2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы N 35/349-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 21 желтоқсанда N 2042 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 262 211 049 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 932 715 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 499 619 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 247 778 715 мың теңге;
2) шығындар – 261 177 381 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 691 289 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 277 709 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 586 420 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 081 978 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 081 978 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 6 739 599 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 6 739 599 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 38/389-IV Шешімімен; өзгерту енгізілді -  Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.05.12 N 40/393-IV; 2011.07.26 N 42/420-IV; 2011.10.12 N 45/444-IV; 2011.10.31 N 46/446-IV; 2011.12.07 N 47/465-IV (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Мақтарал, Түлкібас және Шардара аудандарынан, Шымкент, Түркістан және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 64 пайыз;
Мақтарал ауданының бюджетіне – 53,1 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 61,5 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 55 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 65,5 пайыз;
Түркістан қаласының бюджетіне – 51,4 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Мақтарал, Түлкібас және Шардара аудандарынан, Шымкент, Түркістан және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан - 36 пайыз;

Об областном бюджете на 2011-2013 годы
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 35/349-IV от 10 декабря 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2010 года N 2042. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 262 211 029 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 932 715 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 499 599 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 247 778 715 тысяч тенге;
2) затраты – 261 177 361 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 567 255 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 277 709 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 710 454 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 081 978 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 081 978 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 7 615 565 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 615 565 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2011 № 38/389-IV; с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Южно-Казахстанской области от 12.05.2011 № 40/393-IV; от 26.07.2011 № 42/420-IV; от 12.10.2011 N 45/444-IV; от 31.10.2011 N 46/446-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года).
2.Установить на 2011 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме района Байдибек, Мактааральского, Тюлькубасского и Шардаринского районов, городов Шымкент, Туркестан и Кентау - 50 процентов;
в бюджет района Байдибек – 64 процентов;
в бюджет Мактааральского района – 53,1 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 61,5 процентов;
в бюджет Шардаринского района – 55 процентов;
в бюджет города Шымкент – 65,5 процентов;
в бюджет города Туркестан – 51,4 процентов;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме района Байдибек, Мактааральского, Тюлькубасского и Шардаринского районов, городов Шымкент, Туркестан и Кентау - 50 процентов;
от района Байдибек – 36 процентов;

Мақтарал ауданының – 46,9 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 38,5 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 45 пайыз;
Шымкент қаласынан – 34,5 пайыз;
Түркістан қаласының бюджетіне – 48,6 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.10.12 N 45/444-IV (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
3. 2011 жылға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 70 567 031 мың теңге қарастырылсын, оның iшiнде:
Бәйдібек ауданына

от Мактааральского района – 46,9 процентов;
от Тюлькубасского района – 38,5 процентов;
от Шардаринского района – 45 процентов;
от города Шымкент – 34,5 процентов;
от города Туркестан – 48,6 процентов
Сноска. Пункт 2 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 12.10.2011 N 45/444-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года).
3. Предусмотреть на 2011 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в общей сумме 70 567 031 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек

2 632 834
мың теңге;
Түркістан қаласына
7 867 120
мың теңге.
4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) төленетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемақыларына;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық құралдармен қамтамасыз етуге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.02.23 N 37/381-IV Шешімімен; өзгерту енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 38/389-IVШешімімен.
5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстық білім басқармасы;
облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы;
облыстық мәдениет басқармасы;
облыстық энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы;
облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
облыстық сәулет және қала құрылысы басқармасы бойынша;
облыстық жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.02.23 N 37/381-IV Шешімімен; өзгерту енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 38/389-IV  Шешімімен.

2 632 834
тысяч тенге;
городу Туркестан
7 867 120
тысяч тенге.
4. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения;
реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
введение стандартов специальных социальных услуг;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»;
проведение противоэпизоотических мероприятий;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 4 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.02.2011 № 37/381-IV; с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2011 № 38/389-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению образования области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению культуры области;
управлению энергетики и коммунального хозяйства области;
управлению сельского хозяйства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению архитектуры и градостроительства области;
управлению по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области
Сноска. Пункт 5 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.02.2011 № 37/381-IV; с изменениями, внесенными решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2011 № 38/389-IV; (вводится в действие с 1 января 2011 года).

5-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы арқылы берілетін нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.10.12 N 45/444-IV Шешімімен
6. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне дамуға берілетін нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
мәдениет объектілерін дамытуға;
сумен қамтамасыз ету жүйелерін дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйелерін дамытуға;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік -  коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға;
спорт объектілерін дамытуға;
2009-2011 жылдарға «Нұрлы көш» бағдарламасы аясындағы нысанның құрылысы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.02.23 N 37/381-IV Шешімімен; өзгерту енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.03.16 N 38/389-IV; 2011.10.31 N 46/446-IV Шешімдерімен.
6-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде «Нұрлы көш» бағдарламасын iске асыру шеңберiнде;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшін берілетін несиелер қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.02.23 N 37/381-IV (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
7. Облыс әкімдігінің 2011 жылға арналған резервi 260 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

5-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по управлению энергетики и коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 12.10.2011 N 45/444-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года)
6. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов образования;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие объектов культуры;
развитие системы водоснабжения;
развитие транспортной инфраструктуры;
развитие системы теплоэнергетической системы;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
на развитие объектов спорта;
на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 6 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.02.2011 № 37/381-IV; с изменениями, внесенными решениями областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2011 № 38/389-IV; от 31.10.2011 № 46/446-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года).
6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения):
на строительство и (или) приобретение жилья, в том числе в рамках реализации Программы «Нұрлы-көш»;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.02.2011 № 37/381-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года).
7. Утвердить резерв акимата области на 2011 год в сумме 260 000 тысяч тенге.

8. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2011 жылға арналған облыстық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекiтілсiн.
9. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

8. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год, согласно приложению 5.

10. 2011 жылғы 31 желтоқсанға облыстың жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 14 341 286 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
11. 2011 жылға ауылды жерлерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға ұлғайтылған айлықтар (тарифтік ставкалар) белгіленсін.

10. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 31 декабря 2011 года в размере 14 341 286 тысяч тенге.
11. Установить на 2011 год повышенные на 25 процентов оклады (тарифные ставки) специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности в организациях финансируемых из областного бюджета, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
7 408 663
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 535 756
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 900
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
628 426
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
95 786
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
24 219
016
«Мак» операциясын өткізу
2 667
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
780
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
52 866
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
65 263
04
Бiлiм беру
45 156 801
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
5 576 244
261
Облыстың білім басқармасы
5 576 244
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 709 730
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
866 514
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 141 734
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 510 927
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 128 212
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
382 715
261
Облыстың білім басқармасы
4 630 807
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 796 244
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 295 329
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
284 900
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254 334
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
7 408 663
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
6 535 756
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 900
006
Капитальные расходы государственных органов
628 426
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
95 786
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
24 219
016
Проведение операции «Мак»
2 667
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
780
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
52 866
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
65 263
04
Образование
45 156 801
1
Дошкольное воспитание и обучение
5 576 244
261
Управление образования области
5 576 244
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 709 730
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
866 514
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 141 734
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 510 927
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 128 212
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
382 715
261
Управление образования области
4 630 807
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 796 244
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 295 329
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
284 900
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
254 334
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

7 343 715
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
528 432
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
351 942
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
176 490
261
Облыстың білім басқармасы
6 815 283
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 693 280
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңартып және қайта жабдықтау
75 000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 003
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 484 536
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
30 582
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
30 582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
283 735
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
283 735
261
Облыстың білім басқармасы
2 170 219
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
211 362
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 930 857
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 610 572
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
48 925
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
48 925
261
Облыстың білім басқармасы
2 854 763
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 246
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 282
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 821
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
297 986
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 202
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 423
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7 343 715
253
Управление здравоохранения области
528 432
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
351 942
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
176 490
261
Управление образования области
6 815 283
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 693 280
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
47 003
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
2 484 536
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
30 582
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
30 582
253
Управление здравоохранения области
283 735
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
283 735
261
Управление образования области
2 170 219
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
211 362
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 930 857
9
Прочие услуги в области образования
22 610 572
253
Управление здравоохранения области
48 925
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
48 925
261
Управление образования области
2 854 763
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
87 246
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 282
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 757
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 821
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
297 986
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 202
013
Капитальные расходы государственных органов
12 423
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

329 359
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 523 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 706 884
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
11 615 495
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 419 253
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
672 136
05
Денсаулық сақтау
46 546 605
1
Кең бейiндi ауруханалар
362 564
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
362 564
004
004 Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
362 564
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 018 794
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 018 794
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
616 754
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
152 185
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
246 743
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 435 111
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 435 111
009
009 Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 954 081
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
224 290
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
288 377
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
154 780
026
026 Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
45 742
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

329 359
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 523 267
271
Управление строительства области
19 706 884
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
11 615 495
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 419 253
037
Строительство и реконструкция объектов образования
672 136
05
Здравоохранение
46 546 605
1
Больницы широкого профиля
362 564
253
Управление здравоохранения области
362 564
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
362 564
2
Охрана здоровья населения
1 018 794
253
Управление здравоохранения области
1 018 794
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
616 754
006
Услуги по охране материнства и детства
152 185
007
Пропаганда здорового образа жизни
246 743
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
10 435 111
253
Управление здравоохранения области
10 435 111
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 954 081
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
224 290
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
288 377
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
154 780
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
45 742
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

186 592
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
304 855
261
Облыстың білім басқармасы
834 227
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
783 873
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 354
271
Облыстың құрылыс басқармасы
316 948
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
316 948
2
Әлеуметтiк көмек
208 716
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
208 716
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
208 716
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
987 294
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
964 054
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 965
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9 625
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 688
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 756
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
690 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 593
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 240
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
23 240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 509 106
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 950 114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 950 114
006
006 Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
779 744
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 395 020
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5 475 350
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

186 592
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
304 855
261
Управление образования области
834 227
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
783 873
037
Социальная реабилитация
50 354
271
Управление строительства области
316 948
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
316 948
2
Социальная помощь
208 716
256
Управление координации занятости и социальных программ области
208 716
003
Социальная поддержка инвалидов
208 716
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
987 294
256
Управление координации занятости и социальных программ области
964 054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 965
007
Капитальные расходы государственных органов
9 625
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
81 688
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
18 756
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
690 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 593
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 240
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
23 240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 509 106
1
Жилищное хозяйство
7 950 114
271
Управление строительства области
7 950 114
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы
779 744
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 395 020
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 475 350
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

3 248 832
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
400
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
159 976
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
585 936
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 619
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
86 333
099
099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 333
2
Су шаруашылығы
4 172 488
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 951 578
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
97 126
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 854 452
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
220 910
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
220 910
3
Орман шаруашылығы
936 160
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
936 160
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
925 359
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 801
4
Балық шаруашылығы
10 297
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 297
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
10 297
5
Қоршаған ортаны қорғау
597 753
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
446 753
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 207
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
271 440
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
86 556
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
151 000
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту

3 248 832
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
400
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
159 976
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
585 936
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
140 619
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
86 333
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
86 333
2
Водное хозяйство
4 172 488
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 951 578
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
97 126
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
3 854 452
255
Управление сельского хозяйства области
220 910
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
220 910
3
Лесное хозяйство
936 160
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
936 160
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
925 359
006
Охрана животного мира
10 801
4
Рыбное хозяйство
10 297
255
Управление сельского хозяйства области
10 297
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
10 297
5
Охрана окружающей среды
597 753
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
446 753
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
84 207
008
Мероприятия по охране окружающей среды
271 440
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
86 556
013
Капитальные расходы государственных органов
4 550
271
Управление строительства области
151 000
022
Развитие объектов охраны окружающей среды

271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 733 975
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 733 975
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 400 489
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 998 010
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 177 696
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
432 548
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
217 344
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
983 676
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
206 335
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 793
261
Облыстың білім басқармасы
820 314
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
762 280
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 034
2
Әлеуметтiк көмек
204 970
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
204 970
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
204 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
197 509
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
197 509
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 550
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 959
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 455 075
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 402 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 402 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 875 000
2
Коммуналдық шаруашылық
17 053 075
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 053 075
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

271
Управление строительства области
5 733 975
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 733 975
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 400 489
1
Социальное обеспечение
2 998 010
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 177 696
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
432 548
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
217 344
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
983 676
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
206 335
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
337 793
261
Управление образования области
820 314
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
762 280
037
Социальная реабилитация
58 034
2
Социальная помощь
204 970
256
Управление координации занятости и социальных программ области
204 970
003
Социальная поддержка инвалидов
204 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
197 509
256
Управление координации занятости и социальных программ области
197 509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 550
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
81 959
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 455 075
1
Жилищное хозяйство
2 402 000
271
Управление строительства области
2 402 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 875 000
2
Коммунальное хозяйство
17 053 075
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
17 053 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства

038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
006
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері Оңтүстік Қазақстан облысына 2009-2011 жылдарға "Нұрлы көш" бағдарламасы аясында нысандардың құрылысына
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3
Ақпараттық кеңiстiк
271
Облыстың құрылыс басқармасы
018
Мұрағат объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер

038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
006
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
2
Спорт
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов спорта и туризма
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
3
Информационное пространство
271
Управление строительства области
018
Развитие объектов архивов
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования

Ескерту. 5-Қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.02.23 N 37/381-IV (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларын химиопрепараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

Сноска. Приложение 5 в новой редакции решения областного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.02.2011 № 37/381-IV (вводится в действие с 1 января 2011 года).
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне