"2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 23/167-IV "Семей қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі N 29/200-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 тамызда N 5-2-132 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 01-26/89 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2011.02.28 N 01-26/89 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 22/276-IV «2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 23 шілдедегі № 2534 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/167-IV «Семей қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-120 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2010 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 741 424 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 033 563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 121 955 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 572 136 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 013 770 мың теңге;
2) шығындар – 13 904 524,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9 793 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 793 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 15 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 187 893,1 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2009 года N 23/167-IV "О бюджете города Семей на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2010 года N 29/200-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 2 августа 2010 года за N 5-2-132. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 01-26/89
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28.02.2011 N 01-26/89.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 июля 2010 года № 22/276-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 июля 2010 года № 2534) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2009 года № 23/167-IV «О бюджете города Семей на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2009 года № 5-2-120, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 7 января 2010 года № 1) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить городской бюджет на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 13 741 424 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 033 563 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121 955 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 572 136 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 013 770 тысяч тенге;
2) затраты – 13 904 524,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 793 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 9 793 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 187 893,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187 893,1 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 9 793 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 178 100,1 мың теңге».
2. Бекітілсін:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 120 888 мың теңге.
3. 10-тармақта:
алтыншы абзацтағы «12 100» саны «12 255» санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «6 650» саны «7 075» санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «61 745» саны «61 161» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
- «Семей» спорттық клубы» МКҚК спорттық іс-шараларға қатысуына – 25 000 мың теңге.
10-1-тармақшасында:
бірінші абзацтағы «57 699» саны «54 597» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «88 837» саны «89 466» санымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы «81 699» саны «82 328» санымен ауыстырылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 187 893,1 тысяч тенге:
поступление займов – 9 793 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 178 100,1 тысяч тенге».
2. Утвердить:
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 120 888 тысяч тенге.
3. В пункте 10:
в абзаце шестом цифру «12 100» заменить цифрой «12 255»;
в абзаце седьмом цифру «6 650» заменить цифрой «7 075»;
в абзаце восьмом цифру «61 745» заменить цифрой «61 161»;
дополнить абзацем девятым:
на участие в спортивных мероприятиях КГКП Спортивный клуб «Семей» - 25 000 тысяч тенге.
В пункте 10-1:
в абзаце первом цифру «57 699» заменить цифрой «54 597»;
в абзаце десятом цифру «88 837» заменить цифрой «89 466»;
в абзаце одиннадцатом цифру «81 699» заменить цифрой «82 328»;

он төртінші абзацтағы «46 121» саны «46 012» санымен ауыстырылсын.
10-4-тармақшасында:
төртінші абзацтағы «295 830» саны «288 010» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «154 145» саны «146 325» санымен ауыстырылсын.
4. 12-қосымшаларға сәйкес 16-қосымшалар жаңа редакцияда жазылсын.
5. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы            Б. Қайрамбаев
Қалалық мәслихат хатшысы м.а.                     Е. Сұлтанов
2010 жылғы 28 шілдедегі

в абзаце четырнадцатом цифру «46 121» заменить цифрой «46 012»;
В пункте 10-4:
в абзаце четвертом цифру «295 830» заменить цифрой «288 010»;
в абзаце пятом цифру «154 145» заменить цифрой «146 325».
4. Приложения 16 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
сессии городского маслихата                      Б. Кайрамбаев
И.о. секретаря
городского маслихата                             Е. Султанов
Приложение 1

27 168,0
06
2
451
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
7 138,0
06
2
451
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
85 313,0
06
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
94 801,0
06
9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 801,0
06
9
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 580,0
06
9
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 552,0
06
9
451
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
10 669,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 524 691,0
07
1
Тұрғын үй шаруашылығы
702 218,0
07
1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62 250,0
07
1
458
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
1 089,0
07
1
458
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
61 161,0
07
1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
639 968,0
07
1
467
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
194 054,0
07
1
467
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
224 814,0
07
1
46
019
Тұрғын үй салу
108 392,0
07
1
46
020
Тұрғын үй сатып алу
112 708,0
07
2
Коммуналдық шаруашылық
506 014,0
07
2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

27 168,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
7 138,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
85 313,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
94 801,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 801,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 580,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 552,0
018
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10 669,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 524 691,0
1
Жилищное хозяйство
702 218,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
62 250,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 089,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
61 161,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
639 968,0
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
194 054,0
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
224 814,0
019
Строительство жилья
108 392,0
020
Приобретение жилья
112 708,0
2
Коммунальное хозяйство
506 014,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа