Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 700 "Жоғары білім беретін оқу орындардың, колледж және кәсіптік лицейлердің бітірушілеріне жастар тағылымдамасын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 шілдедегі N 1113 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 тамызда N 14-1-118 тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 5 наурыздағы № 244 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2011.03.05 № 244 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және "Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттерін және республикалық ұйымдарға бөлінетін қаражатты пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 259 қаулысына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Жоғары білім беретін оқу орындардың, колледж және кәсіптік лицейлердің бітірушілеріне жастар тағылымдамасын ұйымдастыру туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 700 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-1-95 нөмірімен тіркелген, 2009 жылдың 22 мамырында "Шымкент келбеті" "Панорама Шымкента" газеттерінің 30 нөмірінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының 7-тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Әлеуметтік жұмыс орындарына және жастар практикасына жіберілетін адамдар үшін ағымдағы нысаналы трансферттерден аударылатын орташа айлық аударымдар мөлшерін міндетті зейнетақы жарналары мен жеке табыс салығын қоса алғанда, жұмысқа орналастырылатындардың жоспарлы саны мен қатысу мерзімін ескере отырып, жергілікті атқарушы орган айқындайды".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Нарымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкента от 13 мая 2009 года N 700 "Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев"
Постановление акимата города Шымкента Южно-Казахстанской области от 15 июля 2010 года N 1113. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 августа 2010 года N 14-1-118. Утратило силу - постановлением Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 5 марта 2011 года № 244
Сноска. Утратило силу - постановлением Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 05.03.2011 № 244.
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»«О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 259 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы и средств, выделяемых республиканским организациям в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Шымкента «Об организации молодежной практики для выпускников высших учебных заведений, колледжей и профессиональных лицеев» от 13 мая 2009 года № 700 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-95, опубликовано 22 мая 2009 года в номере 30 газеты «Панорама Шымкента», «Шымкент келбеті») внести следующие изменение:
пункт 7 постановления изложить в новой редакции следующего содержания:
«7. Размер среднемесячных отчислений из целевых текущих трансфертов для лиц, направляемых на социальные рабочие места и молодежную практику, определяется местным исполнительным органом, исходя из общей суммы трансфертов с учетом плановой численности трудоустраиваемых и продолжительности участия, включая обязательные пенсионные взносы и индивидуальный подоходный налог.».
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б.М. Нарымбетову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким города                                А. Жетписбаев