Киров ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің шекараларын белгілеп және өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 09 сәуірдегі N 576 қаулысы, Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 23/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 17 мамырда N 5-9-131 тіркелді
Қазақстан Республикасындағы Жер кодексінің 108 бабын 5 тармағын, «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылыcы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 4) тармақшасын, 31 бабы 1 тармағы 10) тармақшасын басшылыққа алып, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 226 Разъезд ауылдық елді мекенінің шекарасы (шегі) 2 телімнен тұратын, жалпы ауданы 31,94 гектар белгіленсін:
ауданы 17,24 гектар № 1 телімі солтүстік-шығысқа қарай «Труженник» ЖШС (кадастрлық № 05-068-068-124), Қазақстан Республикасының азаматтары И. Д. Кусатовтың (кадастрлық № 05-068-068-025), Г.К. Кудрявцевтің (кадастрлық № 05-068-068-070), И. Д. Кусатовтың (кадастрлық № 05-068-068-074) жер телімдерімен және жол жанындағы орман жолағымен араласып өтеді. Әрі қарай шекара бұрылып және Белоусовка кентінің автожолы бойынша оңтүстік-батыс бағытқа өтеді. Сонан соң темір жол бойымен солтүстік-батыс бағытына өтеді, әрі қарай солтүстік-шығысқа бұрылып және «Қазақстан темір жолы» ХК» АҚ жер телімдерімен (кадастрлық № 05-068-154-003) араласып өтеді;
ауданы 14,7 гектар № 2 телімі солтүстік-шығысқа темір жол бойымен кетіп, әрі қарай оңтүстік-батысқа «Ремпуть» АҚ жер телімімен (кадастрлық № 05-068-068-021) араласып өтеді. Сонан соң солтүстік-батысқа бұрылып және «Янго» ЖШС жер телімімен (кадастрлық № 05-068-068-105) араласып өтеді, әрі қарай солтүстік-шығыс бағытқа «Қазақстан темір жолы» ХК» АҚ жер телімімен (кадастрлық № 05-068-154-003) араласып өтеді.
2. Прапорщиково ауылының шекарасы (шегі) құрылыс салуға 12,7 гектар ауылдың аумағына енгізіліп, өзгертілсін.
3. Осы қаулы мен шешім олардың бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое
ауданының әкімі       В. Кошелев
Сессия төрағасы        А. Асанов
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы
А. Брагинец

Об установлении и изменении границ некоторых населенных пунктов Кировского сельского округа
Постановление Глубоковского районного акимата от 09 апреля 2010 года № 576, решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2010 года N 23/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2010 года за N 5-9-131
Руководствуясь пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 12 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) сельского населенного пункта Разъезд 226 общей площадью 31,94 гектар, состоящие из 2 участков:
участок № 1 площадью 17,24 гектаров проходит на северо-востоке по смежеству с земельными участками ТОО «Труженник» (кадастровый № 05-068-068-124), граждан Республики Казахстан Кутасова И.Д. (кадастровый № 05-068-068-025), Кудрявцева Г.К.(кадастровый № 05-068-068-070), Кутасова И.Д. (кадастровый № 05-068-068-074) и придорожной лесополосой. Далее граница поворачивает и идет в юго-западном направлении по автодороге в поселок Белоусовку. Затем идет вдоль железной дороги в северо-западном направлении, далее поворачивает на северо-восток и идет по смежеству с земельным участком АО «НК «Казахстан темир жолы»» (кадастровый № 05-068-154-003);
участок № 2 площадью 14,7 гектаров идет на северо-восток вдоль железной дороги, далее поворачивает на юго-запад по смежеству с земельным участком АО «Ремпуть» (кадастровый № 05-068-068-021). Затем поворачивает на северо-запад и идет по смежеству с земельным участком ТОО «Янго» (кадастровый № 05-068-068-105), далее в северо-восточном направлении по смежеству с земельным участком АО «НК «Казахстан темир жолы»» (кадастровый № 05-068-154-003).
2. Изменить границы (черту) села Прапорщикова, включив в территорию села 12,7 гектаров под постройками.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким
Глубоковского района    В. Кошелев
Председатель сессии     А. Асанов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата   А. Брагинец