2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 258 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 26 шілдеде № 2031 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 28.11.2014 № 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Білім туралы» Заңының 6–бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010-2011 оқу жылына облыстық бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1- қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов технического и профессионального, послесреднего образования на 2010-2011 учебный год
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 20 июля 2010 года N 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 26 июля 2010 года N 2031. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 28.11.2014 № 377.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов технического и профессионального, послесреднего образования за счет средств областного бюджета на 2010-2011 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес республикалық бюджет есебінен макроөңірлердің экспорттық мамандануын іске асыру үшін «Жол картасы» бойынша техникалық және қызмет көрсету мамандарын даярлауға 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
3. «Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Б.Көмекбаева), «Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Ж.Исмаилов), «Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі (М.Әлі) 2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Утвердить государственный образовательный заказ на 2010-2011 учебный год за счет средств республиканского бюджета для реализации экспортных специализаций макрорегионов в рамках Дорожной карты на подготовку кадров технического и обслуживающего труда согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению «Управление образования Южно-Казахстанской области» (Комекбаева Б.), государственному учреждению «Управление здравоохранения Южно-Казахстанской области» (Исмаилов Ж.), государственному учреждению «Управление координации занятости и социальных программ Южно-Казахстанской области» (Али М.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2010-2011 учебный год.

4. Осы қаулы мемлекеттік тіркелуден өткеннен кейін күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.Бектаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  Е.Айтаханов
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы бастығы               Е.Садыр
Облыстық қаржы басқармасы бастығы          Г.Морозова
Облыс әкімдігінің 2010 жылғы
20 шілдедегі № 258 қаулысына
1-қосымша

4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектаева А.
Аким области                               А. Мырзахметов
Первый заместитель акима области           Б. Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Заместитель акима области                  Ә. Бектаев
Заместитель акима области                  С. Каныбеков
Заместитель акима области                  Е. Айтаханов
Начальник областного управления
экономики и бюджетного планирования        Е. Садыр
Начальник областного управления финансов   Г. Морозова
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 20 июля 2010 года № 258

Барлығы - 54 мамандық 2375 2375

Итого – 54 специальностей 2375 2375