Оңтүстік Қазақстан облысының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы N 31/318-IV Шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 шілдедегі N 254 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 2 тамызда N 2034 тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, тиісті аумақтардағы тұрғындардың пікірлерін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысының Сайрам, Түлкібас аудандары мәслихаттары мен әкімдіктерінің ұсыныстары бойынша, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Сайрам ауданы бойынша:
Көлкент ауылдық округінің Пахтазарибдар ауылы – Қосбұлақ ауылы болып;
Қайнарбұлақ ауылдық округінің Көмешбұлақ-2 ауылы - Қасымбек датқа ауылы болып;
Түлкібас ауданы бойынша:
Балықты ауылдық округінің Калинин ауылы – Көкбұлақ ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Р.Тәңірбергенов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов

О переименовании отдельных административно-территориальных единиц Южно-Казахстанской области
Совместное решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 31/318-IV от 25 июня 2010 года и постановление акимата Южно-Казахстанской области N 254 от 12 июля 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 2 августа 2010 года за N 2034
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов Сайрамского, Тюлькубасского районов Южно-Казахстанской области, Южно-Казахстанской областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать отдельные административно-территориальные единицы Южно-Казахстанской области:
по Сайрамскому району:
аул Пахтазарибдар Колкентского аульного округа - в аул Косбулак;
аул Комешбулак-2 Кайнарбулакского аульного округа - в аул Касымбек датка;
по Тюлькубасскому району:
аул Калинин аульного округа Балыкты - в аул Кокбулак.
2. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мырзахметов
Председатель сессии
областного маслихата                       Р. Танирбергенов
Секретарь областного маслихата             А. Досболов