"Зырян ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 25/5-IV шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 28/5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 5-12-104 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Зырян аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы № 08-06-48 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Зырян аудандық мәслихатының 2011.02.23 № 08-06-48 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 250 қаулысына, «Облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 20/245-IV шешіміне сәйкес, (2010 жылғы 19 сәуірдегі № 2528 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Зырян ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/5-IV шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне енгізген өзгертулерге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-12-97 тіркелген № 3 «Заря Востока» газетінің 2010 жылғы 21 қаңтарында жарияланған), «Зырян ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/5-IV шешіміне 2010 жылғы 21 ақпандағы № 26/2-IV бос қалдықтар есебінен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-12-101 тіркелген № 6 «Заря Востока» газетінің 2010 жылғы 11 ақпанда жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармаққа келесі өзгертулер енгізілсін:
Кірістер жолы бойынша «3051165» сандары «3069902» сандарымен ауыстырылсын;
Трансферттер түсімдері жолы бойынша «1355228» сандары «1373965» сандарымен ауыстырылсын;
Шығындар жолы бойынша «3027305» сандары «3107295,9» сандарымен ауыстырылсын;
Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо жолы бойынша «23860» сандары «29350» сандарымен ауыстырылсын;
Қаржы активтерін сатып алу жолы бойынша «23860» сандары «29350» сандарымен ауыстырылсын;
Бюджет (профицит) тапшылығы жолы бойынша «-12464» сандары «-792207,9» сандарымен ауыстырылсын;
Бюджеттің тапшылығын (профицит) қаржыландыру жолы бойынша «12464» сандары «792207,9» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение от 28 декабря 2009 года № 25/5–IV "О бюджете Зыряновского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года № 28/5-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2010 года за N 5-12-104. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Зыряновского маслихата от 23 февраля 2011 года № 08-06-48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Зыряновского маслихата от 23.02.2011 № 08-06-48).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 250 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 20/245-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2528 от 19 апреля 2010 года), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О бюджете Зыряновского района на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 25/5-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-97, опубликовано 21 января 2010 года, газета «Заря Востока» № 3), с внесенными изменениями решением «О внесении изменений и дополнений в решение от 28 декабря 2009 года № 25/5-IV «О бюджете Зыряновского района на 2010-2012 годы» от 21 января 2010 года № 26/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-101, опубликовано 11 февраля 2010 года в газете «Заря Востока» № 6) с учетом свободных остатков следующие изменения и дополнения:
1) в пункт 1 внести следующие изменения:
по строке доходы цифры «3051165» заменить цифрами «3069902»;
по строке поступления трансфертов цифры «1355228» заменить на цифры «1373965»;
по строке затраты цифры «3027305» заменить на цифры «3107295,9»;
по строке сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «23860» заменить на цифры «29350»;
по строке приобретение финансовых активов цифры «23860» заменить на цифры «29350»;
по строке дефицит (профицит) бюджета цифры «-12464» заменить на цифры «-79207,9»;
по строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры «12464» заменить на цифры «79207,9»;

2) 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 4 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын;
3) 4 тармақта «152288» сандары «78413» сандарымен ауыстырылсын;
4) 9 тармаққа келесі өзгертулер енгізілсін:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"кейбір дәрежедегі (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС теңестірілгендерге және ҰОС мүгедектері, әскери қызметте қайтыс болғандардың отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге 29 453 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"облыс алдында зор еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге 698 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Зырян қаласының су арнасы жүйелерін қалыптастыруға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 15506 мың теңге;";
5) 9-1 тармаққа келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
9 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғалар, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа шығарылған (отставкаға), әскери бөлімдер, мекемелер, әскери-оқу орындарында 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйек аралығы кезеңінде әскери қызметтен өткендерге, әрекеттегі армияның құрамына кірмегендерге, «1941-1945 жылдар аралығындағы Ұлы Отан соғысында Германия жанындағы Ерлігі үшін» немесе «Жапон жанындағы ерлігі үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда алты айдан кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) тұлғаларға бірыңғай материалдық көмек көрсетуге 55941 мың теңге, соның ішінде:
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің қатысушыларының жол жүруін қамтамасыз етуге, сондай-ақ оларға және оларды алып жүретін тұлғаларға Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығын тойлауға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін азықтандыру, тұруына, жол жүруіне шығындарды төлеуге 2145 мың теңге;";
11 абзацта «15835» сандары «16486» сандарына ауыстырылсын.

2) приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4 к настоящему решению;
3) в пункте 4 цифры «152288» заменить на цифры «78413»;
4) в пункт 9 внести следующие изменения:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) 29 453 тысяч тенге;»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью 698 тысяч тенге;»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей г. Зыряновска 15506 тысячи тенге;»;
5) в пункт 9-1 внести следующие изменения и дополнения:
абзац 9 изложить в следующей редакции:
«55941 тысяча тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны в том числе:
2145 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;»;
в абзаце 11 цифры «15835» заменить на цифры «16486»;

30528
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
72396
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
305254
2
Әлеуметтік көмек
265715
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
21641
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
21641
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
244074
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38332
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2375
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19649
006
Тұрғын үй көмегі
13500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52323
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7582
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16814
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
20843
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
9466
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
4795
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
2145
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

30528
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
72396
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
305254
2
Социальная помощь
265715
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21641
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21641
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
244074
002
Программа занятости
38332
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, в сельской местности, в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2375
005
Государственная адресная социальная помощь
19649
006
Жилищная помощь
13500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52323
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7582
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16814
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
20843
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9466
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4795
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2145
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне