Шымкент қаласының көшелерін қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 39/353-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 1473 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қазанда N 14-1-120 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Абай ауданындағы Ковпак көшесіне Бейбарыс сұлтан;
Абай ауданындағы Красная пресня көшесіне Тастанкүл Омарованың;
Әл-Фараби ауданындағы Бунин көшесі Нәсіредин Серәлиевтің;
Еңбекші ауданындағы Проектная көшесі Жолан батырдың;
Еңбекші ауданындағы Дизельная көшесі Сейтқасым Әшіровтың;
Еңбекші ауданындағы Заславский көшесі Мәулен Қалмырзаевтың;
Еңбекші ауданындағы Толбухин көшесі Жолдас Сүлейменовтің;
Еңбекші ауданындағы Тяжев көшесі Николай Кульковтың;
Еңбекші ауданындағы Буденный көшесі Байырбек Садықұлының;
Еңбекші ауданындағы С.Разин көшесі Петр Жуковтың;
Еңбекші ауданындағы Бусыгин көшесі Василий Гусевтің;
Еңбекші ауданындағы Пархоменко көшесі Жолдыбай Нұрлыбаевтың;
Еңбекші ауданындағы Воровский көшесі Исатай Тайманұлының;
Еңбекші ауданындағы 40 лет Октября көшесі Ғұбайдолла Әлібековтің;
Еңбекші ауданындағы Тимирязев көшесі Әділ Сасбұқаевтың;
Еңбекші ауданындағы Кривоносов көшесі Сырым Датұлының;
Еңбекші ауданындағы Ухтомский көшесі Хангелді батырдың;
Еңбекші ауданындағы Котовский көшесі Қараменде батырдың;
Еңбекші ауданындағы Подвойский көшесі Садық Көлбаевтың;
Еңбекші ауданындағы Д.Қонаев көшесі Әзімхан Кенесариннің;
Еңбекші ауданындағы Дачная көшесі Ахмет Мәметовтың;
Еңбекші ауданындағы Деповская көшесі Баян батырдың;
Еңбекші ауданындағы Невский көшесі Байқадам Қаралдиннің;
Еңбекші ауданындағы Смирнов көшесі Олжабай батырдың;
Еңбекші ауданындағы Гидролиз өткелі Қабылбек Сарымолдаевтың;
Еңбекші ауданындағы Белинский көшесі Мамытбек Сматлаевтың;
Еңбекші ауданындағы Спутник өткелі Нұрғали Ипмағамбетовтың;
Еңбекші ауданындағы Бадам поселкесінің Уәлиханов көшесі
Бақтыораз Бейсікбаевтың;
Еңбекші ауданындағы Известия көшесін Ахмет Бірімжановтың;
Еңбекші ауданындағы Коммунальный өткелін Жасыбай батырдың есімдері берілсін;
Абай ауданындағы Смоленская көшесі Данабұлақ;
Абай ауданындағы Кольцов көшесі Нұрлы ай;
Абай ауданындағы Чапаев көшесі Зерделі;
Абай ауданындағы Гвардия көшесі Алтын сақа;
Әл-Фараби ауданындағы Паровозный көшесі Қасқалдақ;
Әл-Фараби ауданындағы Переездный өткелі Қырман;
Әл-Фараби ауданындағы Энтузиастов көшесі Өрнек;
Әл-Фараби ауданындағы Олимпийцев көшесі Үркер;
Әл-Фараби ауданындағы Набережная көшесі Шығанақ;
Әл-Фараби ауданындағы Ремесленный көшесі Таң-нұры;
Әл-Фараби ауданындағы Уральский өткелі Орал;
Әл-Фараби ауданындағы Веденеев өткелі Атамекен;
Әл-Фараби ауданындағы Менжинский көшесі Ақжауын;
Әл-Фараби ауданындағы Серафимович көшесі Майдантал;
Әл-Фараби ауданындағы Гарибальди көшесі Тобыл;
Әл-Фараби ауданындағы Моторный көшесі Есіл;
Еңбекші ауданындағы Раскова көшесі Бесағаш;
Еңбекші ауданындағы Тех.охрана көшесі Саяжол;
Еңбекші ауданындағы Сухомлинск көшесі Көкжиек;
Еңбекші ауданындағы Казаков көшесі Ырғыз;
Еңбекші ауданындағы Южная көшесі Қоғалы;
Еңбекші ауданындағы Шлюзная өткелі Тоған;
Еңбекші ауданындағы 2-ші Ташкент өткелі Сығанақ;
Еңбекші ауданындағы Козлова өткелі Алакөл деп қайта аталсын.

О переименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2010 года N 39/353-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2010 года N 1473. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 15 октября 2010 года N 14-1-120
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ и Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать:
улицу Ковпак Абайского района на имя Бейбарыс султана;
улицу Красная пресня Абайского района на имя Тастанкул Омаровой;
улицу Бунина Аль-Фарабийского района на имя Насредина Сералиева;
улицу Проектная Енбекшинского района на имя Жолана батыра;
улицу Дизельная Енбекшинского района на имя Сейткасыма Әширова;
улицу Заславского Енбекшинского района на имя Маулена Калмырзаева;
улицу Толбухина Енбекшинского района на имя Жолдаса Сулейменова;
улицу Тяжева Енбекшинского района на имя Николая Кулькова;
улицу Буденного Енбекшинского района на имя Байырбека Садыкулулы;
улицу С.Разина Енбекшинского района на имя Петра Жукова;
улицу Бусыгина Енбекшинского района на имя Василия Гусева;
улицу Пархоменко Енбекшинского района на имя Жолдыбая Нурлыбаева;
улицу Воровского Енбекшинского района на имя Исатая Тайманулы;
улицу 40 лет Октября Енбекшинского района на имя Губайдуллы Алибекова;
улицу Тимирязева Енбекшинского района на имя Адила Сасбукаева;
улицу Кривоносова Енбекшинского района на имя Сырыма Датулы;
улицу Ухтомского Енбекшинского района на имя Хангелди батыра;
улицу Котовского Енбекшинского района на имя Караменде батыра;
улицу Подвойского Енбекшинского района на имя Садыка Кулбаева;
улицу Д.Конаева Енбекшинского района на имя Азимхана Кенесарина;
улицу Дачная Енбекшинского района на имя Ахмета Маметова;
улицу Деповского Енбекшинского района на имя Баян батыра;
улицу Невского Енбекшинского района на имя Байкадама Каралдина;
улицу Смирнова Енбекшинского района на имя Олжабай батыра;
проезд Гидролиза Енбекшинского района на имя Кабылбека Сарымолдаева;
улицу Белинского Енбекшинского района на имя Мамытбека Сматлаева;
проезд Спутника Енбекшинского района на имя Нургали Ипмагамбетова;
улицу Уалиханова поселка Бадам на имя Бактыораза Бейсикбаева;
улицу Известия Енбекшинского района на имя Ахмета Биримжанова;
проезд Комунального Енбекшинского района на имя Жасыбай батыра;        улицу Смоленского Абайского района Данабулак;
улицу Кольцова Абайского района Нурлыай;
улицу Чапаева Абайского района Зердели;
улицу Гвардии Абайского района Алтын сака;
улицу Паровозного Аль-Фарабийского района Каскалдак;
проезд Переездного Аль-Фарабийского района Кырман;
улицу Энтузиастов Аль-Фарабийского района Орнек;
улицу Олимпицев Аль-Фарабийского района Уркер;
улицу Набережного Аль-Фарабийского района Шыганак;
улицу Ремесленного Аль-Фарабийского района Тан-нуры;
проезд Уральского Аль-Фарабийского района Орал;
проезд Веденеева Аль-Фарабийского района Атамекен;
улицу Менжинского Аль-Фарабийского района Акжауын;
улицу Серафимовича Аль-Фарабийского района Майдантал;
улицу Гарибальди Аль-Фарабийского района Тобыл;
улицу Моторного Аль-Фарабийского района Есил;
улицу Раскова Енбекшинского района Бесагаш;
улицу Тех.охрана Енбекшинского района Саяжол;
улицу Сухомлинского Енбекшинского района Кокжиек;
улицу Казакова Енбекшинского района Ыргыз;
улицу Южная Енбекшинского района Когалы;
проезд Шлюзного Енбекшинского района Тоган;
2-й проезд Ташкентского Енбекшинского района Сыганак;
проезд Козлова Енбекшинского района Алакул.

2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қаласының әкімі                    А.Жетпісбаев

2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент                        А.Жетписбаев
Председатель сессии секретарь
городского маслихата                       Ж.Махашов