"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 шілдедегі N 25/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 06 тамызда N 5-9-134 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы N 1 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.01.05 N 1 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 22/276-IV шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2534 болып тіркелген) басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/3-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Ақ бұлақ», 2010 жылғы 7 және 15 қаңтардағы № 2, 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі басылымда мазмұндалсын:
"1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде:
1) табыстар – 2676967 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 850430 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 3580 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 196054 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1626903 мың теңге;
2) шығындар – 2680859,8 мың тенге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 4451 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 4451 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 7643 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 7643 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің (профицит) тапшылығы - -15986,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру 15986,8 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 4451 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 июля 2010 года N 25/5-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 августа 2010 года за N 5-9-134. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05 января 2011 года № 1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05.01.2011 № 1).
Руководствуясь статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 июля 2010 года № 22/276-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2534), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-119, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3, «Огни Прииртышья» от 7 и 15 января 2010 года № 2, 3) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 2676967 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 850430 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3580 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 196054 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1626903 тысячи тенге;
2) затраты – 2680859,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4451 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4451 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7643 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7643 тысячи тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15986,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета 15986,8 тысяч тенге:
поступление займов – 4451 тысяча тенге;

бюджеттік қаражаттардың қалдықтарын пайдалану – 11535,8 мың теңге.»;
2) 6 тармақта:
бірінші азат жолда «45953» саны «131288» санымен ауыстырылсын;
екінші азат жолда «24179» саны «23493» санымен ауыстырылсын;
сегізінші азат жолда «1320» саны «1210» санымен ауыстырылсын;
оныншы, он бірінші азат жолдармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"0-6 км, 6-7,3 км «Михайловка – Нұр Тау» жолдарына орта жөндеу жүргізуге 80 000 мың теңге;
Черемшанка а. мәдениет үйін жөндеуге 6131 мың теңге.»;
3) 6-1 тармақта:
бірінші азат жолда «105790» саны «106519» санымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолда «36096» саны «36825» санымен ауыстырылсын;
4) 6-2 тармақта:
бірінші азат жолда «60357» саны «58662» санымен ауыстырылсын;
бесінші азат жолда «6600» саны «4905» санымен ауыстырылсын;
5) 7 тармақта:
бірінші азат жолда «3000» саны «1890» санымен ауыстырылсын;
екінші азат жолда «1200» саны «90» санымен ауыстырылсын;
үшінші азат жолда «1100» саны «100» санымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолда «700» саны «1700» санымен ауыстырылсын.»;
6) 1, 5, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Сивко
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                   А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының
2010 жылғы 30 шілдедегі
№ 25/5-IV шешіміне 1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 20/3-IV шешіміне 1 қосымша
Глубокое ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 11535,8 тысяч тенге.»;
2) в пункте 6:
в абзаце первом цифры «45953» заменить цифрами «131288»;
в абзаце втором цифры «24179» заменить цифрами «23493»;
в абзаце восьмом цифры «1320» заменить цифрами «1210»;
дополнить абзацами десятым, одиннадцатым следующего содержания:
«80000 тысяч тенге на средний ремонт дороги «Михайловка – Нур Тау» 0-6 км, 6-7,3 км;
6131 тысяча тенге на ремонт дома культуры с.Черемшанка.»;
3) в пункте 6-1:
в абзаце первом цифры «105790» заменить цифрами «106519»;
в абзаце четвертом цифры «36096» заменить цифрами «36825»;
4) в пункте 6-2:
в абзаце первом цифры «60357» заменить цифрами «58662»;
в абзаце пятом цифры «6600» заменить цифрами «4905»;
5) в пункте 7:
в абзаце первом цифры «3000» заменить цифрами «1890»;
в абзаце втором цифры «1200» заменить цифрами «90»;
в абзаце третьем цифры «1100» заменить цифрами «100»;
в абзаце четвертом цифры «700» заменить цифрами «1700.»;
6) приложения 1, 5, 8, 9 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                         Б. Сивко
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                         А. Брагинец
Приложение 1
к решению Глубоковского районного маслихата
от 30 июля 2010 года № 25/5-IV
Приложение 1
к решению Глубоковского районного маслихата
от 24 декабря 2009 года № 20/3-IV
Бюджет Глубоковского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3872
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
885
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
43751
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1967
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1967
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
194969
2
Әлеуметтiк көмек
173791
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173791
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38113
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6900
006
Тұрғын үй көмегі
18180
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35391
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2638
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20493
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5563
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
2688
019
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша, жол жүрулерін, сондай-ақ Мәскеу, Астана қалаларында Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65-жылдығына олардың және бірге ертіп жүретін тұлғалардың тамақ, тұратын жерлерін, жолдарын қамтамасыз ету
800
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметкерлерге, соның ішінде, қорғау әскери қызметтен босағандарға (отставкаға кеткендерге), әрекеттегі армияның құрамына кірмеген, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі арасындағы мерзімде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметте өткен, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германиядағы Жеңісі үшін» медалімен немесе «Жапониядағы Жеңісі үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты айдан кем емес (қызмет еткендерге) жұмыс істегендерге біржолғы материалдық көмекті төлеуге
36025
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21178
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

3872
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
885
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
43751
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1967
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1967
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194969
2
Социальная помощь
173791
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173791
002
Программа занятости
38113
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7000
005
Государственная адресная социальная помощь
6900
006
Жилищная помощь
18180
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35391
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2638
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20493
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5563
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2688
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
800
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
36025
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21178
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)