Барашки селосының көшесінің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Первомайский кенті әкімінің 2010 жылғы 04 тамыздағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қыркүйекте N 5-19-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14- бабының 4 тармағына сәйкес, Барашки селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШЕМІН:
1. Барашки селосында төмендегідей өзгертілсін:
Сельсоветовская көшесі – Абай көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Первомайский кентінің әкімі               В.Уваров

О переименовании улицы села Барашки
Решение акима поселка Первомайский Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 августа 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 сентября 2010 года за N 5-19-130
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнений населения села Барашки РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Барашки:
улицу Сельсоветовскую – на  улицу Абая.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Первомайский                     В. Уваров