2010 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 15 ақпандағы N 383 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 09 наурызда N 2527 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты басшысының 2011 жылғы 05 мамырдағы N 6-2078 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты басшысының 2011.05.05 N 6-2078 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, «Жекешелендіру туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы қалалары мен аудандары әкімдерінің, сондай-ақ облыстық басқармалардың қолдаухаттары негізінде, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік объектілерінің қоса беріліп отырған тізбесі (бұдан әрі-Тізбе) бекітілсін.
2. «Шығыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (А.Ә. Құрманғалиев) заңнамамен белгіленген тәртіпте Тізбеде көрсетілген объектілерді жекешелендіру және оның алдын ала кезеңдері жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.С. Әбденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                        Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 жылғы 15 ақпандағы
№ 383 қаулысымен бекітілген
2010 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін
кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік
объектілерінің тізбесі
Ескерту. Тізбе 22-33 тармақтармен толықтырылды - ШҚО әкімдігінің 2010.06.11 № 496 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
№ р/с Объектінің атауы Объектінің орналасқан жері мен балансұстаушысы
1 2 3
1
ГАЗ-3110 автомобилі,
м/н F 061 АА,
1999 жылы шыққан
Өскемен қаласы, К. Либкнехт көшесі, 19, «Шығыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
2
ЛАЗ 699 р, автобусы,
м/н F 518 РА,
1988 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Головков көшесі, 38/40, «Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік филармониясы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
3
ГАЗ-3110 автомобилі, м/н F 716 КТ,
2001 жылы шыққан
Семей қаласы, Абыралы ауылы, «Семей қаласы Абыралы ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
4
УАЗ-3152 автомобилі, м/н F 371 DS,
1990 жылы шыққан
Аягөз ауданы, Қарағаш ауылы, «Аягөз ауданының медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
5
Тойота-Камри 10 автомобилі,
м/н F 073 AА,
1997 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
6
ГАЗ-3110 автомобилі, м/н F 045 AА,
1999 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
7
ГАЗ-322132 автомобилі,
м/н F 301 PN,
1999 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
8
УАЗ-396252 автомобилі,
м/н F 197 AА,
2003 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
9

О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2010 году
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 февраля 2010 года N 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 марта 2010 года за N 2527. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2011 года № 6/2078)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05.05.2011 № 6/2078).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О приватизации», на основании ходатайств акимов городов и районов Восточно-Казахстанской области, а также областных управлений, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2010 году (далее - Перечень).
2. Государственному учреждению «Управление финансов Восточно-Казахстанской области» (Курмангалиев А.А.) в установленном законодательством порядке осуществить мероприятия по приватизации и ее предварительным стадиям объектов, указанных в Перечне.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Абденова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                   Б. Сапарбаев
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 15 февраля 2010 года № 383
Перечень
объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской
области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в
2010 году
Сноска. Перечень дополнен пунктами 22-33 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 11.06.2010 № 496 (порядок введения в действие см. п. 2).
№ п/п Наименование объекта Местонахождение и балансодержатель объекта
1 2 3
1
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 061 АА,
1999 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица К. Либкнехта, 19, государственное учреждение «Управление земельных отношений Восточно-Казахстанской области»
2
Автобус ЛАЗ 699 р,
г/н F 518 РА,
1988 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, коммунальное государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанская областная государственная филармония»
3
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 716 КТ,
2001 года выпуска
город Семей, село Абралы, государственное учреждение «Аким Абралинского сельского округа города Семей»
4
Автомобиль УАЗ-3152,
г/н F 371 DS,
1990 года выпуска
Аягозский район, село Карагаш, коммунальное государственное казенное предприятие «Медицинское объединение Аягозского района»
5
Автомобиль Тойота-Камри 10,
г/н F 073 АА,
1997 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М. Горького, 40, коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» аппарата акима Восточно-Казахстанской области
6
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 045 AА,
1999 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М. Горького, 40, коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» аппарата акима Восточно-Казахстанской области
7
Автомобиль ГАЗ-322132,
г/н F 301 PN,
1999 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М. Горького, 40, коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» аппарата акима Восточно-Казахстанской области
8
Автомобиль УАЗ-396252,
г/н F 197 АА,
2003 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М. Горького, 40, коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» аппарата акима Восточно-Казахстанской области
9
Автомобиль

ГАЗ-33021-212 автомобилі,
м/н F 018 DC,
2001 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
10
УАЗ-31514 автомобилі,
м/н F 069 АА,
2000 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
11
ГАЗ-3110 автомобилі,
м/н F 159 КU,
1998 жылы шыққан
Абай ауданы, Саржал ауылы, «Саржал ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
12
ГАЗ-3110, автомобилі,
м/н F 698 NK,
1999 жылы шыққан
Катонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Амангелді көшесі, 57, «Катонқарағай ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
13
Аумағы 615,9 ш.м. екі қабатты ғимарат
Курчатов қаласы, Курчатов көшесі, 1, «Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
14

ГАЗ-33021-212,
г/н F 018 DC,
2001 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М. Горького, 40, коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» аппарата акима Восточно-Казахстанской области
10
Автомобиль УАЗ-31514,
г/н F 069 АА,
2000 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица М. Горького, 40, коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» аппарата акима Восточно-Казахстанской области
11
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 159 KU,
1998 года выпуска
Абайский район, село Саржал, государственное учреждение «Аким Саржальского сельского округа»
12
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 698 NК,
1999 года выпуска
Катон-Карагайский район, село Большенарымское, улица Амангельды, 57, Государственное учреждение «Отдел финансов Катон-Карагайского района»
13
2-х этажное здание, площадью 615,9 кв.м
город Курчатов, улица Курчатова, 1, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатова»
14

Аумағы 441,1 ш.м. аркалық қойма ғимараты
Курчатов қаласы, «Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
15
Жылу қазандығы бар аумағы 422,7 ш.м. бұрынғы монша ғимараты
Зырян ауданы, Зырян қаласы, Тропинский тұйық көшесі, 65 «А», Зырян ауданының Коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр
16
Жалпы аумағы 184,7 ш.м. екі гараж үй-жайы (Литер А1, литер А7)
Зырян ауданы, Серебрянск қаласы, Мир көшесі, Зырян ауданының Коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр
17
Аумағы 246,06 ш.м. бұрынғы шаруашылық дүкені ғимаратының бір бөлігі
Зырян ауданы, Прибрежный кенті, екінші квартал, № 1 және № 10 үйлер ауданы, Зырян ауданының Коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр
18
Аумағы 160,2 ш.м. жертөле үй-жайының бір бөлігі
Риддер қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 10, Риддер қаласының Коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр
19
Жалпы аумағы 460 ш.м. бұрынғы тир үй-жайы
Риддер қаласы, Мамыр көшесі, 9, Риддер қаласының Коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр
20
Аумағы 243,66 ш.м. бұрынғы жылу қазандығы ғимаратының бір бөлігі
Риддер қаласы, Тохтаров көшесі, 4а, «Риддер қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
21
Жалпы аумағы 766,5 ш.м. сүрлемге арналған екі орынды шұңқыр
Ұлан ауданы, Жаңа Азов ауылы, «Азов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
22
УАЗ 31512 автомобилі, м/н F 172 АК, 1995 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Әуезов даңғылы, 18, «Өскемен қаласының № 1 Балалар ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
23
ГАЗ 3110 автомобилі, м/н F 087 АА, 2002 жылы шыққан
Өскемен қаласы, К. Либкнехт көшесі, 19, «Шығыс Қазақстан облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
24
ВАЗ 21099 автомобилі, м/н F 203 КТ, 2003 жылы шыққан
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Абай бульвары, 14, «Аудандық ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
25

Здание арочного склада площадью 441,1 кв.м
город Курчатов, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатова»
15
Здание бывшей бани площадью 422,7 кв.м с котельной
Зыряновский район, город Зыряновск, переулок Тропинский 65 «А», числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности Зыряновского района
16
Здание 2-х гаражей (Литер А1, литер А7) общей площадью 184,7 кв.м.
Зыряновский район, город Серебрянск, улица Мира, числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности Зыряновского района
17
Часть здания бывшего хозяйственного магазина площадью 246,06 кв.м.
Зыряновский район, поселок Прибрежный, второй квартал, в районе домов № 1 и № 10, числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности Зыряновского района
18
Часть подвального помещения площадью 160,2 кв.м
город Риддер, проспект Независимости, 10, числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности города Риддера
19
Помещение бывшего тира общей площадью 460 кв.м
город Риддер, улица 9 Мая, числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности города Риддера
20
Часть здания бывшей котельной площадью 243,66 кв.м
город Риддер, улица Тохтарова, 4а, коммунальное государственное казенное предприятие «Риддерская городская больница»
21
Две емкости силосной ямы, общей площадью 766,5 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое, государственное учреждение «Аппарат акима Азовского сельского округа»
22
Автомобиль УАЗ 31512, г/н F 172 АК, 1995 года выпуска
город Усть-Каменогорск, проспект Ауэзова, 18, коммунальное государственное казенное предприятие «Детская больница № 1 города Усть-Каменогорска»
23
Автомобиль ГАЗ 3110, г/н F 087 АА, 2002 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица К. Либкнехта, 19, государственное учреждение «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области»
24
Автомобиль ВАЗ 21099, г/н F 203 КТ 2003 года выпуска
Аягозский район, город Аягоз, бульвар Абая, 14, государственное учреждение «Районный отдел внутренней политики»
25

УАЗ 22069 автомобилі, м/н F 988 KV, 1998 жылы шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 187, «Бородулиха қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекеме» мемлекеттік мекемесі
26
Skoda Octavia Combi Elegance автомобилі, м/н F 969 NK, 2000 жылы шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 69, «Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
27
Алаңы 89 ш.м. ішіне салынған үй-жай
Риддер қаласы, 4 шағын аудан, 3-99, Риддер қаласының «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
28

Автомобиль УАЗ 22069, г/н F 988 KV, 1998 года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха улица Тәуелсіздік, 187, государственное учреждение «Бородулихинское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа»
26
Автомобиль Skoda Octavia Combi Elegance, г/н F 969 NK, 2000 года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Тәуелсіздік, 69, государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области»
27
Встроенное помещение площадью 89 кв.м.
город Риддер, 4 микрорайон, 31-99, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Риддера
28

Алаңы 51,9 ш.м. ішіне салынған үй-жай
Риддер қаласы, 5 шағын аудан, 6-74, Риддер қаласының «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
29
Алаңы 29,4 ш.м. ішіне салынған үй-жай
Риддер қаласы, Гоголь көшесі, 37-64, Риддер қаласының «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
30
Жалпы алаңы 635,7 ш.м. ғимарат
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Киров көшесі, 102, «Бородулиха ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
31

Встроенное помещение площадью 51,9 кв.м.
город Риддер, 5 микрорайон, 6-74, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Риддера
29
Встроенное помещение площадью 29,4 кв.м.
город Риддер, улица Гоголя, 37-64, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Риддера
30
Здание общей площадью 635,7 кв.м.
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Кирова, 102, государственное учреждение «Аппарат акима Бородулихинского района»
31

Жалпы алаңы 1423,8 ш.м. мектеп ғимараты
Жарма ауданы, Жіңішке ауылы, «Жалғызтөбе орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
32
Жалпы алаңы 3277,7 ш.м. мектеп ғимараты
Жарма ауданы, Бөке ауылы, «Жарма ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
33
Алаңы 56,1 ш.м. екінші қабаттағы үй-жай.
Өскемен қаласы, Е.П. Славский атындағы жағалау, 40, Облыс коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр.
Шығыс Қазақстан облысы
қаржы басқармасының бастығы               А. Құрманғалиев

Здание школы общей площадью 1423,8 кв.м.
Жарминский район, село Жинишке, государственное учреждение «Жангизтобинская средняя школа»
32
Здание школы общей площадью 3277,7 кв.м.
Жарминский район, село Боке, государственное учреждение «Отдел образования Жарминского района»
33
Помещение на втором этаже площадью 56,1 кв.м.
город Усть-Каменогорск, улица Набережная имени Славского Е.П., 40, числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности области.
Начальник управления финансов
Восточно-Казахстанской области           А. Курмангалиев