"2010 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" 2010 жылғы 15 ақпандағы № 383 қаулыға толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 11 маусымдағы N 496 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 25 маусымда N 2533 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты басшысының 2011 жылғы 05 мамырдағы N 6-2078 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты басшысының 2011.05.05 N 6-2078 хаты).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, «Жекешелендіру туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандары әкімдерінің, сондай-ақ облыстық басқармалардың қолдаухаттары негізінде, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 383 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2527, 2010 жылғы 13 наурыздағы № 32 (16348) «Дидар», 2010 жылғы 15 наурыздағы № 34 (18863) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 22-33-тармақтармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                         Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 жылғы 11 маусымдағы
№ 496 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 жылғы 15 ақпандағы
№ 383 қаулысымен бекітілген
2010 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін
кезеңдеріне жататын Шығыс Қазақстан облысы коммуналдық меншік
объектілерінің тізбесі
р/с
Объектінің атауы
Объектінің орналасқан жері мен балансұстаушысы
1
2
3
22

О внесении дополнений в постановление от 15 февраля 2010 года № 383 "О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2010 году"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 июня 2010 года N 496. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июня 2010 года за N 2533. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05 мая 2011 года № 6/2078)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо руководителя аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 05.05.2011 № 6/2078).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О приватизации», на основании ходатайств акимов городов и районов, областных управлений Восточно-Казахстанской области, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2010 году» от 15 февраля 2010 года № 383 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2527, опубликовано в газетах от 13 марта 2010 года № 32 (16348) «Дидар», от 15 марта 2010 года № 34 (18863) «Рудный Алтай») следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 22-33 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                   Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 11 июня 2010 года № 496
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 15 февраля 2010 года № 383
Перечень объектов коммунальной собственности
Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее
предварительным стадиям в 2010 году
п/п
Наименование объекта
Местонахождение и балансодержатель объекта
1
2
3
22

УАЗ 31512 автомобилі, м/н F 172 АК, 1995 жылы шыққан
Өскемен қаласы, Әуезов даңғылы, 18, «Өскемен қаласының № 1 Балалар ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
23
ГАЗ 3110 автомобилі, м/н F 087 АА, 2002 жылы шыққан
Өскемен қаласы, К. Либкнехт көшесі, 19, «Шығыс Қазақстан облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі
24
ВАЗ 21099 автомобилі, м/н F 203 КТ, 2003 жылы шыққан
Аягөз ауданы, Аягөз қаласы, Абай бульвары, 14, «Аудандық ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
25

Автомобиль УАЗ 31512, г/н F 172 АК, 1995 года выпуска
город Усть-Каменогорск, проспект Ауэзова, 18, коммунальное государственное казенное предприятие «Детская больница № 1 города Усть-Каменогорска»
23
Автомобиль ГАЗ 3110, г/н F 087 АА, 2002 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица К. Либкнехта, 19, государственное учреждение «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области»
24
Автомобиль ВАЗ 21099, г/н F 203 КТ 2003 года выпуска
Аягозский район, город Аягоз, бульвар Абая, 14, государственное учреждение «Районный отдел внутренней политики»
25

УАЗ 22069 автомобилі, м/н F 988 KV, 1998 жылы шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 187, «Бородулиха қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекеме» мемлекеттік мекемесі
26
Skoda Octavia Combi Elegance автомобилі, м/н F 969 NK, 2000 жылы шыққан
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 69, «Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
27
Алаңы 89 ш.м. ішіне салынған үй-жай
Риддер қаласы, 4 шағын аудан, 3-99, Риддер қаласының «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
28

Автомобиль УАЗ 22069, г/н F 988 KV, 1998 года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха улица Тәуелсіздік, 187, государственное учреждение «Бородулихинское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа»
26
Автомобиль Skoda Octavia Combi Elegance, г/н F 969 NK, 2000 года выпуска
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Тәуелсіздік, 69, государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области»
27
Встроенное помещение площадью 89 кв.м.
город Риддер, 4 микрорайон, 31-99, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Риддера
28

Алаңы 51,9 ш.м. ішіне салынған үй-жай
Риддер қаласы, 5 шағын аудан, 6-74, Риддер қаласының «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
29
Алаңы 29,4 ш.м. ішіне салынған үй-жай
Риддер қаласы, Гоголь көшесі, 37-64, Риддер қаласының «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
30
Жалпы алаңы 635,7 ш.м. ғимарат
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Киров көшесі, 102, «Бородулиха ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
31

Встроенное помещение площадью 51,9 кв.м.
город Риддер, 5 микрорайон, 6-74, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Риддера
29
Встроенное помещение площадью 29,4 кв.м.
город Риддер, улица Гоголя, 37-64, государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» города Риддера
30
Здание общей площадью 635,7 кв.м.
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Кирова, 102, государственное учреждение «Аппарат акима Бородулихинского района»
31

Жалпы алаңы 1423,8 ш.м. мектеп ғимараты
Жарма ауданы, Жіңішке ауылы, «Жалғызтөбе орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
32
Жалпы алаңы 3277,7 ш.м. мектеп ғимараты
Жарма ауданы, Бөке ауылы, «Жарма ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
33
Алаңы 56,1 ш.м. екінші қабаттағы үй-жай
Өскемен қаласы, Е.П. Славский атындағы жағалау, 40, Облыс коммуналдық меншік мемлекеттік тізілімінің «Қазына» бөлімінде есепте тұр
Шығыс Қазақстан облысы
қаржы басқармасының бастығы             А. Құрманғалиев

Здание школы общей площадью 1423,8 кв.м.
Жарминский район, село Жинишке, государственное учреждение «Жангизтобинская средняя школа»
32
Здание школы общей площадью 3277,7 кв.м.
Жарминский район, село Боке, государственное учреждение «Отдел образования Жарминского района»
33
Помещение на втором этаже площадью 56,1 кв.м.
город Усть-Каменогорск, улица Набережная имени Славского Е.П., 40, числится в разделе «Казна» государственного Реестра коммунальной собственности области.
Начальник управления финансов
Восточно-Казахстанской области             А. Курмангалиев