"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы N 24/298-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 қазандағы N 2537 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 743/01-06 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 743/01-06 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 980, 2010 жылғы 12 қазандағы № 1053 қаулыларына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2521, «Дидар» газетінің 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4, 2010 жылғы 12 қаңтардағы № 5-6, «Рудный Алтай» газетінің 2010 жылғы 6 қаңтардағы № 1-2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
«125932916,7» сандары «125515596,7» сандарымен ауыстырылсын;
«16350333,0» сандары «16242789,0» сандарымен ауыстырылсын;
«1199310,0» сандары «1306854,0» сандарымен ауыстырылсын;
«108383273,7» сандары «107965953,7» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «126900181,7» сандары «126492861,7» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«2030509» сандары «2028052» сандарымен ауыстырылсын;
«1074628» сандары «1077085» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«42000» сандары «32000» сандарымен ауыстырылсын;
«42000» сандары «32000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-3039774» сандары «-3037317» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «3039774» сандары «3037317» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6-1 тармақта:
екінші абзацтағы «203970» сандары «21110» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «104909» сандары «94942» сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «1619408» сандары «1610431» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «206251» сандары «198566» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2010 года N 24/298-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 октября 2010 года за N 2537. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата Восточно-Казахстанского маслихата от 29 декабря 2010 года № 743/01-06
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата Восточно-Казахстанского маслихата от 29.12.2010 № 743/01-06.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 980, от 12 октября 2010 года № 1053 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2521, опубликовано в газете «Дидар» от 7 января 2010 года № 3-4, от 12 января 2010 года № 5-6, «Рудный Алтай» от 6 января 2010 года № 1-2) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «125932916,7» заменить цифрами «125515596,7»;
цифры «16350333,0» заменить цифрами «16242789,0»;
цифры «1199310,0» заменить цифрами «1306854,0»;
цифры «108383273,7» заменить цифрами «107965953,7»;
в подпункте 2) цифры «126900181,7» заменить цифрами «126492861,7»;
в подпункте 3):
цифры «2030509» заменить цифрами «2028052»;
цифры «1074628» заменить цифрами «1077085»;
в подпункте 4):
цифры «42000» заменить цифрами «32000»;
цифры «42000» заменить цифрами «32000»;
в подпункте 5) цифры «-3039774» заменить цифрами «-3037317»;
в подпункте 6) цифры «3039774» заменить цифрами «3037317»;
2) в пункте 6-1:
в абзаце втором цифры «203970» заменить цифрами «21110»;
в абзаце третьем цифры «104909» заменить цифрами «94942»;
в абзаце седьмом цифры «1619408» заменить цифрами «1610431»;
в абзаце восьмом цифры «206251» заменить цифрами «198566»;

тоғызыншы абзацтағы «81522» сандары «77893» сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы «294150» сандары «284509» сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«223117 мың теңге - мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек және 18 жасқа дейiнгі балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге;»
он үшінші абзацтағы «598718» сандары «564868» сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы «52918» сандары «31661» сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы «261546» сандары «289958» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтағы «1407763» сандары «1157763» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы «141462» сандары «90054» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацтағы «22253» сандары «39193» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы «18015» сандары «29744» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацтағы «409867» сандары «409793» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтағы «205017» сандары «204943» сандарымен ауыстырылсын;
отызыншы абзацтағы «1018306» сандары «1084728» сандарымен ауыстырылсын;
отыз бірінші абзацтағы «601187» сандары «667609» сандарымен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацтағы «222561» сандары «221368» сандарымен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацтағы «29731» сандары «28538» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық бірінші абзацпен толықтырылсын: «50380 мың теңге – халықаралық маңызы бар іс-шаралар өткізу кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз етуге.»;
3) 6-2 тармақта:
бесінші абзацтағы «5474416» сандары «5464020» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «2399574» сандары «2418944» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «1200224» сандары «1273830» сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «1699100» сандары «1676716» сандарымен ауыстырылсын;
4) 6-5 тармақтағы «602000» сандары «532000» сандарымен ауыстырылсын;
5) 6-7 тармақта:
екінші абзацтағы «104909» сандары «94942» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «65379» сандары «61750» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «25297» сандары «20116» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын: «223117 мың теңге - 13 қосымшаға сәйкес мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек және 18 жасқа дейiнгі балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге;»
жетінші абзацтағы «598718» сандары «564868» сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы «18015» сандары «29744» сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы «409867» сандары «409793» сандарымен ауыстырылсын;
6) 6-8 тармақта:
екінші абзацтағы «1200224» сандары «1273830» сандарымен ауыстырылсын;
7) 6-10 тармақта:
алтыншы абзацтағы «1765762» сандары «1760545» сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце девятом цифры «81522» заменить цифрами «77893»;
в абзаце одиннадцатом цифры «294150» заменить цифрами «284509»;
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
«223117 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;»;
в абзаце тринадцатом цифры «598718» заменить цифрами «564868»;
в абзаце семнадцатом цифры «52918» заменить цифрами «31661»;
в абзаце двадцатом цифры «261546» заменить цифрами «289958»;
в абзаце двадцать первом цифры «1407763» заменить цифрами «1157763»;
в абзаце двадцать втором цифры «141462» заменить цифрами «90054»;
в абзаце двадцать третьем цифры «22253» заменить цифрами «39193»;
в абзаце двадцать пятом цифры «18015» заменить цифрами «29744»;
в абзаце двадцать шестом цифры «409867» заменить цифрами «409793»;
в абзаце двадцать восьмом цифры «205017» заменить цифрами «204943»;
в абзаце тридцатом цифры «1018306» заменить цифрами «1084728»;
в абзаце тридцать первом цифры «601187» заменить цифрами «667609»;
в абзаце тридцать третьем цифры «222561» заменить цифрами «221368»;
в абзаце тридцать пятом цифры «29731» заменить цифрами «28538»;
дополнить абзацем сорок первым, следующего содержания: «50380 тысяч тенге - на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения.»
3) в пункте 6-2:
в абзаце пятом цифры «5474416» заменить цифрами «5464020»;
в абзаце шестом цифры «2399574» заменить цифрами «2418944»;
в абзаце восьмом цифры «1200224» заменить цифрами «1273830»;
в абзаце девятом цифры «1699100» заменить цифрами «1676716»;
4) в пункте 6-5 цифры «602000» заменить цифрами «532000»;
5) в пункте 6-7:
в абзаце втором цифры «104909» заменить цифрами «94942»;
в абзаце четвертом цифры «65379» заменить цифрами «61750»;
в абзаце пятом цифры «25297» заменить цифрами «20116»;
абзац шестой изложить в следующей редакции: «223117 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет согласно приложению 13;»
в абзаце седьмом цифры «598718» заменить цифрами «564868»;
в абзаце двенадцатом цифры «18015» заменить цифрами «29744»;
в абзаце тринадцатом цифры «409867» заменить цифрами «409793»;
6) в пункте 6-8:
в абзаце втором цифры «1200224» заменить цифрами «1273830»;
7) в пункте 6-10:
в абзаце шестом цифры «1765762» заменить цифрами «1760545»;

тоғызыншы абзацтағы «1462810» сандары «1461952» сандарымен ауыстырылсын;
8) 9 тармақтағы «314210» сандары «264210» сандарымен ауыстырылсын;
9) 12 тармақтағы «994006» сандары «984303» сандарымен ауыстырылсын;
10) 13 тармақтағы «1269581» сандары «1244593,7» сандарымен ауыстырылсын;
11) 13 қосымшада:
кестенің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
«аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейiнгі балаларына мемлекеттiк жәрдемақы төлеуге» деген бағанындағы «аз қамтылған отбасылардың» деген сөздер алынып тасталсын;
12) 26 қосымшада:
«Барлығы» жолында:
3 бағандағы «1462810» сандары «1461952» сандарымен ауыстырылсын;
8 бағандағы «556248» сандары «555390» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8 жолда:
3 бағандағы «2600» сандары «1742» сандарымен ауыстырылсын;
8 бағандағы «2600» сандары «1742» сандарымен ауыстырылсын;
13) аталған шешімнің 1, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 1213 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                         М. Ибраимов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                    В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 22 қазандағы
№ 24/298-IV шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17/222-IV шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Кірістер атауы

в абзаце девятом цифры «1462810» заменить цифрами «1461952»;
8) в пункте 9 цифры «314210» заменить цифрами «264210»;
9) в пункте 12 цифры «994006» заменить цифрами «984303»;
10) в пункте 13 цифры «1269581» заменить цифрами «1244593,7»;
11) в приложении 13:
заголовок таблицы изложить в следующей редакции: «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет»;
в графе «на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей» слова «из малообеспеченных семей» исключить;
12) в приложении 26:
в строке «Всего»:
в графе 3 цифры «1462810» заменить цифрами «1461952»;
в графе 8 цифры «556248» заменить цифрами «555390»;
в строке, порядковый номер 8:
в графе 3 цифры «2600» заменить цифрами «1742»;
в графе 8 цифры «2600» заменить цифрами «1742»;
13) приложения 1, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                      М. ИБРАИМОВ
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                     В. АХАЕВ
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского областного маслихата
от 22 октября 2010 года № 24/298-IV
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского областного маслихата
от 21 декабря 2009 года № 17/222- IV
Областной бюджет на 2010 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

111 930,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 940,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5 940,0
261
Облыстың білім басқармасы
620 302,6
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
88 302,6
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
532 000,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 504 335,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 997,0
035
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
6 997,0
261
Облыстың білім басқармасы
2 705 060,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 324,0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
86 344,0
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
30 032,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
78 459,0
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
686 441,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық
-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
65 664,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
68 513,0
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 480,0
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 479 902,0
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 715,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 186,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 792 278,7
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
746 800,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 045 478,7
05
Денсаулық сақтау
26 331 535,8
1
Кең бейінді ауруханалар
195 156,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
195 156,2
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

111 930,0
253
Управление здравоохранения области
5 940,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
5 940,0
261
Управление образования области
620 302,6
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
88 302,6
060
Подготовка и переподготовка кадров
532 000,0
9
Прочие услуги в области образования
5 504 335,7
253
Управление здравоохранения области
6 997,0
035
Материально-техническое оснащение государственных организаций
образования системы здравоохранения
6 997,0
261
Управление образования области
2 705 060,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
60 324,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
86 344,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
30 032,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
78 459,0
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
686 441,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
65 664,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
68 513,0
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 480,0
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 479 902,0
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
114 715,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
33 186,0
271
Управление строительства области
2 792 278,7
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
746 800,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 045 478,7
05
Здравоохранение
26 331 535,8
1
Больницы широкого профиля
195 156,2
253
Управление здравоохранения области
195 156,2
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

25 570,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
52 051,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
21 110,0
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
684,0
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
1 165 054,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 718 807,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 718 807,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 550 514,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 740 760,4
256
Облыстың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 865 090,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
718 904,4
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
95 017,9
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
824 020,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
76 293,4
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
150 855,0
261
Облыстың білім басқармасы
867 994,7
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
867 994,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 675,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
7 675,0
2
Әлеуметтік көмек
1 418 814,0
256
Облыстың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 418 814,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
162 829,0
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
468 000,0
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150,0

25 570,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
52 051,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
21 110,0
031
Материально-техническое оснащение государственных органов здравоохранения
684,0
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
1 165 054,0
271
Управление строительства области
5 718 807,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 718 807,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 550 514,7
1
Социальное обеспечение
2 740 760,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 865 090,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
718 904,4
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей - инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно - двигательного аппарата
95 017,9
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико - социальных учреждениях (организациях)
824 020,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
76 293,4
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
150 855,0
261
Управление образования области
867 994,7
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
867 994,7
271
Управление строительства области
7 675,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
7 675,0
2
Социальная помощь
1 418 814,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 418 814,0
003
Социальная поддержка инвалидов
162 829,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
468 000,0
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6 150,0

031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
558 718,0
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
117 302,0
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
105 815,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 390 940,3
256
Облыстың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 390 940,3
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 978,3
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
114 440,0
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 215,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
124 317,0
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 116,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 750,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 821,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
558 718,0
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
117 302,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
105 815,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 390 940,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 390 940,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 978,3
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
114 440,0
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 215,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
124 317,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
20 116,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
61 750,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23 821,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

984 303,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 275 619,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 154 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 154 000,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 568 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3 621 619,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
128,0
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
128,0
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 621 491,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 465,0
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
969,0
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 273 830,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 461 952,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114 635,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
626 987,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
95 653,0
3
Елді-мекендерді көркейту
1 500 000,0
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 500 000,0
023
Өскемен қаласының бюджетіне Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының VII аймақаралық ынтымақтастық Форумының өтуіне байланысты Өскемен қаласының инфрақұрылымын абаттандыру және жөндеуге нысаналы ағымдағы трансферттер
1 500 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
2 929 459,4
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 211 201,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 161 201,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 847,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
144 582,0
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету

984 303,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 275 619,0
1
Жилищное хозяйство
3 154 000,0
271
Управление строительства области
3 154 000,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 568 000,0
2
Коммунальное хозяйство
3 621 619,0
271
Управление строительства области
128,0
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
128,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 621 491,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
47 465,0
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
969,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 273 830,0
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 461 952,0
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
114 635,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
626 987,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
95 653,0
3
Благоустройство населенных пунктов
1 500 000,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 500 000,0
023
Целевые текущие трансферты бюджету города Усть-Каменогорск на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Усть-Каменогорск в связи с проведением VII Форума межрегионального сотрудничества Республики Казахстан и Российской Федерации
1 500 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 929 459,4
1
Деятельность в области культуры
1 211 201,0
262
Управление культуры области
1 161 201,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
32 847,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
144 582,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

468 747,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
87 307,0
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
60 604,2
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
580 473,6
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
27 113,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 263,5
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
850,0
12
Көлiк және коммуникация
6 413 621,7
1
Автомобиль көлігі
2 247 192,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 247 192,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 247 192,0
4
Әуе көлігі
120 961,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
120 961,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
120 961,0
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4 045 468,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 045 468,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 429,7
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 692 716,0
005
Әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
208 322,0
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
663,3
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
5 217,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

468 747,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
87 307,0
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
60 604,2
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
580 473,6
272
Управление архитектуры и градостроительства области
27 113,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 263,5
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
850,0
12
Транспорт и коммуникации
6 413 621,7
1
Автомобильный транспорт
2 247 192,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 247 192,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 247 192,0
4
Воздушный транспорт
120 961,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
120 961,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
120 961,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 045 468,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 045 468,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
33 429,7
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 692 716,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
208 322,0
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
663,3
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
5217,0
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

20 116,0
1
Аягөз ауданы
2 875,0
2
Семей қаласы
12 736,3
3
Өскемен қаласы
4 504,7
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 22 қазандағы
№ 24/298-IV шешіміне 7 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17/222-IV шешіміне 14 қосымша
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына
кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында

20 116,0
1
Аягозский район
2875,0
2
город Семей
12736,3
3
город Усть-Каменогорск
4504,7
Приложение 7 к решению
Восточно-Казахстанского областного маслихата
от 22 октября 2010 года № 24/298-IV
Приложение 14 к решению
Восточно-Казахстанского областного маслихата
от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV
Целевые текущие трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях,

әскери қызмет өткерген, «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені
үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында
тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға
біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының
аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
Рет
тік
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
соның ішінде:
біржолғы материалдық көмек төлеуге
тамақтануын, тұруын, жол жүруін қамтамасыз етуге
1
2
3
4
5
Барлығы

в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы
в Великой Отечественной войне
№ п/п
Наименование
Сумма расходов (тысяч тенге)
в том числе:
для выплаты единовременной материальной помощи
на обеспечение питания, проживания и проезда
1
2
3
4
5
Всего