшін бюджеттік кредиттер беруге – 171 390 мың теңге қарастырылсын.
Көрсетілген сомаларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";

на выплату государственной адресной социальной помощи – 136 746 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 1 334 692 тысяч тенге;
на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 56 323 тысяч тенге;
для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 392 960 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 1 056 000 тысяч тенге;
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях – 14 916 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 24 185 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 1 132 196 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии – 190 085 тысяч тенге»;
в части первой пункта 7:
цифры «3 119 883» заменить цифрами «6 869 337»;
цифры «375 700» заменить цифрами «2 297 055»;
цифры «1 392 867» заменить цифрами «4 158 586»;
дополнить абзацами шестым - девятым следующего содержания:
«на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 527 000 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 379 700 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 700 000 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 150 000 тысяч тенге»;
дополнить пунктами 7-1, 7-2, 7-3 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации Программы «Нұрлы-көш» - 5 104 143 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
7-2. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья для работников 100 школ и 100 больниц – 698 000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
7-3. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 171 390 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;

11 тармақта "698 000" деген сандар "4 336 874" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-5 қосымшалары осы шешімнің 1-5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     С. Шалхаров
Облыстық мәслихат хатшысы                  А. Досболов
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 15 қаңтардағы № 24/266-IV
шешіміне 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

в пункте 11 цифры «698 000» заменить цифрами «4 336 874»;
приложения 1-5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии областного маслихата   С. Шалхаров
Секретарь областного маслихата             А. Досболов
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского областного
маслихата от 15 января 2010 года № 24/266-IV
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского областного

108 706
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
108 706
261
Облыстың білім басқармасы
566 494
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
181 894
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
384 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
10 860 923
261
Облыстың білім басқармасы
3 628 504
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 777
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
569 485
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 333
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
70 278
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
238 340
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
865 260
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
224 140
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
70 956
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 837
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 200 320
032
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
285 778
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 232 419
004
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
6 869 337
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
363 082
05
Денсаулық сақтау
41 291 851
1
Кең бейiндi ауруханалар
33 611
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 611
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек
33 611
2
Халықтың денсаулығын қорғау
854 150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

108 706
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
108 706
261
Управление образования области
566 494
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
181 894
060
Подготовка и переподготовка кадров
384 600
9
Прочие услуги в области образования
10 860 923
261
Управление образования области
3 628 504
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 777
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
569 485
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 333
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
70 278
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
238 340
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
865 260
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
224 140
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
70 956
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 837
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 200 320
032
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
285 778
271
Управление строительства области
7 232 419
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 869 337
037
Строительство и реконструкция объектов образования
363 082
05
Здравоохранение
41 291 851
1
Больницы широкого профиля
33 611
253
Управление здравоохранения области
33 611
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
33 611
2
Охрана здоровья населения
854 150
253
Управление здравоохранения области

94 473
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
166 199
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
2 353
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
46 900
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
7 913 861
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 530 060
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 530 060
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 284 480
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 618 697
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 805 445
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
351 745
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
163 893
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
827 036
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
169 878
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
292 893
261
Облыстың білім басқармасы
608 856
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
608 856
271
Облыстың құрылыс басқармасы
204 396
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 396
2
Әлеуметтiк көмек
3 145 613
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 145 613
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
168 892
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 471 438
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 323
024
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

94 473
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
166 199
031
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 353
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
46 900
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
7 913 861
271
Управление строительства области
4 530 060
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 530 060
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 284 480
1
Социальное обеспечение
2 618 697
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 805 445
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
351 745
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
163 893
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
827 036
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
169 878
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
292 893
261
Управление образования области
608 856
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
608 856
271
Управление строительства области
204 396
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 396
2
Социальная помощь
3 145 613
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 145 613
003
Социальная поддержка инвалидов
168 892
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
1 471 438
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
56 323
024
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

392 960
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 056 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
520 170
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
520 170
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
331 331
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74 793
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 063
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 916
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 067
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 566 430
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 906 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 906 700
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 379 700
2
Коммуналдық шаруашылық
11 659 730
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 141 588
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
3 141 588
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 518 142
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 510
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 297 055
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
700 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

392 960
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
1 056 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
520 170
256
Управление координации занятости и социальных программ области
520 170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
331 331
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74 793
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
37 063
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
14 916
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
62 067
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 566 430
1
Жилищное хозяйство
4 906 700
271
Управление строительства области
4 906 700
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 379 700
2
Коммунальное хозяйство
11 659 730
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 141 588
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 141 588
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
8 518 142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
55 510
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 297 055
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
700 000
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

5 290 967
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 687 903
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
209 924
027
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
393 140
4
Емханалар
14 166 991
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 166 991
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
10 966 250
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 200 741
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 191 965
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 191 965
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 136 100
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
55 865
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 846 788
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 986 503
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
128 957
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
635 921
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
49 563
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
15 615
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45 361
023
Ауылдық жерге жұмыс iстеуге жiберiлген медицина және фармацевтика қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау
101 086
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
3 010 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 860 285
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 860 285
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 708 043
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 380 700
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 457 770
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
302 076
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
167 461
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

5 290 967
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
4 687 903
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
209 924
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
393 140
4
Поликлиники
14 166 991
253
Управление здравоохранения области
14 166 991
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10 966 250
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 200 741
5
Другие виды медицинской помощи
2 191 965
253
Управление здравоохранения области
2 191 965
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 136 100
029
Областные базы спецмедснабжения
55 865
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 846 788
253
Управление здравоохранения области
3 986 503
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
128 957
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
635 921
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
49 563
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
15 615
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 361
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
101 086
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
3 010 000
271
Управление строительства области
1 860 285
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 860 285
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 708 043
1
Социальное обеспечение
2 380 700
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 457 770
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
302 076
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
167 461
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

271
Облыстың құрылыс басқармасы
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
014
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3
Орман шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамту
12
Көлiк және коммуникациялар
1
Автомобиль көлігі
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер

271
Управление строительства области
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
2
Спорт
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3
Лесное хозяйство
271
Управление строительства области
021
Развитие объектов лесного хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций

261
Облыстың білім беру басқармасы
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13
Басқалар
9
Өзге де
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 15 қаңтардағы № 24/266-IV
шешіміне 5-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV
шешіміне 5-қосымша
2010 жылға арналған жергілікті бюджеттерді орындау барысында қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті ескермегенде, халыққа амбулаториялық-емханалық көмекті көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөлiктерi мен препараттарын өндiру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Жедел медициналық көмекті көрсету және санитарлық авиация
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
Туберкулезбен, жұқпалы, және психикалық аурулардан және психикасының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖҚТБ індетінің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Шұғыл жағдайларда ауыр халдегі адамдарды дәрiгерлiк көмек көрсететiн жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек жекіліксіздігі бар ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

261
Управление образования области
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
13
Прочие
9
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 5
к решению Южно-Казахстанского областного
маслихата от 15 января 2010 года № 24/266-IV
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне