"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 19 наурыздағы N 32/290-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 сәуірде N 14-1-110 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы № 26/270-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2021 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында "Шымкент келбеті" № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«26 861 771» деген сандар «29 523 853» деген сандармен ауыстырылсын;
«9 593 091» деген сандар «12 255 173» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«31 956 587» деген сандар» «34 831 001» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-5 083 168» деген сандар» «-5 295 500» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«5 083 168» деген сандар» «5 295 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«846 025» деген сандар» «1 058 357» деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
бірінші абзацтағы «13 140» деген сандар «13 379» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
бірінші абзацтағы «124 841» деген сандар «1 328 289» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1, 6-2 тармақтармен толықтырылсын:
«6-1. 2010 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей шығындарға қарастырылғаны ескерілсін:
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеуге – 77 055 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 марта 2010 года N 32/290-4с. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 12 апреля 2010 года N 14-1-110. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 марта 2010 года № 26/270-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2021 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газетах «Панорама Шымкент» № 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «26 861 771» заменить цифрами «29 523 853»;
цифры «9 593 091» заменить цифрами «12 255 173»;
в подпункте 2):
цифры «31 956 587» заменить цифрами «34 831 001»;
в подпункте 5):
цифры «-5 083 168» заменить цифрами «-5 295 500»;
в подпункте 6):
цифры «5 083 168» заменить цифрами «5 295 500»;
цифры «846 025» заменить цифрами «1 058 357»;
в пункте 3:
в абзаце первом цифры «13 140» заменить цифрами «13 379»;
в пункте 5:
в абзаце первом цифры «124 841» заменить цифрами «1 328 289»;
дополнить пунктом 6-1, 6-2 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что городском бюджете на 2010 год предусмотренные целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие расходы:
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 77 055 тысяч тенге;

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуді төлеуге – 50 570 мың теңге;
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 161 615 мың теңге;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 2 149 мың теңге;
жолды орташа жөндеуге – 44 148 мың теңге;
көгалдандыруға – 87 815 мың теңге.
6-2. 2010 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей шығындарға қарастырылғаны ескерілсін:
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 961 827 мың теңге;

на выплату государственной адресной социальной помощи – 50 570 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 161 615 тысяч тенге;
на организацию проведения ветеринарных мероприятии по энзоотическим болезням животных – 2 149 тысяч тенге;
на средний ремонт дорог – 44 148 тысяч тенге;
на озеленение - 87 815 тысяч тенге.
6-2. Учесть, что городском бюджете на 2010 год предусмотренные целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие расходы:
на развитие системы водоснабжения – 961 827 тысяч тенге;

004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
019
Тұрғын үй салу
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Строительство жилья
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры