"Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 23/178-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 шілдедегі N 27/211-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 тамызда N 5-3-93 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 307 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 307 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 22/276-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2534 нөмірімен 2010 жылғы 23 шілдеде тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/178-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-85 нөмірімен тіркелген, облыстық «Дидар» газетінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 7–8, «Рудный Алтай» газетінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 5–6 сандарында жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы 1) – 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 622888,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 468545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 5461,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 4713,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 144169,0 мың теңге;
2) шығындар – 631843,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 71,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 2000,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 2071,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – -8884,4 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2009 года N 23/178-IV "О бюджете города Курчатова на 2010-2012 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2010 года N 27/211-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 августа 2010 года за N 5-3-93. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 N 307
Примечание. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2010 N 307.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 июля 2010 года № 22/276-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2534 от 23 июля 2010 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2009 года № 23/178-IV «О бюджете города Курчатов на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-85, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 14 января 2010 года № 7–8, «Рудный Алтай» от 13 января 2010 года № 5–6) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1 подпункты 1) – 6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 622888,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468545,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5461,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4713,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 144169,0 тысяч тенге;
2) затраты – 631843,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - - 71,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2071,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8884,4 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8884,4 мың теңге»;
2) 6-тармақтағы:
«470,0 мың теңге» сандары «440,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«370,0 мың теңге» сандары «340,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8-тармақтағы:
бірінші абзацтағы: «27089,0 мың теңге» сандары «27239,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы: «25642,0 мың теңге» сандары «25565,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы: «861,0 мың теңге» сандары «1204,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы: «140,0 мың теңге» сандары «195,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы: «230,0 мың теңге» сандары «275,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын.
5) 8-1 тармақтағы:
төртінші абзацтағы: «2058,0 мың теңге» сандары «2154,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-4 тармақпен толықтырылсын:
«2010 жылға арналған қалалық бюджетте тұрғын үйлердегі үйішілік жылу желілерін жөндеуге облыстық бюджеттен 21000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын».
6) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
кезектен тыс 27 сессиясының
2010 жылғы 22 шілдедегі
№ 27/211–ІV шешіміне 1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
кезекті 23 сессиясының

6) финансирование дефицита бюджета – 8884,4 тысячи тенге»;
2) в пункте 6:
цифру «470,0 тысяч тенге» заменить цифрой «440,0 тысяч тенге»;
цифру «370,0 тысяч тенге» заменить цифрой «340,0 тысяч тенге»;
3) в пункте 8:
в абзаце первом: цифру «26873,0 тысяч тенге» заменить цифрой «27239,0 тысяч тенге»;
в абзаце втором: цифру «25642,0 тысяч тенге» заменить цифрой «25565,0 тысяч тенге»;
в абзаце третьем: цифру «861,0 тысяч тенге» заменить цифрой «1204,0 тысяч тенге»;
в абзаце четвертом: цифру «140,0 тысяч тенге» заменить цифрой «195,0 тысяч тенге»;
в абзаце пятом: цифру «230,0 тысяч тенге» заменить цифрой «275,0 тысяч тенге»;
4) в пункте 8-1:
в абзаце четвертом: цифру «2058,0 тысяч тенге» заменить цифрой «2154,0 тысяч тенге»;
5) дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
«Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 21000,0 тысяч тенге на ремонт внутридомовых тепловых сетей в жилых домах».
6) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии, секретарь
Курчатовского городского маслихата                Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной 27 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 22 июля 2010 года
№ 27/211-IV
Приложение 1
к решению очередной 23 сессии
Курчатовского городского маслихата

830,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
232,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
81,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
12,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
146,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
12,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
41,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсімдер
5 461,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
4 482,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
4 482,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
4 482,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
979,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
979,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару
57,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
922,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4 713,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату
4 713,0
1
Жерді сату
4 545,0
01
Жер учаскелерін сатудан түскен түсімдер
4 545,0
2
Материалды емес активтерді сату
168,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
168,0
4
Трансферттердің түсімдері
144 169,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
144 169,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
144 169,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

830,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
232,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
81,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
146,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
12,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
41,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
43,0
2
Неналоговые поступления
5 461,0
01
Доходы от государственной собственности
4 482,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
4 482,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
4 482,0
06
Прочие неналоговые поступления
979,0
1
Прочие неналоговые поступления
979,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
57,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
922,0
3
Поступления от продажи основного капитала
4 713,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
4 713,0
1
Продажа земли
4 545,0
01
Поступления от продажи земельных участков
4 545,0
2
Продажа нематериальных активов
168,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
168,0
4
Поступления трансфертов
144 169,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
144 169,0
2
Трансферты из областного бюджета
144 169,0
01
Целевые текущие трансферты

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
11 677,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 138,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
3 439,0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
67 409,0
2
Әлеуметтік көмек
57 010,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 010,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17 716,0
100
Қоғамдық жұмыстар
8 595,0
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
2 079,0
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1 642,0
103
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге
5 400,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 900,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
400,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 500,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 529,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
630,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 218,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 218,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 330,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
180,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 150,0
017
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне
33,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге
185,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
185,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

464
Отдел образования района (города областного значения)
11 677,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 138,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
3 439,0
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
67 409,0
2
Социальная помощь
57 010,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 010,0
002
Программа занятости
17 716,0
100
Общественные работы
8 595,0
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
2 079,0
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1 642,0
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
5 400,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 900,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
400,0
015
За счет средств местного бюджета
1 500,0
006
Жилищная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 529,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
630,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 218,0
015
За счет средств местного бюджета
1 218,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 330,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
180,0
015
За счет средств местного бюджета
1 150,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
185,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
185,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

10 084,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
5 206,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4 878,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 278,0
002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу
1 008,0
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
270,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңестікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
9 780,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 731,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 568,0
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
163,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5 049,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 869,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
180,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғат аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 724,0
1
Ауыл шаруашылығы
300,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
300,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау мен жоюды ұйымдастыру
300,0
6
Жер қатынастары
5 665,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 665,0
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 565,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 000,0
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылықтары, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары салаларындағы басқа да қызметтер
759,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
759,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
759,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 577,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 577,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4 577,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

10 084,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
5 206,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4 878,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 278,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
1 008,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
270,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
9 780,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 731,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 568,0
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
163,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 869,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
180,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 724,0
1
Сельское хозяйство
300,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
300,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300,0
6
Земельные отношения
5 665,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 665,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4 565,0
004
Организация работ по зонированию земель
1 000,0
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
759,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
759,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
759,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 577,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 577,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4 577,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)