"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі N 35/320-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде N 14-1-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 28/296-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2024 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында "Шымкент келбеті" № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«29 523 853» деген сандар «33 542 227» деген сандармен ауыстырылсын;
«14 762 291» деген сандар «15 222 242» деген сандармен ауыстырылсын;
«123 379» деген сандар «185 025» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 383 010» деген сандар «2 874 110» деген сандармен ауыстырылсын;
«12 255 173» деген сандар «15 260 850» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«34 831 001» деген сандар «38 824 557» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша төмендегі редакцияда жазылсын:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 46 782 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 46 782 мың теңге;
5) тармақшада:
«-5 295 500» деген сандар «-5 317 464» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«5 295 500» деген сандар «5 317 464» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 058 357» деген сандар «1 080 321» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
«160 000» деген сандар «130 000» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
төртінші абзацтағы «190 589» деген сандар «175 614» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 апреля 2010 года N 35/320-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 26 апреля 2010 года N 14-1-111. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2010 года № 28/296-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2024 городской маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газете «Панорама Шымкента» № 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «29 523 853» заменить цифрами «33 542 227»;
цифры «14 762 291» заменить цифрами «15 222 242»;
цифры «123 379» заменить цифрами «185 025»;
цифры «2 383 010» заменить цифрами «2 874 110»;
цифры «12 255 173» заменить цифрами «15 260 850»;
в подпункте 2):
цифры «34 831 001» заменить цифрами «38 824 557»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
сальдо по операциям с финансовыми активами – 46 782 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 46 782 тысяч тенге;
в подпункте 5):
цифры «-5 295 500» заменить цифрами «-5 317 464»;
в подпункте 6):
цифры «5 295 500» заменить цифрами «5 317 464»;
цифры «1 058 357» заменить цифрами «1 080 321»;
в пункте 2:
цифры «160 000» заменить цифрами «130 000»;
в пункте 6:
в абзаце четвертом цифры «190 589» заменить цифрами «175 614»;

алтыншы абзацтағы «126 215» деген сандар «119 534» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «20 499» деген сандар «6 450» деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «2 834» деген сандар «2 957» деген сандармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы «2 231 675» деген сандар «4 941 876» деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы «282 717» деген сандар «459 101» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 154 674 мың теңге.
7-тармақта:

в абзаце шестом цифры «126 215» заменить цифрами «119 534»;
в абзаце седьмом цифры «20 499» заменить цифрами «6 450»;
в абзаце тринадцатом цифры «2 834» заменить цифрами «2 957»;
в абзаце семнадцатом цифры «2 231 675» заменить цифрами «4 941 876»;
в абзаце двадцать втором цифры «282 717» заменить цифрами «459 101»;
дополнить двадцать третьем абзацем следующего содержания:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 154 674 тысяч тенге»;
в пункте 7:

2 322 355
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 299 363
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 299 363
003
Жалпы білім беру
7 938 484
006
Балаларға қосымша білім беру
360 879
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
72 862
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
72 862
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
72 862
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 687 990
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
293 025
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 391
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
113 205
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
152 000
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
429
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 394 965
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 394 965
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 484 479
2
Әлеуметтiк көмек
1 413 079
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
23 145
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
23 145
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 337 709
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
456 453
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87 673
006
Тұрғын үй көмегі
67 389
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
98 092
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 185
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
61 906
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
292 953
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
68 019
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
6 450
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

2 322 355
2
Начальное, основное, среднее и общее среднее образование
8 299 363
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 299 363
003
Общеобразовательное обучение
7 938 484
006
Дополнительное образование для детей
360 879
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
72 862
464
Отдел образования района (города областного значения)
72 862
018
Организация профессионального обучения
72 862
9
Прочие услуги в области образования
6 687 990
464
Отдел образования района (города областного значения)
293 025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 391
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
113 205
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
152 000
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
429
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 394 965
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 394 965
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 484 479
2
Социальная помощь
1 413 079
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23 145
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 145
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 337 709
002
Программа занятости
456 453
005
Государственная адресная социальная помощь
87 673
006
Жилищная помощь
67 389
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
98 092
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 185
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
61 906
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
292 953
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68 019
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6 450
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне