Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2011 жылы тіркеуді өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы N 52 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 қаңтарда N 5-8-123 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі N 57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2011.04.18 N 57 шешімімен.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тұрғылықты мекенжайы бойынша Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуге алынатын жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркеуге алуы жүргізілсін және ұйымдастырсын.
2. 2011 жылы Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуді өткізу және анализ тапсыру кестесін 1 қосымшаға сәйкес бекітсін.
3. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының «Бородулиха ауданының медициналық бірлестігі» КМҚК директоры (У. М. Эфендиев, келісім бойынша):
1) әскерге шақырылуға дейінгілерді стационарлық тексеру және емдеу үшін ауданның медициналық мекемелерінде қажетті төсек санының бөлінуін қамтамасыз етсін;
2) тіркеуге алу аяқталғаннан кейін әскерге шақырылуға дейінгілерді емдеу үшін маман-дәрігерлерді тағайындасын;
3) 2011 жылы тіркеуге алынатын азаматтарды емдеу және медициналық куәландыруды өткізетін емдеу мекемесінің базасын анықтасын.
4. Ауданның кенттік және ауылдық округтерінің әкімдеріне, білім мемлекеттік мекемелерінің басшыларына әскери-есеп үстелінің мамандары мен оқу орындарының әскери басшылары алып баруымен жасөспірімдердің тіркеу комиссиясына уақытында келуі мен күні туралы хабарлауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. «Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаменті Бородулиха ауданының ішкі істер бөлімі» ММ бастығы (Д. Б. Ибраев, келісім бойынша) медициналық комиссия жұмысы кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының хабарландыруы бойынша тіркеуден бас тартқан азаматтарды іздестіру және қорғаныс істері жөніндегі бөлімге шақыру учаскесіне жеткізуге көмек көрсету ұсынылсын.

О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района в 2011 году
Решение акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2010 года N 52. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 января 2011 года за N 5-8-123. Утратило силу решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 18 апреля 2011 года N 57
Сноска. Утратило силу решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 18.04.2011 N 57.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Бородулихинского района РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе–марте 2011 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района по месту жительства.
2. Утвердить график сдачи анализов и график проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района в 2011 году согласно приложению 1.
3. Рекомендовать директору КГКП «Медицинское объединение Бородулихинского района» Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (Эфендиев У. М., по согласованию):
1) обеспечить выделение в медицинских учреждениях района необходимого количества коек для стационарного обследования и лечения допризывников;
2) по окончании приписки назначить врачей-специалистов для лечения призывников;
3) определить лечебные учреждения, на базе которых будет проводиться медицинское освидетельствование и лечение граждан, которые подлежат приписке в 2011 году.
4. Акимам сельских и поселкового округов, руководителям государственных учреждений образования района, обеспечить оповещение о дате проведения приписки и своевременное прибытие юношей на приписную комиссию в сопровождении специалистов военно-учетных столов и военных руководителей учебных заведений.
5. Рекомендовать начальнику ГУ «Отдел внутренних дел Бородулихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (Ибраев Д. Б., по согласованию) на период работы медицинской комиссии обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлениям начальника отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки, к призывному участку, в отдел по делам обороны.

6. Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы (С. Д. Сатыбалдиев, келісім бойынша), Бородулиха ауданының білім бөлімінің бастығы (Н. Қ. Көкшебаева) тіркеуге алу кезеңінде әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеуді жүргізу ұсынылсын.
7. Қаржы-шаруашылық бөлімінің бастығы (Т. К. Құсманова) 2 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудан бюджетімен анықталып бөлінген қаржы шегінде келісім шарт жасау үшін қорғаныс істері жөніндегі бөліммен ұсынылған өтінім негізінде тірекеу, медициналық комиссияның жұмысын, техникалық қызметкерлерге және қызмет көрсететін персоналға еңбекақыны қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
8. Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің бастығы (С. Д. Сатыбалдиев) 2010 жылдың 31 желтоқсанына дейін Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуге алынатын жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуге алуы жүргізу және ұйымдастыру үшін қажетті ақшалай қаражаттың есебін ұсынсын.
9. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Бородулиха ауданы әкімінің орынбасары Р. А. Атаеваға жүктелсін.
10. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                         Т. Қасымов
Келісілді:
Бородулиха ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің бастығы               С. Сатыбалдиев
Бородулиха ауданының ішкі
істер бөлімінің бастығы                              Д. Ибраев
«Бородулиха ауданының
медициналық бірлестігі»
КМҚК директоры                                      У. Эфендиев
Бородулиха ауданының
корғаныс істері жөніндегі
бөлімнің шақыру учаскесіне
тіркелетін жылы он жеті
жасқа толатын еркек
жынысты азаматтарды 2011 жылы
тіркеуді өткізу туралы»
Бородулиха ауданы әкімінің

6. Рекомендовать начальнику отдела по делам обороны Бородулихинского района (Сатыбалдиев С. Д., по согласованию), начальнику отдела образования Бородулихинского района (Кукшебаева Н. К.) в период приписки провести отбор кандидатов в военно-учебные заведения.
7. Начальнику финансово-хозяйственного отдела государственного учреждения «Аппарат акима Бородулихинского района» (Кусманова Т. К.) обеспечить финансирование работы приписной, медицинской комиссии, оплату труда технических работников и обслуживающего персонала на основании представленных заявок отдела по делам обороны для заключения договоров в пределах выделенных ассигнований, определенных бюджетом района на 2011 год, согласно приложению 2.
8. Начальнику отдела по делам обороны Бородулихинского района (Сатыбалдиев С. Д.) до 31 декабря 2010 года представить расчет денежных средств, необходимых для организации и проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района в 2011 году с января по апрель месяц.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бородулихинского района Атаеву Р. А.
10. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                         Т. Касымов
Согласовано:
Начальник отдела по делам обороны
Бородулихинского района                          С. Сатыбалдиев
Начальник отдела внутренних дел
Бородулихинского района                               Д. Ибраев
Директору КГКП «МО
Бородулихинского района»                           У. Эфендиев
Приложение 1
к решению акима
Бородулихинского района

209 46 59 57 78
Әкім аппаратының басшысының м.а.                Е. Бексұлтанов
Бородулиха ауданының
корғаныс істері жөніндегі
бөлімнің шақыру учаскесіне
тіркелетін жылы он жеті
жасқа толатын еркек жынысты
азаматтарды 2011 жылы
тіркеуді өткізу туралы»
Бородулиха ауданы әкімінің
2010 ж.6 желтоқсандағы № 52
шешіміне 2 қосымша
Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2011 жылы тіркеуді ұйымдастыру және өткізуге қажетті техникалық қызметкерлердің есебі
Әскерге шақырылушылардың жеке ісін ресімдеу - 3 адам.
Әскерге шақырылушылармен әңгіме өткізу, жеке бас істерін нақтылау, жеке бас істерін ресімдеу - 30 минут.
Бір күнде 50 адам қабылданады.
8 сағаттық жұмыс күнінде қажетті техникалық қызметкерлер
Барлығы 50 адам х 30 мин: 60 мин. = 25 сағат
25 сағат: 8 сағат = 3 ставка.
Әкім аппаратының басшысының м.а.                 Е. Бексұлтанов

209 46 59 57 78
И.о. руководителя аппарата акима                 Е. Бексултанов
Приложение 2
к решению акима
Бородулихинского района
№ 52 от 6 декабря 2010 г.
«О проведении приписки граждан
мужского пола, которым в год
приписки исполняется семнадцать
лет к призывному участку отдела
по делам обороны Бородулихинского
района в 2011 году»
Расчет
Количества технических работников, необходимых для организации и проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района в 2011 году
Оформление личных дел призывников - 3 человека.
Беседа с призывником, уточнение личного дела, оформление личного дела – 30 мин.
В день принимается – 50 человек.
Необходимо технических работников при 8 часовом рабочем дне.
Всего 50 х 30 мин: 60 мин = 25 часов.
25 часов: 8 часов = 3 ставки.
И.о. руководителя аппарата акима                Е. Бексултанов