"2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 21/3-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 23/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 5-9-128 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы N 1 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.01.05 N 1 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын 1 тармағын 1) тармақшасын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 20/245-IV шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2528 болып тіркелген) басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Ақ бұлақ», 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі басылымда мазмұндалсын:
«1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) табыстар – 2592598 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 850430 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 3580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 196054 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1542534 мың теңге;
2) шығындар – 2596490,8 мың тенге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 4451 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 4451 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 7643 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 7643 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -15986,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру: 15986,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 4451 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаражаттардың қалдықтары – 11535,8 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнения в решение от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2010 года N 23/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2010 года за N 5-9-128. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05 января 2011 года № 1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05.01.2011 № 1).
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 20/245-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2528) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-119, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3, «Огни Прииртышья» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы –2592598 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 850430 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3580 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 196054 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1542534 тысячи тенге;
2) затраты –2596490,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4451 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4451 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7643 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 7643 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15986,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 15986,8 тысяч тенге;
поступление займов – 4451 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11535,8 тысяч тенге.»;

2) 6 тармақта:
бірінші азат жолында «46083» саны «45953» санымен ауыстырылсын;
сегізінші азат жолында «1450» саны «1320» санымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
бірінші азат жолында «82024» саны «105790» санымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолы келесі басылымда мазмұндалсын:
«Біржолғы материалдық көмекті төлеуге 36 096 мың теңге Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметкерлерге, соның ішінде, қорға әскери қызметтен босағандарға (отставкаға кеткендерге), әрекеттегі армияның құрамына кірмеген, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі арасындағы мерзімде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметте өткен, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германиядағы Жеңісі үшін» медалімен немесе «Жапониядағы Жеңісі үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты айдан кем емес (қызмет еткендерге) жұмыс істегендерге және Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша, жол жүрулерін, сондай-ақ Мәскеу, Астана қалаларында Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65-жылдығына олардың және бірге ертіп жүретін тұлғалардың тамақ, тұратын жерлерін, жолдарын қамтамасыз етуге шығындар;»;
бесінші азат жолында «21478» саны «17164» санымен ауыстырылсын;
алтыншы азат жолында «9730» саны «8980» санымен ауыстырылсын;
тоғызыншы азат жолымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысты жүзеге асыруға 31902 мың теңге.»;
3) 1, 5, 7, 8 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                       А. Асанов
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                  А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының
2010 жылғы 13 сәуірдегі
№ 23/5-IV шешіміне 1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 20/3- IV шешіміне 1 қосымша
Глубокое ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Категория
Сумма,
мың теңге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Кірістер

2) в пункте 6:
в абзаце первом цифры «46083» заменить цифрами «45953»;
в абзаце восьмом цифры «1450» заменить цифрами «1320»;
в пункте 6-1:
в абзаце первом цифры «82024» заменить цифрами «105790»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«36096 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;»;
в абзаце пятом цифры «21478» заменить цифрами «17164»;
в абзаце шестом цифры «9730» заменить цифрами «8980»;
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«31902 тысячи тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.»;
3) приложения 1, 5, 7, 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                      А. Асанов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                      А. Брагинец
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 13 апреля 2010 года № 23/5-IV
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV
Бюджет Глубоковского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

885
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
43751
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5605
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5605
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
196452
2
Әлеуметтiк көмек
175553
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175553
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39808
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10300
006
Тұрғын үй көмегі
13080
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36187
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2638
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20493
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7263
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
2688
019
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша, жол жүрулерін, сондай-ақ Мәскеу, Астана қалаларында Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65-жылдығына олардың және бірге ертіп жүретін тұлғалардың тамақ, тұратын жерлерін, жолдарын қамтамасыз ету
800
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметкерлерге, соның ішінде, қорға әскери қызметтен босағандарға (отставкаға кеткендерге), әрекеттегі армияның құрамына кірмеген, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі арасындағы мерзімде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметте өткен, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германиядағы Жеңісі үшін» медалімен немесе «Жапониядағы Жеңісі үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты айдан кем емес (қызмет еткендерге) жұмыс істегендерге біржолғы материалдық көмекті төлеуге
35296
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20899
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20899
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

885
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
43751
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5605
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5605
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
196452
2
Социальная помощь
175553
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175553
002
Программа занятости
39808
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7000
005
Государственная адресная социальная помощь
10300
006
Жилищная помощь
13080
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36187
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2638
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20493
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7263
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2688
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
800
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
35296
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20899
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20899
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

30955
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4222
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7920
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
7920
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
19223
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4818
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4818
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7946
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6886
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
960
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6459
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6405
002
Ақпараттық жүйелер құру
54
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39673
1
Ауыл шаруашылығы
13381
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
629
099
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері есебінен ауылды елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
629
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
12752
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10526
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтау
890
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1336
6
Жер қатынастары
5756
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5756
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5606
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтау
150
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
20536
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11556
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

30955
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4222
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7920
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7920
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
19223
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4818
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7946
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6886
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
960
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
100
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6405
002
Создание информационных систем
54
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39673
1
Сельское хозяйство
13381
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
629
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
629
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
12752
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
10526
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
890
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1336
6
Земельные отношения
5756
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5756
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5606
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
150
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20536
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11556
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров