"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 26/270-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 наурызда N 2021 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 – нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194 - нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«211 318 342» деген сандар «211 384 340» деген сандармен ауыстырылсын;
«198 606 838» деген сандар «198 672 836» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«208 170 238» деген сандар «208 770 102» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-4 369 629» деген сандар «-4 903 495» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«4 369 629» деген сандар «4 903 495» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
«392 960» деген сандар «637 060» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
«аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге - 177 014 мың теңге.»;
6 тармақтың бірінші бөлігінде:
«62 067» деген сандар «353 681» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 200 320» деген сандар «1 274 008» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы төртінші, бесінші абзацтармен толықтырылсын:
«ауыл шаруашылығы басқармасы – 174 851 мың теңге;
энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы – 87 815 мың теңге.»;
7 тармақтың бірінші бөлігінде:
«6 869 337» деген сандар «14 023 275» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 297 055» деген сандар «3 352 771» деген сандармен ауыстырылсын;
«51 562» деген сандар «730 171» деген сандармен ауыстырылсын;
«700 000» деген сандар «737 400» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 26/270-IV от 12 марта 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 17 марта 2010 года за N 2021. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «211 318 342» заменить цифрами «211 384 340»;
цифры «198 606 838» заменить цифрами «198 672 836»;
в подпункте 2):
цифры «208 170 238» заменить цифрами «208 770 102»;
в подпункте 5):
цифры «- 4 369 629» заменить цифрами «-4 903 495»;
в подпункте 6):
цифры «4 369 629» заменить цифрами «4 903 495»;
в части первой пункта 5:
цифры «392 960» заменить цифрами «637 060»;
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
«177 014 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города).»;
в части первой пункта 6:
цифры «62 067» заменить цифрами «353 681»;
цифры «1 200 320» заменить цифрами «1 274 008»;
дополнить абзацами четвертым, пятым следующего содержания:
«управлению сельского хозяйства – 174 851 тысяч тенге;
управлению энергетики и коммунального хозяйства– 87 815 тысяч тенге.»;
в части первой пункта 7:
цифры «6 869 337» заменить цифрами «14 023 275»;
цифры «2 297 055» заменить цифрами «3 352 771»;
цифры «51 562» заменить цифрами «730 171»;
цифры «700 000» заменить цифрами «737 400»;

37 966
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37 966
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
108 706
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
108 706
261
Облыстың білім басқармасы
566 494
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
181 894
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
384 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
18 217 466
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 317
035
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
21 317
261
Облыстың білім басқармасы
3 703 392
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 777
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
569 485
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 333
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
71 478
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
238 340
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
865 260
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
224 140
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
70 956
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 837
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 274 008
032
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
285 778
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 492 757
004
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
14 023 275
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
469 482
05
Денсаулық сақтау
40 137 808
1
Кең бейiндi ауруханалар
33 611
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 611
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек

37 966
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37 966
253
Управление здравоохранения области
108 706
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
108 706
261
Управление образования области
566 494
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
181 894
060
Подготовка и переподготовка кадров
384 600
9
Прочие услуги в области образования
18 217 466
253
Управление здравоохранения области
21 317
035
Материально-техническое оснащение государственных организаций образования системы здравоохранения
21 317
261
Управление образования области
3 703 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 777
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
569 485
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 333
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
71 478
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
238 340
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
865 260
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
224 140
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
70 956
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 837
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 274 008
032
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
285 778
271
Управление строительства области
14 492 757
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
14 023 275
037
Строительство и реконструкция объектов образования
469 482
05
Здравоохранение
40 137 808
1
Больницы широкого профиля
33 611
253
Управление здравоохранения области
33 611
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

14 525
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 806
023
Ауылдық жерге жұмыс iстеуге жiберiлген медицина және фармацевтика қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау
94 473
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
166 199
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
2 353
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
46 900
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
3 913 861
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
3 568
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 301 046
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 301 046
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 555 351
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 599 374
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 786 122
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
348 500
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
167 522
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
816 256
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
168 587
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
285 257
261
Облыстың білім басқармасы
608 856
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
608 856
271
Облыстың құрылыс басқармасы
204 396
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 396
2
Әлеуметтiк көмек
3 389 713
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 389 713
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
168 892
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 471 438
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

14 525
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 806
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
94 473
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
166 199
031
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 353
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
46 900
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
3 913 861
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
3 568
271
Управление строительства области
7 301 046
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 301 046
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 555 351
1
Социальное обеспечение
2 599 374
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 786 122
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
348 500
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
167 522
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
816 256
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
168 587
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
285 257
261
Управление образования области
608 856
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
608 856
271
Управление строительства области
204 396
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 396
2
Социальная помощь
3 389 713
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 389 713
003
Социальная поддержка инвалидов
168 892
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
1 471 438
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

56 323
024
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
637 060
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 056 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
566 264
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
566 264
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 091
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74 793
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
720
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 063
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 916
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353 681
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 759 730
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 906 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 906 700
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 379 700
2
Коммуналдық шаруашылық
12 853 030
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 141 588
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
3 141 588
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 711 442
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 511
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 368
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

56 323
024
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
637 060
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
1 056 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
566 264
256
Управление координации занятости и социальных программ области
566 264
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 091
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74 793
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
720
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
37 063
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
14 916
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
353 681
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 759 730
1
Жилищное хозяйство
4 906 700
271
Управление строительства области
4 906 700
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 379 700
2
Коммунальное хозяйство
12 853 030
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 141 588
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 141 588
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
9 711 442
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
66 511
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 368
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

19 429
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
13 542
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
540
4
Туризм
7 469
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
7 469
013
Туристік қызметті реттеу
7 469
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
333 695
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
185 289
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
166 247
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 042
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
148 406
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 710
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
44 696
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
730 171
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
730 171
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
730 171
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
730 171
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 712 253
1
Ауыл шаруашылығы
6 281 741
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 257 556
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 254
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
252 016
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 580
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
438 712
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
1 005 252
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
205 315
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 417 804
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
153 704
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 272 318
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
124 141
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

19 429
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13 542
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
540
4
Туризм
7 469
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
7 469
013
Регулирование туристской деятельности
7 469
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
333 695
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
185 289
002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
166 247
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19 042
263
Управление внутренней политики области
148 406
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
103 710
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
44 696
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
730 171
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
730 171
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
730 171
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
730 171
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 712 253
1
Сельское хозяйство
6 281 741
255
Управление сельского хозяйства области
6 257 556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
64 254
002
Поддержка семеноводства
252 016
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 580
010
Государственная поддержка племенного животноводства
438 712
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 005 252
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
205 315
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 417 804
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
153 704
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 272 318
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
124 141
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

254 985
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
189 968
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
189 968
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
65 435
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 435
271
Облыстың құрылыс басқармасы
79 500
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 080
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 420
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
45 033
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 937
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 096
12
Көлiк және коммуникациялар
11 497 320
1
Автомобиль көлiгi
3 862 980
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 862 980
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 535 966
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
150 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
177 014
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 634 340
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 634 340
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 438
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 385 495
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
72 427
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 234 815
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
880
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 747 590
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
141 695
13
Басқалар
380 229
1
Экономикалық қызметтерді реттеу

254 985
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
189 968
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
189 968
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
65 435
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
65 435
271
Управление строительства области
79 500
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
77 080
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 420
272
Управление архитектуры и градостроительства области
45 033
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
42 937
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 096
12
Транспорт и коммуникации
11 497 320
1
Автомобильный транспорт
3 862 980
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 862 980
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 535 966
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
150 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
177 014
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 634 340
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 634 340
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
51 438
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 385 495
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
72 427
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 234 815
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
880
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 747 590
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
141 695
13
Прочие
380 229
1
Регулирование экономической деятельности

271
Облыстың құрылыс басқармасы
002
Жұмылдыру дайындығы мен төтенше жағдайлардың объектілерін дамыту
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметi
271
Облыстың құрылыс басқармасы
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
04
Бiлiм беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
014
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3
Орман шаруашылығы

271
Управление строительства области
002
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность
271
Управление строительства области
003
Развитие объектов органов внутренних дел
04
Образование
9
Прочие услуги в области образования
271
Управление строительства области
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
2
Спорт
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3
Лесное хозяйство